Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rainbow19 , Vader38 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
48.344
Cevap
455
Favori
1.646.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 16451646164716481649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trplayer

Arkadaşlar jumanji oyunu Uncharted gibimi olacak yada Jungle book oyunu gibimi olacak
    Bi oynanış videosu yayınlandı hiç beğenmedim illa 4 kişi olacak
    Çok yavan duruyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

Bi oynanış videosu yayınlandı hiç beğenmedim illa 4 kişi olacak
    Çok yavan duruyordu

Alıntıları Göster
    Hoş geldin arkadaşım teşekkür ederim

Bende sevinmiştim indiana jones yada jungle book gibi oyun olduğuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin arkadaşım teşekkür ederim

Bende sevinmiştim indiana jones yada jungle book gibi oyun olduğuna

Alıntıları Göster
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Jumanji_The_Video_Game_Oynanis_Fragmani-95897.htm

burdan bak hocam

• Ve beklenen an sonunda gelir. SNES oyunları şimdilik kısmen de olsa Switchte!!!

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Uyguna cfwli switch nereden bulabilirim ?
    CFW'li cihazlarda millet cinlik peşide hocam. İnanılmaz komik fiyatlar istiyorlar. Uygun fiyata bulma ihtimaliniz düşük bir şans.
    Benim bildiğim Nintendo cihazları en hızlı kırılan cihazlar. Bir süre sonra hepsi kırılmış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Jumanji_The_Video_Game_Oynanis_Fragmani-95897.htm

burdan bak hocam

Alıntıları Göster
    Link için çok teşekkür ederim arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cüheyir

CFW'li cihazlarda millet cinlik peşide hocam. İnanılmaz komik fiyatlar istiyorlar. Uygun fiyata bulma ihtimaliniz düşük bir şans.
    Benim bildiğim Nintendo cihazları en hızlı kırılan cihazlar. Bir süre sonra hepsi kırılmış olur.

Alıntıları Göster
    Yanlış biliyorsun. Switch in 2017 haziran ayına kadar olan sürümler de donanımsal açık var bu yüzden piyasada artık bulmak oldukça güç. Yeni versiyonlar ve switch lite da bunun önüne geçtiler yani yeni nesil cihazların kırılması maalesef güçleşti. Yakında kırık switchlerin fiyatı daha da pahalı olacak.

• Bu ülkede ucuz olan ne var ki? Sıfır olarak 50 bin liraya aldığım arabanın ikinci eli şuanda 100 bin lira.

Kim 2 sene önce aldığı malını ucuz fiyata satsın ki? Kim niye zarar etsin?

2 sene öncenin hangi fiyatı kaldı ülkede?

Ben 1500 liraya aldım Switch’i şansıma kırılabilir çıktı,2000 liraya satan adamada niye bu fiyata satıyorsun demem,ona o fiyata sattırana gerekeni söylerim.

Switch için kimsenin bir çalışması yok,sadece üstteki arkadaşın bahsettiği kırılan cihazlar üzerinde çalışıyor millet,keşke hepsi kırılsa.Ülkede herşey zor ve pahalı zaten kimse bir oyuna 400-500 bayılmak istemez.

• GRID Autosport - Release Date Trailer - Nintendo Switch

-----

SMITE Battle Pass - Set Sail with the Pirate Queens!

-----

Deadly Premonition 2 - Nintendo Direct 9.4.2019 - Nintendo Switch

-----

Torchlight II - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition - Nintendo Switch

-----

Trials of Mana - Nintendo Direct 9.4.2019 - Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Eylül 2019; 13:58:59 >

• Yakında Nintendo Switch ile Egzersiz Yapabileceksiniz

Nintendo, "Nintendo Switch'in yeni deneyimine ilk bakış" başlıklı bir dakika uzunluğunda bir video yayınladı.

Videoda bir Joy-Con kontrolcüsünün bacağa, diğerinin ise pilates çemberi benzer bir cihaza takılarak çeşitli egzersiz hareketlerinin yapıldığı gösteriliyor.

Daha fazla detay 12 Eylül'de açıklanacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yakinda_Nintendo_Switch_ile_Egzersiz_Yapabileceksiniz-96036.htm

• Ekim başında sipariş ettiğim LITE modeli gelmiş olacak arkadaşlar. Ek aksesuarlarınıda ufak ufak toplamaya başlarken konu Gamepad'e geldi.
    Eğer Xbox One kolu alırsam Switch Lite da kullanabilir miyim yoksa direk Pro kontrol mü alayım.
    Xbox one kolunu sorma sebebim Pro kontrolörün fiyatının fazla gelmesi (400-700 Tl arası çok dengesiz fiyatlar gördüm) bunuda belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Yanlış biliyorsun. Switch in 2017 haziran ayına kadar olan sürümler de donanımsal açık var bu yüzden piyasada artık bulmak oldukça güç. Yeni versiyonlar ve switch lite da bunun önüne geçtiler yani yeni nesil cihazların kırılması maalesef güçleşti. Yakında kırık switchlerin fiyatı daha da pahalı olacak.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz doğrudur hocam. İlla kırılır ama zaman belirsiz demek daha doğru oluyor sanırım.
  • quote:

Dediğiniz doğrudur hocam. İlla kırılır ama zaman belirsiz demek daha doğru oluyor sanırım.

Alıntıları Göster
    2-3 sene daha kırılmaz. Bütün hackerlar kırık olanı gelistirmekle uğraşıyor. Kimse yenilerle uğraşmak istemiyor. Hatta switchte açıkları bulan eleman bile bu cihazı hayvan gibi korumuslar uzun yıllar kırılmaz yazmıştı

• Platinum stüdyosu oyunculara teşekkür ediyor. Satışlar fena gitmiyor anlaşılan. Şimdi top Nintendo da kesenin ağzını iyice açsınlar ki daha iyi bir ikinci oyun ile devam etsinler.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam eskisi gibi davranmıyor Nintendo. Artık hiç bir büyük firma davranmıyor. Dikakt edersen kırılan cihazlar ortayaç ıktığı gibi adamlar 2017 yılında apar topar eski makineleri geri topladılar. Yani şuan 3 bin tl civarındaysa 2 sene sonra 5 bin tl civarında bile olabilir. Zira yeni oyunlar çıktıkça makine daha da değerlenecek. Yani almayı düşünüyorsanız kırık veya kırılabilir modelleri araştırmaya başlayın. Yakında Switch için 9.0 sürümü gelecek ve uzun süre kırılabilir versiyonlar bile kırılmayacak gibi duruyor.

• Nintendo 3 kez çekmiş ücreti bir oyun alırken enpara ile. Başına böyle bişey gelen oldu mu acaba?

İşlem tamamlanmadıysa iade olur fazla çekilenler diyor nintendonun kendi sitesinde falan ama bilemedim, ulaşılabilecek bir mail adresi bile yok tam bir çöp iletişimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Hocam eskisi gibi davranmıyor Nintendo. Artık hiç bir büyük firma davranmıyor. Dikakt edersen kırılan cihazlar ortayaç ıktığı gibi adamlar 2017 yılında apar topar eski makineleri geri topladılar. Yani şuan 3 bin tl civarındaysa 2 sene sonra 5 bin tl civarında bile olabilir. Zira yeni oyunlar çıktıkça makine daha da değerlenecek. Yani almayı düşünüyorsanız kırık veya kırılabilir modelleri araştırmaya başlayın. Yakında Switch için 9.0 sürümü gelecek ve uzun süre kırılabilir versiyonlar bile kırılmayacak gibi duruyor.

Alıntıları Göster
    Çalışan insan için iyi kötü sorun değilde, dolar kuru yüzünden öğrenci vb. kullanıcılar için sıkıntılı durum orijinal kullanım.

• eshoptan oyun alırken 9001-1470 hatası almaya başladım başka yaşayan var mı?
    çözümü nedir?
  • g2a.com ve amazon dışında nintendo card alabileceğim güvenilir siteler var mı?
  • Bugün cihazı aldım ama adaptör bizim prizlere uygun değil. Yeni adaptör mü aldınız yoksa dönüştürücü kolay bulunuyor mu? Adaptöre 100 TL vermek istemem açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 16451646164716481649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.