Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.358
Cevap
454
Favori
1.647.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konsol çıktıktan sonra eminim ki envayi çeşit aksesuar çıkacaktır, normal kılıflar, bataryalı kılıflar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu türkçe işletim sisteminin aslı astarı varmı acaba bişeyler bulabildinizmi

• AekfrosT kullanıcısına yanıt
    Çok üzüldüm senin için. Seyahatlerinde iyi yolculuklar. Umarım şifanı bulursun

Biz sığız zaten ya, biz kimiz ki. Kendilerini üstten görüyorlar bir de fanboy diyorlar. Komik. Bundan sonra problemlerinizi genele vurarak konuşmayın. Ha konuşursanız buradaki herkes sizin tabirinizle "fanboyluk" yapar, yapmakta özgür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gmdoctor kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj methedilen bir teknoloji olmadı. Bataryanın ömrünü daha çok etkileyen bir teknoloji. Olmaması daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer konsollar TL üzerinden satılıyor bizim mi haberimiz yok? Nintendo konsolu zaten ev konsolu olarak tanımlıyor. Sırf mobil için bu konsolu alacak insan sayısı çok azdır muhtemelen. Ülkemizde resmi olarak satılan konsolları almak için millet Amazon'a saldırıyor.(Bknz. Ps4) Yani onların satılması da pek bir şey ifade etmiyor, zira fiyat avantajından dolayı insanlar yurt dışına yöneliyor. Burada satılmamasının handicapı nedir acaba?
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Hocam geçenler de burada bir arkadaş bi yazı paylaşmıştı, onun haricinde birşeye denk gelmedim ama bakınıyorum

• AekfrosT kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin seyahatlerinizin ortalama süresi baya uzun ve şu anda bildiğim kadarıyla tek şarj ile o kadar saat gidebilen bir el konsolu yok, bence siz seyyar şarj aleti ile de şarj edebileceğiniz bir cihaz alırsanız sizin için daha mantıklı olur, çünkü o kadar uzun seyahatlerinizde mutlaka bir ek şarj etmeye ihtiyaç duyarsanız...

• Oyunların güncel listesi...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Ya
    bu cuma acaba zelda wii u için düşer mi nete ?
    switch için beklersen mart ortasını bulacak ve millet bitirecek oyunu zaten o zamana heryer spoiler olacak yahu.
    ya da 60 euro verip wiiu ya alacaz önceden!
  • quote:

Orijinalden alıntı: conerland

Ya
    bu cuma acaba zelda wii u için düşer mi nete ?
    switch için beklersen mart ortasını bulacak ve millet bitirecek oyunu zaten o zamana heryer spoiler olacak yahu.
    ya da 60 euro verip wiiu ya alacaz önceden!

Nete düşer mi derken ne anlamda demek istiyorsunuz hocam?
    bence switch için alın çünkü switch ve wii u versiyonları arasında görsel ve sesler olarak baya fark varmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 27 Şubat 2017; 11:33:51 >
  • 2 adet yeni karşılaştırma fotoğrafı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 27 Şubat 2017; 11:40:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

2 adet yeni karşılaştırma fotoğrafı...

Her halükarda xboxdan iyi olacaktır xbox ın r1 l1 ler resmen işkence gibi koca koca adamlar bu tuşları biz basılamaz derecede sert yapalım daha zevkli olur mu dediler diye aklıma geliyor her pc de oyun oynadığımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 27 Şubat 2017; 11:52:20 >

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    hocam xbox joystick rahattır aslında,ben pek rahatsız bir yanını görmemiştim,ben asıl ps4 joystiğine alışamadım,ondan her türlü daha rahat olacaktır bence.bir de bu joy-con grip harici pro controller var ki tahminimce o joy-con grip ten daha rahat olacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

Hocam diğer konsollar TL üzerinden satılıyor bizim mi haberimiz yok? Nintendo konsolu zaten ev konsolu olarak tanımlıyor. Sırf mobil için bu konsolu alacak insan sayısı çok azdır muhtemelen. Ülkemizde resmi olarak satılan konsolları almak için millet Amazon'a saldırıyor.(Bknz. Ps4) Yani onların satılması da pek bir şey ifade etmiyor, zira fiyat avantajından dolayı insanlar yurt dışına yöneliyor. Burada satılmamasının handicapı nedir acaba?

Ülkemizde 3 4 yıl önce Nintendo nun distribütörlüğü hizmet vermekteydi, yani ürünü aldığın zaman garantisi oluyordu bozulma ve hatalı üretimle imal edilmiş konsolları değiştirebiliyordunuz.Teknik desteğin olmaması kötü bir durum. Diğer konsollar da zaten berbatlıkta birbirleri ile yarışıyorlar , ülkemizin ekonomik şartları ve alım gücün endeksli sabit kur politikası olmadıkça hiç bir şey ucuzlamaz.

Ev konsolu olarak tanımlamasından ziyade tanıtım filmleri genelde hep mobil oyuncuları hedef alan cinsten. Joy conlar çok güzel düşünülmüş eski Nes kontrolcüsünü anımsatıyor bana yatay konumda kullanılırken. Ülkemizde çok pahalı bir hobi düşünsene konsolu aldın 2. günü elinden düştü tableti camı çatladı veya daha kötü bir hasar aldı uğraş dur..

hocam malesef dediğiniz gibi aslında bizimkisi çok pahalı bir hobi,60 70 euro veya dolar bir oyuna vermek hiçte azımsanacak bir rakam değil...
    Joy-Con ları bende eski Nes kontrolcüsüne benzetiyorum yalnız onlardan daha küçük olmuş,merak ediyorum oynarken ne kadar rahat olacak
    Amazon'dan alırsanız konsolu, burada bulunan herhangi bir garantiden daha sağlam bir garantiye sahip olursunuz 2 yıl. Ama ülkenin geldiği ekonomik durum sebebiyle teknolojik herhangi bir ürün artık lüks olmaya başlıyor, haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 27 Şubat 2017; 12:24:21 >
    ya swiç versiyon baya iyi ama ben onu 10 gün bekleyeceğim ne yazıkki.
    Nete düşen dediğimde iso su demek istedim.
    Evet biraz küçük gibi gözükse de alışması çok zaman almaz, aslında Japonların elleri biraz daha küçük ve birazda yaş grubu çocuk kitle için düşünüldüğü için kontrolcülerin küçük olması daha mantıklı. Sonuçta bizim gibi olgun oyunsever olsa da oyun tüketen profilin %70 i çocuk ve ergenlerden oluşuyor
    l1 r1 in sert olması dışında herşeyi güzel tabi pc de kullanılabilicek en iyi kontroller , bende ds4 ü çok seviyorum çok yumuşak hiç yormuyor switch de öyle olacak gibi
  • konsol guzel gerci alan herhalde oyunlari icin alacaktir birde fiyatlari daha uygun olsaydi %100 alirim diyebilirdim. acaba takas yada 2.ele imkan olur mu ondan bir sikinti cikmaz umarim o sekilde oyunlar belki daha ucuza gelebilir. super smash bros ayrica bekledigim oyunlardan muhtelemen cikacaktir ama sanirim hala onaylanmadi.
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.