Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18471848184918501851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pikachu maxraid gigantamax eventi basladi arkadaslar, yakalayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Évent akiyor.
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: slapert

internet bağlantı kalitesi ile ilgili bir hata alıyorsunuz.

internet settings connection test yapıp NAT Type bakar mısınız (A veya B çıkmazsa bağlantınız biraz zayıf demek) modemden ayrıcalık vermek çözüm olabilir yapmayı biliyorsanız
    Hocam teşekkürler, olay çok farklı bir yere gitti. NAT Type ile başladım, konsol üzerinde D gözüküyordu. Daha sonra port açıp bir çok ayar denedim ve hiç bir şekilde D üstüne çıktığını göremedim. Modemi kontrol ederken 100lü bir ip aldığını gördüm fakat konsol üzerinde global ip im daha farklıydı. Buradan yola çıktım ve UyduNet in bana CGN NAT denilen havuzdan bir ip verdiğini öğrendim. Basitçe dışarı çıkan IP ve gelen IP arasında farklılık vardı. Şikayet var’ a yazıp sorunu açıkladım ve düzelttiler. Bir diğer çözüm ise sabit ip almak. Şu anda NAT Type B sorunsuz bağlanıyor.

• haydaaaaaaaaaaaaa...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Müthiş.

Tam bunu paylaşmak için girmiştim. Nintendo Direct yayını yapmak yerine oyunları aniden duyurmaya karar vermiş anlaşılan. Daha da iyisi 2 ay sonra çıkıyor.

Zaten birkaç gündür Temmuz için bir oyun duyurusu geleceği dedikodusu vardı ve geldi. Umarım bu sefer doğru düzgün bir savaş sistemi vardır yoksa satışlarda alırlar boylarının ölçüsünü.

Tanıtımın sonunda Metroid kaskı var bence kasti. Demek ki duyduğumuz METROİD 5 vs. dedikodusu da gerçek olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Mayıs 2020; 16:28:13 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    oyun çok zevkli duruyor harbiden...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    belki de bir dizi video arka arkaya gelecek,mesela bundan sonra metroid videosu,onun sonunda başka bir ipucu ve onunla akalı bir video gibi devam edebilir...
  • Oyundan fragman da yeralmayan 42 adet yeni ekran görüntüsü. Ben ilk birkaçı dışındakilere bakmadım. Oyun güzel çıkarsa bu maceranın tadını kaçırmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Mayıs 2020; 16:52:20 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Bu tarz videoları bende izlememeyi tercih ediyorum, oynarken işin heyecanı ve sürprizi kaçmasın...

• Sanırım wiiudaki gamecubeteki gibi değildi bulmaca platformu fakat bunda statlar gördüm rpgyse harika olud

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pes 20’nin Nintendo’da olmama sebebi nedir?Yeni oyunun da olmama ihtimali var mı?

• wii u ya çıkan color splash ı getirirler diyordum, bu sürpriz oldu
  • Pikmin den haber yokmuymus arkadaslar?
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    O da bir gün pat diye gelir... gerçi ben şimdi önce Metroid duyurusu bekliyorum...

• The Elder Scrolls Blades şu an indirilebilir durumda. Oyun güzele benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doabear

The Elder Scrolls Blades şu an indirilebilir durumda. Oyun güzele benziyor.
    İnsanoğlu dilek haklarını kesinlikle daha mantıklı kullanmalı. Yaklaşık 2 haftadır asphalt 9 la yatıp kalkıyorum resmen. Elimde o kadar da oyun olmasına rağmen bağımlısı oldum oyunun . Daha önce telefonda kontrolleri beceremediğim için oynayamamıştım. Dün gece yine telefona bakarken bir ara oynadığım blade i gördüm ama orada da bir noktadan sonra kontrollere alışamadığımdan bırakmıştım. Switch e geçtim Store a da baktım yok . Kısmet demiştim. Şimdi olaya bak. Çok uzattım. Teşekkürler haber verdiğiniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 14 Mayıs 2020; 22:22:43 >
  • Hayirli aksamlar,
    Türkçe dil NS için aşağıdaki linke tıklayarak videoyu izleyin.Belki isimize yarayabilir diye paylaşıyorum arkadaşlar .

https://www.youtube.com/watch?v=KE0_8EJ0IyU&app=desktop

Abiiii yeni haberim oldu koşa koşa geldim. Harika olmuş layn, mükemmel olmuş muhteşem olmuş. Çok guzel surpriz oldu bana.

Abbooov trailerın sonunda Metroid göndermesi var Allahım 2D Metroid söylentisi de mi dogru yoksa? Umarım remake falan değildir de dümdüz Metroid 5tir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Room by a Window -- 15 Mayıs 2020; 0:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Abiiii yeni haberim oldu koşa koşa geldim. Harika olmuş layn, mükemmel olmuş muhteşem olmuş. Çok guzel surpriz oldu bana.

Abbooov trailerın sonunda Metroid göndermesi var Allahım 2D Metroid söylentisi de mi dogru yoksa? Umarım remake falan değildir de dümdüz Metroid 5tir.
    Dostum daha Metroid 4 çıkmadı.
    Yanlış hatırlamıyorsam 4. oyun harici birde Wii'ye çıkan Metroid üçlemesi Switch'e gelecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cüheyir -- 15 Mayıs 2020; 0:58:39 >
  • 
Sayfa: önceki 18471848184918501851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.