Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emreaycicek Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
48.367
Cevap
454
Favori
1.648.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Troll hocam cevaplamayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • letheshe L kullanıcısına yanıt
    Duygularımın aynısını ifade etmişsin. Ben de çoğu ps ex oyununu bitirdim ama uzun zamandır keyif almıyordum. Bir kaç ay önce nintendo aldım ve zeldaya başladım. Uzun yıllar sonra ilk defa bir oyunu senin gibi keyif alarak oynadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Falcao1905 kullanıcısına yanıt
    https://studentedge.org/article/heres-how-to-shoot-in-nba-2k20-because-its-never-been-more-scarily-accurate

hocam bu linkten bir kontrol edin isterseniz. 2K20 de atış olayını daha gerçekçi yapmak için bir tık daha değiştirdiler,o yüzden son bir iki oyundan farklı...
  • Arkadaşlar şöyle bir ürün gördüm teorikte güzel duruyor cihazı soğutuyor batarya görevide görüyor 6000 mah ile var mı kullanan veya alsak ne kadar vergi çıkar vs vs?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Tsubasa 10 -- 21 Mayıs 2020; 9:2:10 >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ben de engelledim arkadaşı. Trolllük bu değil ben algı sorunu olduğunu düşünmüştüm.

• Arkasında bu sayılar var . Troll ile ne ilgisi var arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Arkadaşlar şöyle bir ürün gördüm teorikte güzel duruyor cihazı soğutuyor batarya görevide görüyor 6000 mah ile var mı kullanan veya alsak ne kadar vergi çıkar vs vs?

Üründeki sözkonusu Double fanlar gürültülü çalışıp baş ağrısı yapar mı? acaba

• Kulaklı ile Bi nebze halledilebilir bende arkadaki hoparlörü düşündüm acaba seste sorun olur mu yaklaşık 300 gr sanırım elde ağırlık yapar mı bu hali ile cihaz uzun oynamada ağırlık yapıyor ve fan nasıl etkili i bir kaç video izledim sıcaklık değeri 32 den 24 düşmüş fansız duruma göre 🙂

• Arkadaşlar indirimden NBA 2K20 aldık ama oyun Switchte 40gb'ı geçik yer kaplıyor Nintendo'dan baktığımda 7gb yazıyor zaten Switchte yer problemi var niye 40gb kapladığını hakkında yardımcı olabilir misiniz
  • Arkadaşlar joyconların titreşim özelliğini tamamen nasıl kapıyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Kulaklı ile Bi nebze halledilebilir bende arkadaki hoparlörü düşündüm acaba seste sorun olur mu yaklaşık 300 gr sanırım elde ağırlık yapar mı bu hali ile cihaz uzun oynamada ağırlık yapıyor ve fan nasıl etkili i bir kaç video izledim sıcaklık değeri 32 den 24 düşmüş fansız duruma göre 🙂
    YouTube ta yorum ve tanıtım videosu var. Bir incele istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 21 Mayıs 2020; 12:17:33 >
  • Baktım hocam bir kaç video izledim ama sorun şu İngilizce anlatıyorlar 🤣profesyonel biri çekmemiş hiç 🙂o yüzden anlamıyorum

• WeddLE kullanıcısına yanıt
    Hocam 7 gb mümkün değil, 3 senedir çıkıyor oyun ve hiç birisi o kadar az olmadı. Nintendo sayfasında bi hata var sanırım...

• Arkadaşlar Lite modelinde de şarj süresi farklı olan model var mı?Yoksa sadece tv destekleyen model mi öyle?

• Falcao1905 kullanıcısına yanıt
    Lite çıkalı 1 sene olmuş sanırım, tek seri var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Falcao1905

Arkadaşlar Lite modelinde de şarj süresi farklı olan model var mı?Yoksa sadece tv destekleyen model mi öyle?
    Lite tek model. Eski yeni diye bir ayrım yok.

• Soğuk Espri kullanıcısına yanıt
    Dikkat ederseniz kimse cevaplamaz onun sorularini hocam, resmi troll

• Arkadaşlar herkese merhaba,

Bugün haber sitelerinde gördüğüm bir haberden sonra benim de aklıma şu soru geldi: Türkiye'de yetkili servis var mı? Nintendo'nun sitesine baktım ama göremedim. Bir de JoyCon'larda drifting problemi herkeste oluyor mu yoksa 2017'den sonra çıkan cihazlarda bu giderildi mi? Ben Haziran 2019'da almıştım. Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E024AB1A -- 21 Mayıs 2020; 15:58:6 >
  • Bugün 2.lite modeli aldım.Yarın yeni versiyon Switch alacağım.

• Hocam drift problemi her joy-con da olabiliyor maalesef, model ayrımı yok. Cd Media aslında Türkiye Distribütörü ama servis olayını nasıl yapıyorlar bilmiyorum. İlk geldiklerinde baya cihaz ayırımı yapıyorlardı, şu anlık nasıl bilen bi arkadaş mutlaka yazacaktır...

• 
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.