Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elemanın birinin yazdığına göre -Nintendo Dream dergisi- 21 ocaktan önce Animal Crossing hakkında yeni bilgiler geleceğini, duyurmuş. Pokemon direct yayınları ile Direct yayınları da bildiğimiz üzere genelde oldukça yakın oluyor. vs. bunun gibi birçok detay var.

Yani bu hafta olması kuvvetle muhtemel. Duyuru ya 1 saat içinde gelecek ya da 24 saat sonra yani tahminler bu yönde.

hunter007 arkadaşımızın da yazdığı gibi 3'üncü parti yönünden de zengin olacak görünüyor. Exc. dışında oyun bekleyenler içinde güzel şeyler gelecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Ocak 2020; 16:3:59 >
  • PyroSemi P kullanıcısına yanıt
    evet ya belki bir tık daha kolay olabilir derdim de o zaman da mücadele hissi çok kaybolur.
  • Switch almak istiyorum ama sizce yurt dışındanmı alınmalı yoksa ithalatcı garantili 2200 TL civara İlk versiyonu var. Siz Hangisini önerirsiniz ?
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    artık gelsin bi duyuru da yeni bi direct heyecanı yaşayalım,baya zaman oldu...
  • TheMute23 T kullanıcısına yanıt
    Bence yeni versiyonu alın. Yurtdışından almanın bir sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum. Garantili olsa nile Her Drift problemi olduğunda garanti kapsamında değişim yapacaklarını sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yok yok Nintendo bildiğin dalga geçiyor.

-Bu hafta yine Direct duyurulmadı ama 35 dakikalık Super Smash Bros yayını olacak. Yeni karakterler duyuracaklar, gösterecekler. Anlaşılan gelecek haftaya kaldı bizim DİRECT işi.

-Büyük olasılıkla Animal Crossing hakkında çıkışına bu kadar zaman kalmışken pek bilgi vermemelerini telafi etmek için ana direct yayınında 7-8 dakika sadece ona ayrılacak. Zaten Animal Crossing'çiler de bu olağan dışı duruma değiniyordu. Böylece oyunlara özel yayınlar düzenleyerek Pokemonu ve Smash Bros için harcayacakları zamanı aradan çıkarmış oldular. Onları pek görmeyeceğiz.

Ufukta sağlam bir DİRECT yayını olacak gibi görünüyor. Ha haftaya yine Direct yapmayıp uzun bir Animal Crossing yayını yaparlarsa da şaşırmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Ocak 2020; 19:18:52 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Ben bunu ilk duyduğumda fake sandım, herkes direct beklerken Smash e özel direct çok alakasız geldi. Umarım bu gerçekten bundan sonraki Direct te diğer oyunlara daha fazla zaman ayırmak için böyle yapılmış bir harekettir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne smash'miş arkadaş e3'de kusturana kadar gösterdiniz oyun çıkalı kaç ay oldu yeter
  • Arkadaslar pokemon sword ile ilgili bir sey sormak istiyorum. Pokemon sword online'i nasil oluyor, butun dunyadan 10.000lerce oyuncunun oldugu ve herkesle leveline gore savas ve pokemon takasi yapabildigin aktif bir online platformu var mi? Mesala fifada online oynarken hemen sana dunyadan veya bolgenden senin seviyene uygun bir rakip buluyor ve macini yapiyosun. Pokemon online da oyle canli, aktif cok oyunculu bir platform var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunace

Arkadaslar pokemon sword ile ilgili bir sey sormak istiyorum. Pokemon sword online'i nasil oluyor, butun dunyadan 10.000lerce oyuncunun oldugu ve herkesle leveline gore savas ve pokemon takasi yapabildigin aktif bir online platformu var mi? Mesala fifada online oynarken hemen sana dunyadan veya bolgenden senin seviyene uygun bir rakip buluyor ve macini yapiyosun. Pokemon online da oyle canli, aktif cok oyunculu bir platform var mi?
    24 saat canli serverler, her an multi yada tekli battle var, trade her zaman var. Maclar 50 lvl de yapiliyor.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    p2 hesabimla, online uyelik alarak bu serverlera katilabilir miyim hocam, yoksa hesabin p1 hakkina sahip olmak sart mi bi bilginiz var mi?

• hunace kullanıcısına yanıt
    p1 p2 ayrı hesaplar değil ki. Aynı hesap. Siz o hesaba online üyelik almış oluyorsunuz. p1 de p2 de kullanabiliyor.
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Online uyeligi pokemon oyunun oldugu hesaba degil de baska bir hesaba alsam, aile uyeliklerinden birine katilsam, yani online uyelik olan hesapla pokemon p2 hesabinin farkli oldugu durumda oyunu online oynayabilir miyim peki hocam ?

• hunace kullanıcısına yanıt
    Orada durum değişiyor. Hesabın p1 hakkına sahipseniz başka bir hesabın online üyeliği ile oynayabiliyorsunuz.
    Ama p2 hakkına sahipseniz başka bir hesabın online üyeliği ile oynayamıyorsunuz.
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt
    Ben bunu sormak istemistim aslinda hocam, tesekkur ederim :)

• Gizala nın sattığı pro controller orjinalmi? Alıp kullanan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba oyunların p1 vs p2 sini nasıl ayırıyoruz birde voucher ile alınmış oyunların p2sini satabiliyor muyum şimdiden teşekkürler cevaplar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokalson1 -- 15 Ocak 2020; 18:53:50 >
  • nokalson1 N kullanıcısına yanıt
    Digital oyun alım satım konusunun 1. Sayfasını okumanızı öneriyorum.

Oyuna ait hesabı cihazınızda primary yaparsanız P1 sizin olur. P2 yi oynayacak kişiye de hesabın şifresini verirsiniz.

Voucher ile almış olmanız bir şey değiştirmez. Oda para sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Gizala nın sattığı pro controller orjinalmi? Alıp kullanan var mı?
    gizalanın ürünleri orjinal genelde,sıkıntı yaşamazsınız.
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Orjinal genelde derken, Gizala zaten Türkiye distribütörü değil mi? Ben mi yanlış biliyorum? Switch aldığım zaman biraz araştırdım. Yanlış bilgiye mi ulaştım acaba?

• 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.