Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1686. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
455
Favori
1.648.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreBngll

Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınızı rica edeceğim. Her yerde PS4 yada Xbox için indirimli yurtdışı alım ile ilgili paylaşımlar var fakat Nintendo ile ilgili nedense bir konu bulamadım. Bu cihaz yurt dışından nasıl alınır hangi siteyi önerirsiniz yardımcı olur musunuz acaba
    Amazon.de sitesi türkiyeye gönderiyor ama kargo ile ilgili seçeneği göremedim. Ücretsiz kargo ile göndereceğini sanmıyorum. amazon.com dan yeni playstation light aldım. Bu alışverişte gümrük işlemleri için ayrı bir ücret aldı ve kendisi halletti. Yurtiçi kargo ile eve geldi. Amazon.de nasıl bilmiyorum, bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • Phobos 143 P kullanıcısına yanıt
    Yeni versiyonunu. İyi akşamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar az önce oğlum için e shop (australya) üzerinden kirby star alliance aldım. Yoshi nin demosunu indirmiştim onu da eğlenerek oynuyor, Yoshi yi de alsam mı? Ne dersiniz Yoshi's Crafted World için? Bu ikisinin demosunda epey bi vakit geçirdi. Mario party almıştım onları pek sevemedi zorlandığı icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 27 Ekim 2019; 21:49:28 >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Captain toad al g2ade ucuzdu galiba

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Mario party ile beraber iyi zaman gecirirdiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Zaten 3-4 gunde hemen haksizlik etmemek lazim dursun el altında. Bence de keyifli gayet. 👍🏻

• PyroSemi P kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi wii u oyunuymuş galiba remake ama güzel görünüyor olabilir o da saolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

Baktım şimdi wii u oyunuymuş galiba remake ama güzel görünüyor olabilir o da saolun.
    Captain toad şeker bir oyun. Kutulu olarak bende bulunuyor ama çocuğunuzun oynanışını seveceği konusunda kuşkularım var. Bir kere karakteri ve kamerayı spesifik olarak kullanması, döndürmesi, yaklaştırıp uzaklaştırması gereken bir oyun. Mekan bazlı bulmacalar içinde elmasları ve yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz siz oynasanız keyif alırsınız ama bir çocuk alır mı bilemedim. Aynı zamanda sonra gelen bir güncelleme ile İki kişilik oynanabilir hale geldi. Kısa bir oyundur bu nedenle fiyatı da daha ucuz. Evet orjinalde Wii U oyunudur Switch için remaster edildi birkaç yeni bölüm ve özellik eklendi.

Bir dakika... Oyunun demosu Eshopta vardı indirip denesenize. :) Benimde aklımdan çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 27 Ekim 2019; 23:34:33 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bakıyorum birazdan. Kısa vadede belki bir de rayman alır konuyu kapatırım belki de bir kaç aylığına.

• arjantin eshopdan oyun alınmıyor mu? Yeni switch aldım denedim ama bitürlü yapamadım.
  • Arjantini bilemiyorum ama ben australya ve güney afrikadan alabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahattinkaras

arjantin eshopdan oyun alınmıyor mu? Yeni switch aldım denedim ama bitürlü yapamadım.
    Maalesef Arjantin’den alınmıyor . Diğer ülkelerden alabilirsiniz .

• Merhabalar,
    Nintendo Switch'in hangi ülkeden alındığının bir önemi var mı? Dubai'den alınmasının bir sıkıntisı olur mu?

• Olmaz

• 34 euroya gelio oyun

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

34 euroya gelio oyun

bazı paylaşımlarını kasıtlı yaptığını düşünüyorum

• Gercekler saklanmamali

• Bugün bir de sarı renkli switch lite gördüm. Kendime işe giderken yanıma alırım diyerek alsam mı acaba dedim bir an ama çok pahalı ₺2200 eder mi 200$ lık ürün hiç! Japonyaya arkadaşım gidecek yakinda Tokyoya belki ondan rica ederim. Drifting hatası yüzünde çıkarılamayan kontrolcüsü olduğu için garantili mi alınması mantıklı acaba diyordum ama bu fiyatlar gerçekten insanı itiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

34 euroya gelio oyun

Kulis dedikodularına göre Death Stranding ile Pokemon için yılın en iyi oyunları deniyor.

• Bemozerd kullanıcısına yanıt
    9.0.1'i destekliyor sx os, 9.0.2'ye yükseltmediğim için deneyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 16841685168616871688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.