Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrectskn, Kennnn Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
35.202
Cevap
206
Favori
866.118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    15491 Mesaj

şu park efsane olacak...
    |
    |

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs

• Teğmen
    197 Mesaj

Zorluğu nerdeyse ideal zorluk değil mi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    lorenzen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Dark souls ctr dauntless gelecek olan var mı

|
    |
  • Yarbay
    15491 Mesaj
    Bioshock serisi de Switch için listelenmiş...
    https://www.lootpots.com/articles/bioshock-the-collection-has-been-rated-for-nintendo-switch-14012020/

Direct de baya üçüncü parti duyurusu baya olacak gibi duruyor...
    |
    |

• Yarbay
    2837 Mesaj
    Bende Direct hakkında yazayım...

Elemanın birinin yazdığına göre -Nintendo Dream dergisi- 21 ocaktan önce Animal Crossing hakkında yeni bilgiler geleceğini, duyurmuş. Pokemon direct yayınları ile Direct yayınları da bildiğimiz üzere genelde oldukça yakın oluyor. vs. bunun gibi birçok detay var.

Yani bu hafta olması kuvvetle muhtemel. Duyuru ya 1 saat içinde gelecek ya da 24 saat sonra yani tahminler bu yönde.

hunter007 arkadaşımızın da yazdığı gibi 3'üncü parti yönünden de zengin olacak görünüyor. Exc. dışında oyun bekleyenler içinde güzel şeyler gelecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Ocak 2020; 16:3:59 >

evet ya belki bir tık daha kolay olabilir derdim de o zaman da mücadele hissi çok kaybolur.
    |
    |
    PyroSemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

artık gelsin bi duyuru da yeni bi direct heyecanı yaşayalım,baya zaman oldu...
    |
    |
    Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    180 Mesaj

Bence yeni versiyonu alın. Yurtdışından almanın bir sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum. Garantili olsa nile Her Drift problemi olduğunda garanti kapsamında değişim yapacaklarını sanmıyorum.

|
    |
    TheMute23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2837 Mesaj

Yok yok Nintendo bildiğin dalga geçiyor.

-Bu hafta yine Direct duyurulmadı ama 35 dakikalık Super Smash Bros yayını olacak. Yeni karakterler duyuracaklar, gösterecekler. Anlaşılan gelecek haftaya kaldı bizim DİRECT işi.

-Büyük olasılıkla Animal Crossing hakkında çıkışına bu kadar zaman kalmışken pek bilgi vermemelerini telafi etmek için ana direct yayınında 7-8 dakika sadece ona ayrılacak. Zaten Animal Crossing'çiler de bu olağan dışı duruma değiniyordu. Böylece oyunlara özel yayınlar düzenleyerek Pokemonu ve Smash Bros için harcayacakları zamanı aradan çıkarmış oldular. Onları pek görmeyeceğiz.

Ufukta sağlam bir DİRECT yayını olacak gibi görünüyor. Ha haftaya yine Direct yapmayıp uzun bir Animal Crossing yayını yaparlarsa da şaşırmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Ocak 2020; 19:18:52 >

• Yarbay
    15491 Mesaj

Ben bunu ilk duyduğumda fake sandım, herkes direct beklerken Smash e özel direct çok alakasız geldi. Umarım bu gerçekten bundan sonraki Direct te diğer oyunlara daha fazla zaman ayırmak için böyle yapılmış bir harekettir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7389 Mesaj
    ne smash'miş arkadaş e3'de kusturana kadar gösterdiniz oyun çıkalı kaç ay oldu yeter
    |
    |
    Arkadaslar pokemon sword ile ilgili bir sey sormak istiyorum. Pokemon sword online'i nasil oluyor, butun dunyadan 10.000lerce oyuncunun oldugu ve herkesle leveline gore savas ve pokemon takasi yapabildigin aktif bir online platformu var mi? Mesala fifada online oynarken hemen sana dunyadan veya bolgenden senin seviyene uygun bir rakip buluyor ve macini yapiyosun. Pokemon online da oyle canli, aktif cok oyunculu bir platform var mi?

• Yarbay
    4109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hunace

Arkadaslar pokemon sword ile ilgili bir sey sormak istiyorum. Pokemon sword online'i nasil oluyor, butun dunyadan 10.000lerce oyuncunun oldugu ve herkesle leveline gore savas ve pokemon takasi yapabildigin aktif bir online platformu var mi? Mesala fifada online oynarken hemen sana dunyadan veya bolgenden senin seviyene uygun bir rakip buluyor ve macini yapiyosun. Pokemon online da oyle canli, aktif cok oyunculu bir platform var mi?
    24 saat canli serverler, her an multi yada tekli battle var, trade her zaman var. Maclar 50 lvl de yapiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.

Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.

Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.

Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.

Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.

Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.

Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Teğmen
    152 Mesaj

p2 hesabimla, online uyelik alarak bu serverlera katilabilir miyim hocam, yoksa hesabin p1 hakkina sahip olmak sart mi bi bilginiz var mi?

|
    |
    erkahn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj

p1 p2 ayrı hesaplar değil ki. Aynı hesap. Siz o hesaba online üyelik almış oluyorsunuz. p1 de p2 de kullanabiliyor.
    |
    |
    hunace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Online uyeligi pokemon oyunun oldugu hesaba degil de baska bir hesaba alsam, aile uyeliklerinden birine katilsam, yani online uyelik olan hesapla pokemon p2 hesabinin farkli oldugu durumda oyunu online oynayabilir miyim peki hocam ?

|
    |
    yldrm224 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj

Orada durum değişiyor. Hesabın p1 hakkına sahipseniz başka bir hesabın online üyeliği ile oynayabiliyorsunuz.
    Ama p2 hakkına sahipseniz başka bir hesabın online üyeliği ile oynayamıyorsunuz.
    |
    |
    hunace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bunu sormak istemistim aslinda hocam, tesekkur ederim :)

|
    |
    yldrm224 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sedunar

Gizala nın sattığı pro controller orjinalmi? Alıp kullanan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.