Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
37.166
Cevap
233
Favori
967.125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Falcao1905

Arkadaşlar Lite modelinde de şarj süresi farklı olan model var mı?Yoksa sadece tv destekleyen model mi öyle?
    Lite tek model. Eski yeni diye bir ayrım yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4324 Mesaj

Dikkat ederseniz kimse cevaplamaz onun sorularini hocam, resmi troll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Soğuk Espri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.

Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.

Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.

Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.

Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Bugün haber sitelerinde gördüğüm bir haberden sonra benim de aklıma şu soru geldi: Türkiye'de yetkili servis var mı? Nintendo'nun sitesine baktım ama göremedim. Bir de JoyCon'larda drifting problemi herkeste oluyor mu yoksa 2017'den sonra çıkan cihazlarda bu giderildi mi? Ben Haziran 2019'da almıştım. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci34-85 -- 21 Mayıs 2020; 15:58:6 >

|
    |

Hocam drift problemi her joy-con da olabiliyor maalesef, model ayrımı yok. Cd Media aslında Türkiye Distribütörü ama servis olayını nasıl yapıyorlar bilmiyorum. İlk geldiklerinde baya cihaz ayırımı yapıyorlardı, şu anlık nasıl bilen bi arkadaş mutlaka yazacaktır...

|
    |
    denizci34-85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Yarbay
    2395 Mesaj
    Xenoblade Chronicles DE’nda yer alacak olan Future Connected adlı ekstra senaryo 10-12 saat uzunluğunda olacakmış. Şu Monolith hakkaten her seferinde yaptığı işin hakkını fazlasıyla veriyor. Torna dlc olarak resmen yeni bir oyun gibiydi. Yine ekstra olarak cok guzel bir sey düsünmüsler. Sadece grafikleri cilalayıp önümüze sürmüyorlar, helal olsun.

|
    |
    Sol joyconun analogunu sağ tarafa hareket ettirince yay sesi gibi bi ses geliyor. Rahatsız edici bi ses. Drift problemi yok ama drifti geçiren tarzda bi şeyler sıksam analogdan içeriye sizce düzelir mi? Analog yaklaşık 15 derece falan sağa yattığı anda sanki bi şeye sürtünüyor gibi. Tam o anda ses çıkıyor.

Biraz araştırdım bu durumu yaşayan baya kullanıcı varmış. Bazen sonradan kendi kendine geçiyormuş ses. Neyse oynanışı etkilemediği için çok büyük bi problem de değil drift olmasın da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barristan the Bold -- 21 Mayıs 2020; 20:51:7 >
    |
    |

Soğutma işine çok güvenme. Efektif gibi durmuyor pozisyon gereği. Notebook soğutucularıyla aynı mantıkta çalışıyor. Onlarda da efektif değil bu çözümler. Bunun yerine doğrudan hava çıkışının olduğu kısımdan çekiş yapan bir şeyler varsa onları deneyebilirsin.
    Şarj için kullanabilirsin ancak içindekinin gerçekten 6000mAh olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca dandik şarj komponentleri içeriyorsa konsol için risk de oluşturabilir.

Vergisi %20 + 8-12TL
    |
    |
    ozkankoza1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

i5 3570k 4.2ghz - Noctua U14S - ASUS P8Z77-V Deluxe - 2x4GB DDR3 1600Mhz Corsair Vengeance - ASUS Strix NVIDIA GTX 960 2GB

34&amp;amp;amp;quot; LG34WK650

Logitech G900 - Logitech G303

Everest Rampage Hydra R6 RGB - Arctis Pro Wireless - Logitech G29+Shifter

Galaxy Note 8 - iPad Pro 9.7

PS4 Pro - XBOX One X - Nintendo Switch(2019)
  • Yarbay
    17750 Mesaj
    Mortal Kombat 11: Aftermath – Çıkış Fragmanı

-----

The Elder Scrolls: Blades - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Journey to the Savage Planet Nintendo Switch - Çıkış Fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 21 Mayıs 2020; 22:13:8 >
    |
    |

• Yarbay
    10292 Mesaj
    Beyler nintendo switch almak üzereyim, daha önce deneyimim yok. Hangi modeli ve oyunları almalıyım ?

Hocam bu tamamen size baglı aslında. Yani zevklerinizi ve tercihlerinizi bilmeden bir sey diyemeyiz. Sadece elde oynamak icin lite, hem el hem tvde oynamak icin ilk switchi almalısın.

Oyun olarak ise her zaman Zelda Breath of the Wild ve Super Mario Odyssey’i oneriyorum. Yani bu iki oyun bana göre olmazsa olmaz başlangıç için. Daha sonra zevkinize göre farklı oyunlar da öneririz.

|
    |
    Rwenzori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kaze.

quote:

Orijinalden alıntı: ozkankoza1907

Kulaklı ile Bi nebze halledilebilir bende arkadaki hoparlörü düşündüm acaba seste sorun olur mu yaklaşık 300 gr sanırım elde ağırlık yapar mı bu hali ile cihaz uzun oynamada ağırlık yapıyor ve fan nasıl etkili i bir kaç video izledim sıcaklık değeri 32 den 24 düşmüş fansız duruma göre 🙂
    arkadaki hoparlör derken hocam? cihazın arkasındakiler fanın soğutma yapabilmesi için ızgara yani hoparlör değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaze-kun -- 22 Mayıs 2020; 0:9:25 >
    oskankosa

Anladım hocam çok sağolun ya aslında ben neden gaza geldim cihazı laptop fanının üzerinde denedim gerçekten iyi sonuç aldım cihaz soğuktu ve oyun de problem yoktu vs vs. Zaten 200 e geliyor o kadar veremem yani..

|
    |
    sawgent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    oskankosa

Hadi ya bende bu ses nereden geliyor diyorum 🙂cahilliğime verin kusura bakmayın 🙂 Haha

|
    |
    Kaze-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    İki tane lite modeli aldım.Döndüğümde yeğenlerime vereceğim.Ekstra oyun masraflarıyla uğraşmak istemiyorum)Kırılabilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

quote:

Orijinalden alıntı: Falcao1905

İki tane lite modeli aldım.Döndüğümde yeğenlerime vereceğim.Ekstra oyun masraflarıyla uğraşmak istemiyorum)Kırılabilir olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
    Lite kırılmıyor. Normal switch modellerin belli bir seri numaraya kadar olanları kırılabilir.

• Çavuş
    44 Mesaj

Artık kırılıyor. Team xecuter sx core ve sx lite isimli iki chip çıkardılar. Bu ayda dağıtıma başlandı. Bu videoda birkaç gün önce çekilmiş sx lite kurulumu.https://www.youtube.com/watch?v=W-h0ORyANtA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hotchy -- 22 Mayıs 2020; 20:23:43 >
    |
    |
    seffafbonus26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    Hafıza kartını lite dan çıkarıp switche taktım.Yanlışlıkla tuşa bastım ekranda delete yazıyormuş hepsi silindi.Kendi nintendo hesabımla giriş yapmama rağmen diğer cihazdan kopyaladıklarımı açmadı.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hotchy

Artık kırılıyor. Team xecuter sx core ve sx lite isimli iki chip çıkardılar. Bu ayda dağıtıma başlandı. Bu videoda birkaç gün önce çekilmiş sx lite kurulumu.https://www.youtube.com/watch?v=W-h0ORyANtA&feature=youtu.be
    Hocam cihazın ellenmedik yeri kalmadı meşakkatli bir işleme benziyor en azından benim gibi tecrübesi olmayan biri için.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Beyler nintendo switch almak üzereyim, daha önce deneyimim yok. Hangi modeli ve oyunları almalıyım ?
    PAraniz varsa en son cikan modeli alin hocam, zelda botw guzel oyundur.
    pokemon sword shield
    mario serileri
    |
    |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.

Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.

Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.

Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.

Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.