Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1671. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.356
Cevap
455
Favori
1.647.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16691670167116721673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar switch lite için ekran koruyucu ve çanta gibi aksesuar alabilen var mı İstanbul'da ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Shop4tr den pro controller sorunsuz alan oldumu? Şu an baktım 356 lira fiyatı var, bu fiyata alınırmı?
    Hocam yeni gümrük yasalarından sonra artık shop4tr sitesinden alınan ürünlerde de gümrük vergisi çıkabiliyor bilginiz olsun. Ben en son 200 tl ye aldığım oyun için 38 tl ödedim.
  • Xenoblade Chronicles 2 oyununa hep uzun dendiği için başlama cesaret edemiyordum hep öteledim. Nihayet geçen ay dayanamadım başladım şu ana kadar 80 saat oldu ve şimdi diğer oyunları açamaz oldum :)

Nintendo gerçekten RPG Exclusive oyunlarda nokta atışı yapıyor çok hoşuma gitti.
    Bu bitince Torna yı edineceğim.
    Ayrıca ilk oyunun switch e geleceği haberini de okuyunca ayrı bir mutlu oldum
  • Breath of the Wild 2 nintendo 64 sürüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Xenoblade Chronicles 2 oyununa hep uzun dendiği için başlama cesaret edemiyordum hep öteledim. Nihayet geçen ay dayanamadım başladım şu ana kadar 80 saat oldu ve şimdi diğer oyunları açamaz oldum :)

Nintendo gerçekten RPG Exclusive oyunlarda nokta atışı yapıyor çok hoşuma gitti.
    Bu bitince Torna yı edineceğim.
    Ayrıca ilk oyunun switch e geleceği haberini de okuyunca ayrı bir mutlu oldum
    hocam combat turn based miydi bu oyunda real time mı?
  • arkadaşlar bu konuda dijital oyun alım satımı yapılıyor,https://forum.donanimhaber.com/nintendo-switch-dijital-oyun-alim-satim-takas-ana-konu--128030417-54
    epey az konuya uğrayan, elinde dijital oyun varsa konuya ilan açsın da canlansın biraz ortalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

hocam combat turn based miydi bu oyunda real time mı?

Alıntıları Göster
    turn-based değil dostum. açıp google a sormakta zor değil ama

• trplayer kullanıcısına yanıt
    W uluslararasi surum, J ise Japonya surumu olmasi gerek

• Şuan da en ucuza nereden bulabilirim? Yurtiçi veya yurtdışı fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Şuan da en ucuza nereden bulabilirim? Yurtiçi veya yurtdışı fark etmez.
    Kadıköyde switch lite 1700 tl, normal switch 2100, şarjı uzun gidende 2400 e falan bulunabiliyor. Amazon amerika ve almanyadada fiyatlar kısmen aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupgucluer

W uluslararasi surum, J ise Japonya surumu olmasi gerek
    Teşekkürler arkadaşım

• En uygun hangi ülkeden oyun alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

turn-based değil dostum. açıp google a sormakta zor değil ama

Alıntıları Göster
    Soruyu size sormamıştım ama google'a sormayı biliyorum ben de, amacım mekanik bir şekilde bilgi almak değil, muhabbet açıp daha organik şekilde oyunla alakalı bişeyler öğrenmek, forum kültüründe de bu vardır zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Soruyu size sormamıştım ama google'a sormayı biliyorum ben de, amacım mekanik bir şekilde bilgi almak değil, muhabbet açıp daha organik şekilde oyunla alakalı bişeyler öğrenmek, forum kültüründe de bu vardır zaten.

Alıntıları Göster
    Haklısınız istediğiniz soruyu çok kolay en bilindik bir şey olsa dahi sorma hakkına herkes sahiptir . Burada birbirimizi bozmak yerine birbirimize yardımcı olmak en doğrusudur .

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

En uygun hangi ülkeden oyun alabilirim
    Ülkeden ülkeye belirli kampanyalar ölçüsünde hepsi değişkenlik gösterir ondan belirli bir ülke kavramı yok . Aşağıda vereceğim linke tıklayarak istediğiniz oyunu en ucuz ülkeyi göreceksiniz o şekilde satın alırsınız .

http://eshop-prices.com/

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Haklısınız istediğiniz soruyu çok kolay en bilindik bir şey olsa dahi sorma hakkına herkes sahiptir . Burada birbirimizi bozmak yerine birbirimize yardımcı olmak en doğrusudur .

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam, zaten nintendo konsolları ve oyunlarıyla ilgilenen bir avuç insan var şu forumda

• Combat bildiğiniz aksiyon oyunu gibi :) Yani oyunun yapısı biraz değişik zaten o yüzden sadece tutorial kısmı 8-9 saat boyunca sürüyor.
  • Genclik steam konusu gibi otamoka kavgaya gerek yok.

• tidus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, Astral chain'i bitirdikten sonra deniyim o zaman bu oyunu, birde şu turn based oyunlara karşı olan ön yargımı kırabilirsem fire emblem three houses çok ilgimi çekiyor ama bakalım

• 
Sayfa: önceki 16691670167116721673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.