Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
455
Favori
1.648.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter007

Normalde pek yorum okumam ama bu konu Famitsu dan sonra baya ilginç oldu,az önce de bunu okudum ve yorumlar gayet güzel gibi gözüküyor...
    https://goombastomp.com/luigis-mansion-3-preview/
    O kişinin katıldığı sanırım bir podcast yayını var şurada 0:13:50"den itibaren dinleyebilirsin.

https://goombastomp.com/nxpress-nintendo-podcast-183-luigis-mansion-3-and-competing-for-the-future/

İşte maalesef bekleyip bu arkadaşların oyunun reklamını yapmak için ekstra övmediklerimi ummaktan başka bir çaremiz yok.

Şöylede bir durum var. Bu arkadaşların bazıları tanınmış videoları olanlar var. Oyun berbatsa ve bu kadar övüyorsa kendi izleyici kitlesini kaybedeceğini bilir. Oyunu şahsen E3 ve ya diğer etkinliklerde deneyenlerde kötü şeyler konuşmuyor. En son geçen hafta Londra da sanırsam etkinlik vardı. Onlardan da kötü birşey duymadık.

Alman basınından bir arkadaş ise Nintendo'nun oyunun inceleme kopyasını olması gerekenden daha önce bile gönderdiğini yazmış. Oynadıktan sonra bu güvenlerinin nedenini görebiliyorum demişti.

Hayır efsane bir oyun beklentim hiç olmadı ama bunca zamanda yapa yapa serinin en kötü oyununu mu yapmış bu stüdyo.

Ben bu işten hiçbir şey anlamadım. Hepsine para yedirmiş o zaman Nintendo. Ne diyeyim başka çok acayip bir durum. Türk basınından Ersin Kılıç inceleme yapıyor olabilir ama ona sorsakta yazmaz sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 25 Ekim 2019; 18:8:27 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Bu oyun incelemelerini yapanlari nasil seciyorlar hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Bu oyun incelemelerini yapanlari nasil seciyorlar hocam?
    Onu tam bilmiyorum ne söylesem yalan olur ama Famitsu'nun bazen sokaktan adam topladığına eminim. Bazı notlamaları deli saçması oluyor o nedenle de çok dalga geçilir oldular. Artı japon oyunu, japonların sevdiği seriler gibi şeylere de ekstra not verdiği hep konuşulur.

Bu yıl almayı düşündüğüm son oyun Luigi'ydi artık en kötüsünü düşünüyorum istemeden.
    Ben de bayagi bir kriter ariyorlar sanmistim

• Bugün cihaz kendini 9.0.2'ye uptadeledi.Ve de SX OS 9'da çalışmadığından Atmoshpere'a geçiş yaptım.Suanlik iyi duruyor zaten son zamanlarda XCI kullanmayı da bırakmıştım.SX Os'e 9 desteği kaldığında SX OS'e geçeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The witcher 3 complete edition aldım yorum yaparım yarın 380 kağıt elden gameshop34 mağazasından

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Oyunun fiyatına göre değişmiyo dimi bu ucuz oyun alıp pahalı oyunla değişim isteyenler olmasın
    Yok fiyatına göre mesela ben oyun aldım 380 e 350-400 arası eden oyunlarla 50 tl ye değişirim dedi, daha düşük fiyatlı oyun alırsan para almam ikinciye daha fazla para alırım dedi

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Anladım zaten espirisine dedim yapmazlar zaten öyle bişey :) Witcher 3 performansı nasıl

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Cok iyi degil

• Ben de bugün kadıköydeki o yerden, kalın silikon kılıf aldım, eve geldim bi güzel sabunlu suyla yıkayıp kurulayıp taktım güzel sağlam durdu baya 😀 Oğlum dün dışarda bir yerde otururken sandalyeden yere düşürdü icim acımıştı baya en azından şimdi içim daha rahat.

• Domatore kullanıcısına yanıt
    Denemedim ya cihazı ben kullanmıyorum yarın bi incelerim ama

• Bu sayfa da oyunun incelemesi var çok detaylı değil fakat bu da birşeydir. Biraz spoiler'lı. Oyunu övmüş, ses tasarımının da çok güzel olduğundan bahsetmiş.

Luigi's Mansion 3 for Switch is a must. It's pure charm. But, you know, spooky too.
    https://www.esquire.com/lifestyle/a29489555/luigis-mansion-3-nintendo-game-review/

Bu arada incelemeler pazartesi günü gelecekmiş. Yani ayın 28'i oluyor ki normal şartlar içerisinde Nintendo oyun değerlendirmeleri oyunun çıkışından bir gün önce gelir.

Bu da başka bir incelemeci.

• şu oyun çok zevkli duruyor...

ben ümitliyim bu oyundan hemde çok,güzel bir oyun bekliyor bizi...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Yinede tedbirli olmakta fayda var. Hayal kırıklığı yaratabilir. Az görmüş olsam da oyuna çok bayılmayanlar da var. Famitsu'nun haklı olma ihtimalini zaten göz ardı edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Ekim 2019; 13:5:21 >
  • Amazondan dün 128 lik samsung micro SD kart istemiştim bugun gelmiş hemen hayret ettim. Bi sürü demo indirdim. Dragon quest efsane olmuş. 2010 da dsi da DQIV ü bitirmiştim onu hatırlattı bana. Çok sağlam görünüyordu.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Az önce indirdim demosunu ben de. Tam bir takım oyunu olmuş. Eğlenceli baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 26 Ekim 2019; 13:15:25 >
  • 3'üncü soruya verilen cevap muhteşem olmuş.

İnceleme Sonucu :

Bir LUİGİ'S MANSİON 3 inceleme sonucu geldi onu yazayım. Bu yazılı basın, dergi'den alınma...

Alman oyun dergisi M! oyuna 89 puan vermiş. Serinin en iyisi demişler. Oyunu bitirmek 15 ile 20 saat arası alıyormuş. Ayrıca Rumble özelliğini oyun mekaniği olarak kullandığından Lite yerine normal Switch'te oynanması öneriliyormuş. Rumble olmadan oluyormuş ama daha zor demişler. Başka bir inceleme yapan kişide büyük ekran da oynayın detayları kaçırmayın diyordu.

Teknik olarakta bir problemi yokmuş.

Bu arada her taraf spoiler kaynamaya başladı. Özellikle Youtube'dan uzak durun. Neyse ki ben dikkatli davrandığımdan yemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Ekim 2019; 17:36:6 >

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Arcade futbol var mı

Bu ne güzel takiptir ya, yaş kaç hocam? gerçekten takdir ettim. Surekli motivesiniz sizin bu enerjiniz kendi adıma konuşayım beni de sürekli motive tutuyor. Bu arada 3ds te çok zorlanarak bitirmiştim 2. Oyunu ama çok keyif almıştım. Son boş yıldırıyordu az kalsın.

• 
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.