Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.358
Cevap
454
Favori
1.647.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de yeni aldım ve dijital takas bölümü biraz sönük gerçekten.

Sırf Brigandine: The Legend of Runersia için aldım aleti, eski günleri yadetmek adına. Fakat pek strateji seven yok gibi görünüyor forumda.

Elinde Fire Emblem Three Houses'ın P2'si olan varsa satın almak veya takaslamak isterim.

Sağlıklı günler.
  • Yanfo kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/nintendo-switch-dijital-oyun-alim-satim-takas-ana-konu--128030417

Buyrun hocam. Aradiginiz konunun linki.
  • Teşekkürler.
    Takip ediyorum. Hatta ilan yorumu da yazıyorum arada.

Belki buradan da birileri ilgileniyordur diye yazmak istedim.

Sevgiler.
  • The Outer Worlds - Nintendo Switch Çıkış Fragmanı

• Soğutucu kullanan ve tavsiyesi olan var mı? Benim switch havayla beraber acayip ısınmaya başladı.
  • vidyo benim değil gördüm paylaşıyorum

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Mario oynamam, Zelda oynamam, Animal Crossing oynamam dedi. Konsolun geriye exs oyunu kalmadı. :)
  • Yani hakikaten garip. Özellikle o ex leri oynamayacaksan da bu konsol neden alınır bilemedim. Hoş kendisi de bilmediğini söylemiş zaten. Bu arada kendisini takip de ederim. Fena olmayan içerikler çıkarır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boyle videolari neden paylasiyorsunuz, bilgilendirici yada eglenceli degil. Reklam kokuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk oyunu "Remnants of Naezith" Nintendo Switch için çıktı. Ayarlarda Türkçe dil varmış. Deneyen olursa yazabilir.

Remnants of Naezith
    Nintendo Sayfası:https://www.nintendo.com/games/detail/remnants-of-naezith-switch/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Haziran 2020; 4:38:35 >

• Arkadaşlar hafıza kartında ve mevcut hafızada yer kalmadığı için bir oyunu silmek istediğimde archive software yaparak silersem Save dosyalarınıda hafızada tutuyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu shop4tr yi çözemedim, koskoca amazon da bile satıcısı amazon olan oyun yok, olsada gönderim yok, bu sitede her oyun var ve fiyat daha uygun ve türkiye ye de gönderim var, ilginç bir site.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Hemen satsın. Piyasa da cihaz yok zaten 😀
    Niye almışsa zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldrm224 -- 8 Haziran 2020; 7:46:0 >
  • gokhanext kullanıcısına yanıt
    hocam kayıt dosyaları cihaza kayıt oluyor,aynı şekilde bulut kaydı destekleyen bir oyunsa oraya da kayıt oluyor. bundan dolayı bir sorun olmaz...
  • çok defa alışveriş yaptım ve çoğunlukla sorunsuz geliyor. Eğer ürün gelmezse ücret iadesi yapıyorlar fakat tek sorun vergilendirme Türkiyeye gelince yapılıyor,bu yüzden ekstra maliyeti her zaman düşünmek lazım...
  • SELAMIN aleykum arkadaşlar,

oğlumda PS vita var, nintendo almak istiyorum... yalnız etrafta hiç cihaz yok. cihaz olsa bile kırılır versiyonu yok. 2. eller deseniz 0 ile aynı para. Ne yapmam gerektiğine karar veremedim .
    0 alıp orjinal takılsın desem oyunlar çok pahalıymış. Hadi başka bir ülke seçip üstünden alayım desem bile çözüm olamayabilir ?
    Kırık cihaz bulsam desem online oynayamıyorsun. Gerçi 7 yaşında çocuk çok sıkıntı olur mu emin değilim!?
    Ne yapmam lazım bir türlü kestiremedim. Varsa bana yardımcı olabilecek her türlü fikre açığım ?
  • Haleluyah kullanıcısına yanıt
    haleluyah ve selaminaleykum acaip bir kombinasyon olmus hocam.

Al bi kirik cihaz cocuk oyunlari bitirdikce yeni oyun yuklersin, biktimi satarsin.
  • Arkadaşlar selamlar, şu ana kadar hep kutulu aldım. Şimdi dijitale dönmek istiyorum. P1/P2 farkı nedir ? Ve ben aldığım zaman 2. kişiye paylaştığımd online erişebiliyor muyum ? Teşekkürler şimdiden.
  • egecano kullanıcısına yanıt
    Selam,

Konuyla ilgili bilgi alabileceğin ve takas/satış yapabileceğin bir başlık mevcut burada.
  • Yanfo kullanıcısına yanıt
    Burada p1 p2 farkına deginilmemis okudum burayı hocam.

• 
Sayfa: önceki 18591860186118621863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.