Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lextor , shad0w , gxlyxlxylxg , mitescere , yasin.10 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
48.359
Cevap
454
Favori
1.647.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nick muhtesemmis
  • Insafsizlar zaten uyari puanim var
  • Snes oyunları online a geliyor sonunda...
  • Bir tane kirik surahi pokemonu icindeki gost sanirim birde dodo kusuna benzer bi pokemon.
    pokemonlara cury ile pilav yapiyoruz

saka maka baya bir oyun geliyor
  • Açıkçası yayın yeni exc. oyun açısından sönüktü orası kesin fakat benim olmasa bile birçok insanın çok istediği bazı oyunları getirmişler. Belli ki yeni duyurular ocak ayına kaldı. Neyse en azından duyurulmuş birçok exc. oyun o zamana kadar aradan çıkmış olacak ve yeni duyurulara bolca açık olacak. Yılbaşına kadar da oyunsuz değiliz. Özellikle Luigi Mansion 3 ve Zelda : Link's Awakening görüntüleri başlayınca direkt kafamı çevirdim. Spoiler yemeyelim oynarken göreyim artık.

- Kirby büyük bir hayal kırıklığıydı. Dün ekstra birçok yeni iş ilanı veren 169 kişilik kocaman stüdyo yeni oyunu baya geciktiricek anlaşılan ki önümüze bu ne olduğu belli olmayan şeyi attılar. Hayır modellerde Kirby Star Allies'tan alınmış yani.

- Little Town Hero ise tahmin edildiği gibi küçük bir oyun çıktı. Game Freak cidden tembel stüdyo. Pokemon olmasa ayakta kalamazlarmış.

Gecenin yıldızı Animal Crossing. O hava şartları, gece gündüz döngüsü detayları, mevsimler vs. artık kaç yıl oynarsın bilmem. 7 tane arkadaş bulmam lazım şimdi. :D Ne yapsam çok yakın arkadaşlarıma Switch hediye mi etsem.

- Snes oyunları gerçekten süper oldu hem beklemeyeceğiz hemde en güzellerinden bazılarıyla başlamışlar. Nes oyunları çok ilkel kalıyordu mutlu oldum.

- DAEMON X MACHINA Prologue demosunu deneyip ne geliştirmer yapmışlar bir bakalım.

- Pokemon güzel aslında özelleştirmeleri, kamp olayını sevdim gibi. İncelemler gelsin bir bakarız.

- Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (Bildiğin oyunu yeniden yapmışlar.)

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

Bu mesaj silindi.
    Merhaba.

Lakka için cihazın CWF li mi olması gerekiyor?
    Yoksa her cihaza yapılabiliyor mu?
  • Pokémon Sword and Pokémon Shield - Nintendo Direct 9.4.2019 - Nintendo Switch

-----

Assassin's Creed: The Rebel Collection - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Luigi’s Mansion 3 - Nintendo Direct 9.4.2019 - Nintendo Switch

-----

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

-----

Overwatch Legendary Edition - Duyuru Fragmanı - Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 5 Eylül 2019; 10:47:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm224

Merhaba.

Lakka için cihazın CWF li mi olması gerekiyor?
    Yoksa her cihaza yapılabiliyor mu?

Alıntıları Göster
    Merhaba
    Sadece CFW’li cihazlara

Normal cihazlara kurmak mümkün değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vampyr - Nintendo Switch Release Date Trailer

-----

Call of Cthulhu - Nintendo Switch Release Date Trailer

• Teşekkürler
  • Mario rabbids rus eshopunda 95 lira şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuthulu H.P.LOWCRAFT kitaplarinda vardi. Okumaya okursunuz ama gece karanlik olunca nerden okudum dersiniz.

• Xenoblade Chronicles: Definitive Edition orjinal oyundan kesilmiş kısımları, mekanları vs. içerecekmiş. Yani bir nevi Directors cut mevzusu gibi birşeyler geliyor.

Görsel karşılaştırılma.

• GÜzel oyunlar geliyor Switch'e. Yalnız Assasins Creed gibi eski oyunlar duyurulunca da sevinen bir ben olabilir belki de. Nebilirim eski oyunları da oynamak çok hoşuma gidiyor Switch'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

GÜzel oyunlar geliyor Switch'e. Yalnız Assasins Creed gibi eski oyunlar duyurulunca da sevinen bir ben olabilir belki de. Nebilirim eski oyunları da oynamak çok hoşuma gidiyor Switch'de.
    Oyun güzel olduktan sonra eski olması çok önemli değil. Divinity Original Sin 2 çıktı mesela, mükemmel bir rpg oyunudur.

• Animal Crossing'e stamina benzeri bir olay gelmiş. Ağır işler yaparken ya da bazı işleri çok tekrar edince enerjiye ihtiyacımız olacak anlaşılan.

Bu görüntüde bir ağacın yerini değiştirmek istediğimiz de sol üstte bulunan kırmız renkte ki elma işareti bir tık düşüyor. Nasıl işleyeceğini henüz tam bilmiyorum ama işi birazcıkta olsa gerçekçilik katmalarına sevindim. Elmaları satmak dışında pek bir şey yapamıyorduk önceleri. Bu sefer meyveler daha kullanışlı hale gelecek gibi görünüyor.

-Umarım kışları biraz kalın giyinmek, yağmur da şemsiye taşımayı da birazcık olsun çok ıslandığımız da mesela zorunlu hale getirmişlerdir. Başka türlü giysilerin kozmetik olmak dışında pek bir işlevsellikleri bulunmaz yine ki tüm önemini kaybeder.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Uyguna cfwli switch nereden bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: schmeiblak

Uyguna cfwli switch nereden bulabilirim ?
    Uyguna satmaz kimse hocam, yurtdışından falan CFW atılabilen bir cihaz bulursan uyguna gelir, ps4 pro parası istiyorlar o dediğin cihazların 2. ellerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Uyguna satmaz kimse hocam, yurtdışından falan CFW atılabilen bir cihaz bulursan uyguna gelir, ps4 pro parası istiyorlar o dediğin cihazların 2. ellerine.

Alıntıları Göster
    Emulator ile idare edeceğiz o zaman

• 
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.