Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1869. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.271
Cevap
453
Favori
1.641.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç gerek yok hocam. Burada herkes fikirlerini belirtir, sever sevmez tercihini söyler. Herkesin fikrini belirtmesine saygı duymak lazım ama iş hakaret veya aşağılama boyutuna gelirse o zaman işin rengi değişir. Bu bence hayattaki tüm her şeyde böyle, ki bunların başında ülkemizde en popüler olan iki tartışma kavramı futbol ve siyaset de geliyor. Sempatizanları birbirini yerken bunlar ve bunlar gibi rakip olan insanlar iş hayatları haricinde birbirlerine ile gayet güzel vakit geçiriyor...

Tartışma işi gerçekten bir kültür işi, karşıdan gelen cevabı ön yargısız okumak veya dinlemek, ona göre de fikrini bi gözden geçirmeyi bilmek gerekir. Bunları yapamıyorsa o tartışmaya girmemek en doğrusu. Tabi bunlar benim düşüncelerim, eminim bunlar bile birilerine ters gelecektir ama nolursa olsun hiç bir zaman bir insanı kırmaya yada üzmeye değmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklısınız. Size katılıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated - Çıkış Fragmanı

-----

Tetris 99 - 14th MAXIMUS CUP Gameplay Trailer - Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Haziran 2020; 15:51:52 >
  • Pokémon Cafe de shopa gelmiş ücretsiz indirilebiliyor.

• Switch için duyurulan bir exc. oyun. 2022 çıkış yapacakmış.

Görsellik, sunum vs. oldukça iyi görünüyor ama Switch için böyle çıkabilecek mi göreceğiz. Erken dönem yapım aşamasından olabilir şu an bir kesinlik yok. Tabi uzun zamandır duyduğumuz Switch Pro ile çıkış yapacak ve bu görüntüler o sürümden alınmış olması da olası. Bekleyip göreceğiz fakat iyi ve kaliteli göründüğü kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 24 Haziran 2020; 16:34:53 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    şu switch pro söylentileri ne olacak acaba merakla bekliyorum. bu nesilde neyin söylentisi çıktıysa hepsi gerçek oldu bi bu kaldı...

taa ilk başlardan beri diyorum bu dock da çok fazla boş yer var,buraya bir güçlendirici takılabilir diye,acaba öyle bir yöntem mi kullanacaklar...
    Yeni yila kadar pro ile ilgili duyum yapilmaz hocam, noel zamani yaparlarsa satis patlamasi yaparlar.
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    yok bu sene için beklemiyorum zaten hocam,daha sürebilir bence...
    Izledigim en dandik pokemon sunumuydu
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    The League of Legends Pokemon olmuş...
    Oha. Insanlar daha kaliteli pokemon oyunlari beklerken bunlar gidip sektorun mobil ve f2p tarafina hitap eden pokemon temasi giydirilmis league of legends ve hypercasual oyun yapiyorlar. Yazik cidden. Videonun aldigi dislike sayisindan belli.
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Bir de geçen hafta bu sunum için çok büyük bir proje demişlerdi, tamam League of Legends çok oyuncusu olan bi marka fakat ben büyük bir proje deyince hiç böyle bir oyun beklemiyordum...

Geçen hafta arada kaynamasın diye bugüne bırakmışlar. Yalnız video cidden büyük tepki toplamış. Sevinmedim desem yalan olur.

Game Freak'in sağlam bir tokat yemesi lazım oyunculardan, suları ısındıkça ısınıyor bakalım.
  • Team Up to Battle in Pokémon UNITE!

-----

WARDEN: SAMURAI SHODOWN – DLC Character

-----

NOT: Türk oyunudur.

Truck & Logistics Simulator | Official Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 25 Haziran 2020; 0:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

The League of Legends Pokemon olmuş...
    Evet tam bir hayal kirikligi olmus.

• Nintendo şunu unutmamalı. İnsanlar onu farklı, yenilikçi, yaratıcı olduğu için seviyor. Böyle moba tarzı bir pokemon yapınca riot'tan, ea'den vesaire ne farkın kalıyor Nintendo bey? Şu GF'yi satın alıp yönetim kurulundaki tüm kadroyu kovmak isterdim. Adamlar milyar dolarlar kazanıyor yaptıkları işlerin kalitesine bak.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    geçen hafta belki yayınlasalardı bu kadar tepki toplamazdı,bu hafta en çok dislike alan pokemon videosu olmuş... @Kennnn

valla kendilerine gelmeleri lazım,eğer kitleyi kaybetmeye bir başlarlarsa sonları felaket olur,tarih bunun gibi örneklerle dolu... @White Room by a Window
    Benim anlamadığım şu, ana oyunu güzel yap herkes beğensin sonra hangi projeyi istersen ona geç. Ama hem core kitleyi memnun edememişsin hem de böyle bir moba duyuruyosun... O zaman tepki çekersin bu çok normal.
  • 
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.