Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Yarın benim de Switch'im geliyor. Çok heyecanlıyım. Yanında Zelda, Mario Odssey, Bayonetta 2 ve Astral Chain var. Xbox ve Ps ye de sahibiyim ama şuan ikisi de gözümde değersiz durumda. :)
    Şu an baya sağlam oyun çıktı arşiv çok genişledi. Diğer firmalardan da baya destek görmeye başladı, şu an tam switch alma zamanı. Ps4 ve Xbox zaten ömrünün sonunda şu anda heyecan yaratacak bir şeyleri kalmadı. Last of us 2 gibi oyunları ps5’de oynamak daha iyi olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Tlou 2 ve Tsushima hariç oynanacak exc de kalmadı zaten. Ps4 satılabilir. Xbox tarafında Gamepass çoğu oyunu veriyor. Oyun almaya da gerek kalmıyor. Switch öyle değil ama her geçen gün daha çok oyun geliyor. Action Hackn Slash hastası biri olarak her zaman Bayonetta 2 oynamak istemiştim. Yarın gerçekleşecek. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Yeni nintendo switch alacagim Turkiye'den. CD Media (resmi distributor) garantili ve yeni sarji uzun giden seri almak istiyorum. Arastirdigimda en ucuz 2400e Havuz Elektronik tarafindan n11de satiliyor. Ama Havuz Elektronik ile ilgili kullanilmis urun gonderdigi, faturasiz urun sattigi gibi olumsuz yorumlar var. Aradigim nintendo switchi sadece burasi 2400e veriyor, bunun disinda en ucuz 2900 lira.

Sorma istedigim daha once Havuz Elektronikten alisveris yapan oldu mu, deneyiminiz nedir, neden piyasadan 500e ucuza veriyor olabilir. Stoktaki son urun olarak gosteriyor ondan midir acaba?
    Son olarak yurtdisindan alinan cihazlarin Turkiye'de garantisi var mi arkadaslar? Amazondan alan varsa daha once ne kadar gumruk vergisi cikiyor?

Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu kötü olmuş indyleri bitirir

• hunace kullanıcısına yanıt
    CD Media garantili alacağım diyorsanız yolunuz ya Gizalaya düşecek yada Overgame'e. Diğerleri garantisiz kendi getirdikleri cihazları satan ithalatçılar. O yüzden daha ucuz. O ürünlerden garanti beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunace

Merhaba

Yeni nintendo switch alacagim Turkiye'den. CD Media (resmi distributor) garantili ve yeni sarji uzun giden seri almak istiyorum. Arastirdigimda en ucuz 2400e Havuz Elektronik tarafindan n11de satiliyor. Ama Havuz Elektronik ile ilgili kullanilmis urun gonderdigi, faturasiz urun sattigi gibi olumsuz yorumlar var. Aradigim nintendo switchi sadece burasi 2400e veriyor, bunun disinda en ucuz 2900 lira.

Sorma istedigim daha once Havuz Elektronikten alisveris yapan oldu mu, deneyiminiz nedir, neden piyasadan 500e ucuza veriyor olabilir. Stoktaki son urun olarak gosteriyor ondan midir acaba?
    Son olarak yurtdisindan alinan cihazlarin Turkiye'de garantisi var mi arkadaslar? Amazondan alan varsa daha once ne kadar gumruk vergisi cikiyor?

Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.
    Distribütör garantili yeni modeli o fiyatlara bulamazsınız. 3199 ve 3299 gibi fiyatlara satılıyor. 2400TL civarına amazon.de yada amazon.co.jp üzerinden alabilirsiniz sadece. Türkiye'de paralel ithalat olarak satılanları da 2600-2700 civarına bulunabiliyor.

Bu bilgiler ışığında garanti seçiminize göre 11.11 indirimlerinden güzel bir kuponla 3000TL'nin biraz altına distribütör garantili yakalayabilirsiniz belki. Ben 2600TL olanlardan 255TL kupon ve 100TL N11 Bonus ile 2200TL civarına almayı düşünüyorum ayın 11'inde.

• Zelda both hic bitmiyor hocam oyle uzun bir oyun ve surukleyici
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    ben yanlışlıkla son boss a erken gidip bitirdim oyunu :(

• sawgent kullanıcısına yanıt
    Overgame'in 2900 liralık n11'de ürünü var hocam. Hem CD Media garantili hem de yeni sarjı uzun giden seri diyor. Ben de %11 lik kupon indirimi ile onu almayı düşünüyorum. Bir arkadaşım şu an İsviçre'de. Cuma günü gelecek. O da Cenevre'den bakıyor. İnternetten bakıyorum 330 Frang civarı ürünler var teknoloji marketlerde. Ama şunu bilmiyorum: Yurtdışından alınan ürünler CD Media garantisi altında oluyor mu, yani cihaz burda arızalansa biz onu garantiden tamir ettirebilir miyiz veya değiştirebilir miyiz? Bu konuda bir bilginiz var mı acaba?
    Link atabilir misiniz?
    Ürünün prize giren şarj kısmı orijinal TR uyumlu mu yoksa aparatla mı uyumlu hale geliyor?

• SonMohikan88 S kullanıcısına yanıt
    Link burda hocam. Dediğiniz detayı bilmiyorum.
    https://urun.n11.com/nintendo-switch/nintendo-switch-neon-konsol-gelistirilmis-batarya-resmi-garantili-P382946637

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunace -- 7 Kasım 2019; 14:38:50 >
  • Ke games hakkında ne düsünüyorsunuz ? Onların sattıgı 35 euro paketli resmi garantili bi ürün var alınır mı güvenilir mi bilemedim ama 11 kasımda almayı düsünüyorum doğrusu.
    https://urun.n11.com/nintendo-switch/nintendo-switch-mavi-kirmizi-joy-con-35-euro-alisveris-kodu-P372859432
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 20 gün ayırdım zeldaya :) biter herhalde.

• batukov B kullanıcısına yanıt
    Yeni seri bir cihaz değil hocam bu. Yeni serinin sarjı en az 2 saat fazla gidiyor. Onu almanızı tavsiye ederim.
  • Xaw70013381 bu seri kırılıyormu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sagolun link için
    TR uyumlu girişte hiçbir aparat kullanmadan cihaz şarja takılıyor yani distribütör garantili olanlar böyle oluyor. Diğer cihazlar ise prize takarken dönüştürücü aparat kullanıyor.

• batukov B kullanıcısına yanıt
    35 euro yazan paketler yenj seri değil diye biliyorum. Yani şarj süresi daha az ve ekran parlaklığı daha düşük olan modeller.

• SonMohikan88 S kullanıcısına yanıt
    Bu resmi garantili bir cihaz, doğrudan sarj oluyordur hocam o zaman.
    Sağolasın dostum tabi resmi garantili olanlar TR uyumlu oluyordur.

• 
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.