Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Kennnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 14 Misafir Kullanıcı, 15 Masaüstü Kullanıcı
34.012
Cevap
196
Favori
822.847
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    9058 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arda_yaman

Merhaba ben oyunu alldım bitirdim yaklaşık 20 saat civarı bir oyun süresi sunuyor. Eğer bütün gizli collectable ları toplamaya kasarsanız daha da uzayacaktır bu süre.
    Güzel bulmacalar var gerçekten orjinal. Yormayan, keyifli bir oyun olmuş.

Yanlış anlaşılma olmasın, fikriniz olsun diye bakmak isterseniz oyuna dair çektiğim videolara bir göz atabilirsiniz;
    Paylaşmak yasaksa lütfen söyleyin kaldırayım.
    https://www.youtube.com/watch?v=z70m4VxK5O4
    Çok hoş bir video olmuş hocam, kanalınızda başarılar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Vagrant Story - Final Fantasy 7 - KotOR - Wind Waker - Metal Gear Solid - Ni No Kuni - Mass Effect - Journey - To The Moon- Zelda Breath of the Wild - Persona 5 - Super Mario Odyssey - Divinity Original Sin

• Teğmen
    132 Mesaj
    XKJ ile başlayanlar da yeni seri efenim.
    |
    |

Çok teşekkür ederim, özellikle Switch ülkemizde gerçekten sevilme potansiyeli yüksek bir konsol ve bunu insanlara göstermemiz lazım ^^
    Ring Fit Adventures ile devam edeceğim bir aksilik olmazsa yarına elime geçmiş olur.
    |
    |
    d3vstator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gorkem26

Yok yeni versiyon normalini alacağım da ekran batsrya problemi hic duymamama rağmen bir tedirgin etti. Teşekkürler. Bir cift te yedek joycon alayim madem.
    Yedek joycon yerine pro controller öneririm.
    |
    |

Yaptığım derin araştırmalar sonrası bu kartın kullanıyorum ben. Switch okuma yazmasına gayet yeterli hızları var.
    200GB olan versiyonu ile ben baya mutluyum.
    Haziran ayından beri kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B073JY5T7T/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1
    |
    |
    EscapeYourself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

*Zelda BoTW ile başlamak gayet mantıklı olacak o zaman. Zaten o baya vaktinizi alır bitirene kadar.
    *Ben şu aradalar Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age demosuyla baya vakit geçiriyorum, maşallah baya da uzun demo yapmışlar oyna ona bitmiyor onu kesinlikle öneririm.
    *Gene sıra tabanlı RPG seviyorsanız Octopath Traveler demosuna da göz atın derim e-Shop üzerinden o da gayet keyiflidir.
    *Tetris 99 kesinlikle her Switch sahibinde bulunması gereken nadide bir yapımdır.
    *Bayonetta 1 ve 2 öneririm . Tam bir Devil May Cry / God of War karması hareketli güzel dövüşe doyuran bir yapımdır.
    *Yarış konusunda e-Shop üzerinde bedava indirebileceğiniz Asphalt 9 mevcut ki gayet keyiflidir ama tabi bir Nintendo klasiği olarak Mario Kart 8 Deluxe kesinlikle tektir. Alternatifleri oynadım (Crash Team Racing, Sonic vs vs) hiç biri bi Mario Kart Değil.
    *Son zamanlarda çıkmış iki mükemmel "Sadece Switch" oyunlarını atlamak da olmaz: "Fire Emblem Three House" ve "Astral Chain". Fire Emblem gene sıra tabanlı ama gayet derin bir RPGdir. Astral Chain ise Nier Automata yapımcılarının elinden çıkmış son sanat eseridir, gayet hızlı RPG öğeleri içeren bir aksiyon oyunudur.
    *Daha da başka bunlar bana yetmez derseniz e-shop'ta indirimlerden bulabileceğiniz bir çok güzel oyun var.

Sorunuz olursa hiç çekinmeyin lütfen.
    |
    |
    hunace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    3 Mesaj

Hocam E-shop'ta her oyunun demosu bulunuyor mu? Olanların uzunlukları aşağı yukarı kaç saat oluyor acaba?
    |
    |
    arda_yaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Malesef her oyunun demosu olmuoyor ama olanlar da gayet yeterli bence ve gerçekten almadan önce deneyip de sevip sevmediğini anlaman gerekn oyunların demoları genelde. Bu arada e-shop ta en üst sekmedeki arama bölümünden direk demoları görebiliyorsun . Demolar özellikle RPG oyunlarında baya uzun oluyor ve işin güzel yanı oyunu satın alırsan eğer demoda kaldığın yerden devam edebiliyorsun o tip oyunlarda.
    |
    |
    gorkem26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cok tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin. Bu arada kanaliniza abone oldum, sizi sıkı bir sekilde takip edecegimden emin olabilirsiniz hocam 😊 Henuz switche yeni merak sardim ama anladigim kadariyla oyun cesitliligi ve sayisi oldukca tatmin edici duruyor. Switch icin tam alinma zamani diyebiliriz sanirim. Yardiminiz icin tekrar tesekkurler.

|
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arda_yaman

Yaptığım derin araştırmalar sonrası bu kartın kullanıyorum ben. Switch okuma yazmasına gayet yeterli hızları var.
    200GB olan versiyonu ile ben baya mutluyum.
    Haziran ayından beri kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B073JY5T7T/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Teşekkür ederim cevap için
    Ben de SanDisk 128 gb düşünüyorum. Genelde Samsung evo kullanıyor Switch sahipleri 100 mb hızı var sanırım onların SanDisk ise 80 mb...

• Teğmen
    109 Mesaj

Bunun trailerini izlemistim, harika duruyor. Nefesiniz ne kadar yetecek hocam bakalim ?:) Ring Fit Adventures icin satin almamiz gereken aparatlari alabilecegimiz en uygun yer neresi olabilir, siz nerden aldiniz?

|
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Çok teşekkür ederim ben de yeni giriştim zaten bu kanal işine dışardan görüldüğü gibi değil kaydet editle upload et filan 2 gündür luigi oldu içim dışım xD Dünyayı yeşil görüyorum artık
    |
    |

Önerdiğim kart yani aynı zamanda kendi kullandığım kart da 100mb/sn . Direk ambalajı duruyor ordan baktım sıkıntı yok . Seçim sizin tabi .Yanlış anlaşılma olmasın diye düzeltiyorum.

Bu arada kesinlikle önerim 200GB altı almamanız. Hızlı dolabiliyor çünkü 1 dolara aldığınız indie oyunlarla kart :D Bizzat kendimden biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_yaman -- 8 Kasım 2019; 23:15:11 >
    |
    |
    EscapeYourself kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya kusura bakmayın böyle 3 mesaj arka arkaya spam yapıyor gibi oldu . Aynı mesajda bir kaç kişiye nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum da =)
    Gizala'dan aldım. Daha gümrük işlerinden dolayı tedarikçilin çoğuna ulaşmadı ürün. E fırsatçılar da 900TL gibi fiyatlara kadar çıkmışlar gittigidiyor vb. sitelerde.

Ben genelde Gizala'dan alıyorum ürünleri. Zira söz konusu Switch ürünleri olunca çok da başka alternatifimiz yok ülkemizde malesef. Hem hızlılar hem de satış sonrası destekleri gayet olumlu. Kendilerine baya bi yüklenmeme rağmen sağolsunlar sabırla tüm istediğim cevapları veriyorlar bu da bir güven oluşturuyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_yaman -- 8 Kasım 2019; 23:13:34 >
    |
    |

hocam mesajın altında alıntıla diye bir kısım var,oradan cevap vermek istediğiniz kişinin nickini yazıp ekleyebilirsiniz...
    |
    |
    Discord: arfulk#8899
    Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    Arkadaşlar amerika versiyonu zelda breathe of the wild için ingiltere hesabından dlc alsam çalışırmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: EscapeYourself

Teşekkür ederim cevap için
    Ben de SanDisk 128 gb düşünüyorum. Genelde Samsung evo kullanıyor Switch sahipleri 100 mb hızı var sanırım onların SanDisk ise 80 mb...

Alıntıları Göster
    https://www.trendyol.com/sandisk/sandisk-ultra-128-gb-80-mb-s-sdsquns-128g-gn6mn-microsdxc-hafiza-karti-p-4797820?gclid=EAIaIQobChMIjM3v39Tc5QIVAhUYCh2sOAm7EAQYASABEgI8T_D_BwE

ben bu kartı kullanıyorum, evo'ya kıyasla fiyatı ucuz olduğu için ve 80mb/s olduğu için biraz çekincelerim vardı ama Mario Odyssey'de oldukça seri, hafıza kartı arayanlara tavsiye edebilirim rahatlıkla

• Yarbay
    15339 Mesaj
    WRC 8 oynanış videosu yayınlanmış...

|
    |
    Discord: arfulk#8899
    Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

https://www.trendyol.com/sandisk/sandisk-ultra-128-gb-80-mb-s-sdsquns-128g-gn6mn-microsdxc-hafiza-karti-p-4797820?gclid=EAIaIQobChMIjM3v39Tc5QIVAhUYCh2sOAm7EAQYASABEgI8T_D_BwE

ben bu kartı kullanıyorum, evo'ya kıyasla fiyatı ucuz olduğu için ve 80mb/s olduğu için biraz çekincelerim vardı ama Mario Odyssey'de oldukça seri, hafıza kartı arayanlara tavsiye edebilirim rahatlıkla

Alıntıları Göster
    Dostum ben de SanDisk 128 gb kartı düşünüyorum N11 de 99 lira Samsung evo 128 olan 160 lira arada ciddi fark var SanDisk hız 80mb Samsung evo 100 mb suncacik fark çok mu önemli acaba?

HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Masal
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.