Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tennis World Tour: Roland-Garros Edition | First 10 Minutes on Switch

-----

PixARK | First 30 Minutes on Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 31 Mayıs 2019; 14:47:36 >

• Çoğu kişi fark etmedi ama japonya kaynaklı İndie World yayını duyurulmuştu.

Nintendonun maddi olarak desteklediği "Cadence of Hyrule" oyununa ait görüntüler geldi. Haziran ayı içerisinde çıkıyor.

Bu da programın gerisi.

• Mortal Kombat 11 Kombat Pack – Shang Tsung Oynanış Fragmanı

-----

YOSHITORA TOKUGAWA: SAMURAI SHODOWN / SAMURAI SPIRITS - Character Trailer

-----

Samurai Shodown - Tam Tam vs Earthquake Gameplay

-----

Nintendo Labo: VR Kit + Super Smash Bros. UItimate

-----

The Download - Mayıs 2019

-----

Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa | First 20 Minutes on Switch

-----

Golem Gates | First 20 Minutes on Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 1 Haziran 2019; 2:40:48 >

• Nintendo Switch'e geliyor...

Baldur's Gate, Icewind Dale, Planetscape Torment ve Neverwinter Nights Sonbaharda Konsollarda

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Yayıncı Skybound Games ve geliştirici stüdyo Beamdog; Baldur's Gate 1, Baldur's Gate 2, Baldur's Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment ve Neverwinter Nights oyunlarının Enhanced sürümlerinin bu sonbaharda PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition kutulu sürümü 3 Aralık'ta Kuzey Amerika'da, 6 Aralık'ta diğer bölgelerde çıkış yapacak. Diğer tüm oyunların kutulu sürümleri ise 24 Eylül'de Kuzey Amerika'da, 27 Eylül'de diğer bölgelerde çıkış yapacak. Her bir oyunun fiyatı $49.99 olacak.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Baldurs_Gate_Icewind_Dale_Planetscape_Torment_ve_Neverwinter_Nights_Sonbaharda_Konsollarda-94451.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 1 Haziran 2019; 0:25:0 >

• Switch’im geldi arkadaşlar sonunda aranızdayım SW-4339-6652-8890

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, 8 kişilik family online kurmayı düşünen, veya family de yeri olan varsa katılmak isterim.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler, Mario Kart almak daha iyi sanırım. kutulu almak daha iyi sanırım ikinci eli de olur. discord da yarışlara da katılırım aldıktan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -gokayKutlu-

Arkadaşlar, 8 kişilik family online kurmayı düşünen, veya family de yeri olan varsa katılmak isterim.
    Aynı şekilde ben de family için yer arıyorum. 8'i tamamlayıp açalım olmadı bi' tane.
  • Aynen ben de aile kurmak için birilerini arıyorum isterseniz birlikte devam edelim, kalır geriye 5 kişi. Ilgilenirseniz PM ile görüşebiliriz

• napolyon07 kullanıcısına yanıt
    valla bana uyar hocam 5 kişi daha bulunur bence
  • -gokayKutlu- - kullanıcısına yanıt
    Peki hocam ben kurarim diye düşünüyorum ekip bir tamamlamanın, isterseniz WhatsApp grubu kuralim

• Merhaba arkadaşlar. Bu ay içinde Nintendo Switch almak istiyorum fakat kırdırılabilen bir model istiyorum ve aradığım yerlerde 2. el docksuz kırdırılabilen versiyonların 1800tl olduğunu söylediler. Ne yazık ki sıfıra 2500tl verecek param veya ikinci ele 2000tl üzeri verecek param yok (malum öğrenciyim :/). Kırdırılabilen model alabilirsem eğer XS OS için ayrıyetten 400tl vermek yerine kendim kırmak istiyorum (Sadece NSP oyunlar oynanılıyor diye biliyorum XS OS dışındaki CFW'lerde sanırım fakat çoğu oyun NSP olduğu için başlangıçta problem yok). Sorum şu; Amazon'dan baktığım kadarıyla farklı şekillerde çok ucuza dock bulmak mümkün, başta dock için daha fazla para vermeye var mı benim durumumda? Ve Satın alabileceğim yerler önerebilir misiniz? CFW'li modellerde internete bağlansak sorun oluyor mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)
  • sol joyconun aşağı yukarı 1 mm kadar oynaması normal mi ve sizde de oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trilla9512 -- 2 Haziran 2019; 4:28:16 >
  • PixARK | Online Multiplayer on Nintendo Switch

• -gokayKutlu- - kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz hayırlı olsun :) keşke zeldaya yeni başlıyor olsam aman sakın hızlı ilerlemeyin, kesinlikle her noktaya giderek suyunu çıkara çıkara oynamanızı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 2 Haziran 2019; 11:4:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, oyunu hakkını vererek oynamaya çalışacağım
  • trilla9512 T kullanıcısına yanıt
    Biliyorum daha bugün sordum ancak çok kafama takıldı sol joyconun aşağı yukarı 1-2 mm oynaması normal mi sizde de oluyor mu bilen varsa lütfen cevaplayabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trilla9512 -- 2 Haziran 2019; 21:17:58 >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, bir şey danışmak istiyorum. hunter007 ile aramızda alışveriş gerçekleşecek ve ilk kez havale ile ödeme yapacağım için takdir edersiniz ki birkaç korkum var, bir de sizden duymak istedim. Sorunsuz bir şekilde havale ile gönderim yapabilirim değil mi? Daha önce benim gibi alışveriş yapan oldu mu? Teşekkürler şimdiden cevabınız için
  • trilla9512 T kullanıcısına yanıt
    Gayet normal hocam, o kadar oynayabiliyor bazıları...

• 
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.