Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aksine ben TV'deki görüntüyü de çok beğeniyorum. Nintendo'nun özel oyunlarında nesne modellemelerini mükemmel yapıyorlar hayran kalıyorsun. Mario oyunlarındaki nesnelerin grafikleri inanılmaz şaşırtıcı. Hatta Pokemon Sword'da da öyle. Nintendo 3DS'teki Pokemon X'in grafiklerinden sonra Switch'teki Pokemon Sword'u görünce insanın beyni yanıyor. Hele de seriye Pokemon Blue ile başladıysan bambaşka bir his. TV'de ilk gördüğümde şaşkınlığımı gizleyemedim. Nintendo 3DS ve Wii U'daki 3D Super Mario oyunlarında da öyleydi (Super Mario 3D Land, Super Mario 3D World). Ayrıca, nesne kalitesini Uncharted ve Last of Us'da da çok kaliteli yapıyorlar, insan şaşırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Ocak 2020; 17:23:38 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Yok kimileri var ya pro gelmesin bence dedim diye cocuk gibi azarlayanlar hani. Yada aldım dayanamadim 2 ayda sattim diyenler. Onlar icin dedim oyle. Cunku eldeki grafikler fazlasiyla iyi. Heralde dedim tv deki grafiklerden sikayetciler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Switch i kendi adaptörü ile (output: 2,6A) değil de başka bir adaptörle (output: 2,4A) şarj edersek ne olur.

Spot aldığım için yanında verdikleri adi adaptör çatur çutur sesler çıkartmaya başlayınca korktum kullanmak istemiyorum onu bi süre.

Belki ileride orjinal avrupa uçlu şarj aleti de alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 7 Ocak 2020; 18:22:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    White blackin alternatif evrendeki iyi hikayeli Bir remakei güzel olur

• sawgent kullanıcısına yanıt
    Grafik takıntım bir nintendo konsolundan bekleyeceğim üzere tabi ki yok.Ama yeni aldığım cihaz bir kaç yıl da götürsün isterim yok onu oynatmıyor bunda böyle çok hoşlandığım şeyler değil.Fiyat farkına gelince 800-1000 tl önemli değil nelere neler veriyoruz 3-5 yıl kullanılacak bir alete verilir o para.Bir de 2020 yaz aylarına doğru çıkarsa Abd den aldırma şansım çok yüksek tatil zamanları çok arkadaşım geliyor birinin valizine attırırım.
  • Astral Chain 10 numara bir oyun olmuş, çok başarılı. En azından görsel olarak bazı Nintendo oyunlarında görülen 0-6 yaş grubuna hitap eden görsellik yok. Böyle oyunlar lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ne yapacaksiniz 4K yi :)
    Olduda pro cikti 1.5-2 teleflops guc sunuyor cozunurluk 1080'e cikar maksimum ki bence cok gerek yok ufacicik ekranda 1080'e cikmaya 720P ekran devam edilip daha guclu oyunlar gelsin cihaza.
    Tv'ye takincada 1080P cikis verse yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Zelda'yı oynayın, Super Mario Odyssey'i oynayın. Diğer özel oyunlarını da oynayın, oyunlarını bitirin. Konsolun keyfine varacaksınız zaten. Nintendo türünün tek örneğidir. Nintendo'ya alıştığınızda çok şaşıracaksınız
    Cemu ile oynadım zaten beğendiğim için cihazı satın almayı düşündüm.En son 20 yıl önce el konsolu kullandım garip olacak.
  • Dün gelen habere göre PIKMIN için marka tescili yapılmış.

Emily Rogers geçen yılın başlarında Pikmin 3 portu geleceğini söylemişti. Sonra oyunun bir stüdyo'ya emanet edildiği ve yeni bölüm ve içeriklerin, eklendiğini bu nedenle çıkışın geriye atıldığını söyledi. Genelde bu arkadaşın söyledikleri doğru çıkıyor.

Wii U'nun en sevilen oyunlarından biri Pikmin 3'ün devamı 4'üncü oyun neden bu kadar gecikti baya merak ediliyor. Miyamoto bundan önce 2 defa oyunun geliştirildiğinden bahsetmişti. Hatta Switch çıkışı öncesi serinin sıfırlandığını ve değişik bir şekilde yeniden karşımıza çıkacağını duyduk.

Acaba Pikmin 4 gibi bazı oyunları Pro model duyurusuna ve çıkış takvimine mi yerleştiricekler ? İlgi çeksin diye, olabilir oldukça olası. Lite reklamını Link's Awakening, Fire Emblem ve Pokemon ile yapmışlardı. Bunu da adını duymadığımız ya da uzun zamandır beklediğimiz bazı sürprizlerle yapabilirler.

Zaten şimdi de tv ye bağlayınca 1080 almıyor muyuz? Ne değişecek o zaman?

• Bir tarafta 17 yıl önce bitirdiğim oyun, diğer tarafta yeniden başlayacağım. İnsan duygulanmadan edemiyor :)

• tidus kullanıcısına yanıt
    Bu gune kadar ki en iyi final fantasy konusu ve ara videolari. Gerci zamaninda pc deki verisiyonuyla ff8 icinde aynisini düşünmüştüm. Ikisininde muzikleri hala telefonlarimda bulunur. Suteki da ne ffx eyes on me ff8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 8 Ocak 2020; 0:21:13 >
  • Arkadaşlar switch de mevcut hafızada olan bir oyunu microsd karta taşıma veya kopyalama yokmudur?

• https://www.youtube.com/watch?v=QZHywZPDWrw&feature=youtu.be

Switch icin simdiye kadar gördüğüm en mantikli ve basarili aksesuar. Tabi kusursuz degil. Mal gibi 480p yapmislar nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 8 Ocak 2020; 5:57:33 >
  • fakcakaya kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam yok...

• Dark Souls alan var mı? Nasıl oynanabiliyor mu oyun rahat?

Serinin fanatiğiyim, açıkçası konsolda da bulunsun seyahatte falan oynayayım diyorum ama bir taraftan da konsolun tuş ömrünü kısaltır diye korkuyorum
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    fiyatı hakkında bilgin varmı sevgili dostum
  • Mustafa D6 kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef. Dun yeni gördüm paylasiyim dedim. Zaten sanirim cihazda baya yeni. Eleman bundle olarak tasima çantasıyla alinabilecegini söylüyor. Hersey bi arada bence o paketi almak gerek. Eger fiyat bilgisine ulaşırsam yazacagim Mustafa Bey.

Simdi kontrol erttim. Ürün ilk 2017 de indiegogo dan çıkmış. Sonra amazonda da satilmis gecen sene su an mevcut degil ama. Belki gelir yeniden bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 8 Ocak 2020; 10:43:26 >
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    haber verirsen sevinirim, teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.