Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.268
Cevap
453
Favori
1.641.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normal bisey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam mario kart ilk çıktığından beri hep en çok satan oyunlar listesinde,benim tercihim mario kart olurdu...

toplu olarak discord da buluşup oyunlara giriyoruz,önceden haftalık düzenli yarışlar yapıyorduk fakat katılım az diye artık ara ara yapıyoruz...
  • Conami Contra koleksiyonu da çıkartıyormuş...
    https://twitter.com/nintendolife/status/1133517095940120576
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Sonunda beklediğim duyuru yapılmış :) çocukken az kol bozmadık contra da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    aynen öyle... gelsin de yine takılalım bakalım, gerçi o zaman ki tadı büyük ihtimal vermez...
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, peki sol joyconun yerinden oynaması normal midir? (oynama derken çok değil 1milimetre kadar felan oynuyor)

• trilla9512 T kullanıcısına yanıt
    1ml sorun olmaz.

• Arkadaslar bir sorum olacak. Super Mario Maker’i ayni konsoldan local olarak iki kisi oynayabilecek miyiz? Ufaklikla birlikte ikimiz Mario Odyssey oynuyoruz, cok da egleniyoruz. Maker da ayni sekilde oynanabilecekse satin almayi ciddi ciddi dusunecegim.

• Detective Pikachu devam oyunu Switch için duyurulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Mayıs 2019; 3:32:2 >
  • Cricket 19 | First 10 Minutes on Nintendo Switch

-----

Mario Tennis Aces - Fire Piranha Plant - Nintendo Switch

-----

-----

SEGA Ages Wonder Boy (Switch) First 17 Minutes on Nintendo Switch - First Look - Gameplay

-----

Lapis x Labyrinth - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 30 Mayıs 2019; 4:59:36 >
  • Temmuzda yeni switch gelecek deniyor ne kadar doğru acaba bende almayı düşünüyorum ama beklemek herhalde daha iyi olacak gibi
  • guguk kullanıcısına yanıt
    geçen seneden beri gelecek güya. beklemeyin artık
  • Selamlar arkadaşlar Switch almak istiyorum ama CDMedia garantili bir şekilde nereden bulabilirim?
  • Merhabalar,

Benim de Switch alma niyetim var.
    Türkiye'de amazonda diablo ile 2.800 TL,
    Almanya da oyunsuz 289 EURO Amerika'da oyunsuz 300 USD.
    Hangisi daha mantıklı?
    Yurtdışından alındığında garanti konusu nasıl oluyor?

Amerika'dan bir arkadaşım getirebilir ancak eylül ayı sonu ancak :(

Almanya'dan da başka bir arkadaşım getirebilir o da Haziran ayı sonu, çok kararsız kaldım.

Yorumlarınızı rica ederim.
  • RUSHAK R kullanıcısına yanıt
    Bence Diablo ile gönül bağınız da var ise 2800 güzel fiyat, alın gitsin

• guguk kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yeni gelecek olan switch lite versiyon olucak; pro model için 2020-2021 diyorlar

• unik06 kullanıcısına yanıt
    Ben de şu an arkadaşla aynı pakete bakıyorum da. "Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir." ibaresine güvenebiliriz değil mi?. CDMedia garantili mi oluyor böyle olunca? Cidden Diablo+çanta+konsol 2800 çok iyi fiyat çünkü.
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    evet hocam oynanabilir olduğunu gösterdiler...
  • hocam gizalaya veya tekno marketlere bakın... @arda_yaman

eğer diabloyu oynarım derseniz güzel paket fakat komple yurt dışından alsanız daha da uyguna gelir, yurt dışından eğer Amazon dan alırsanız onların verdiği garanti olur,diğer türlü cihazınızı alan kişi ile geri gönderip baktırmanız gerekir... @RUSHAK

bu söylentiyi sürekli çıkartıp duruyorlar,bakalım sonunda kime denk gelecek... @guguk
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

hocam gizalaya veya tekno marketlere bakın... @arda_yaman

eğer diabloyu oynarım derseniz güzel paket fakat komple yurt dışından alsanız daha da uyguna gelir, yurt dışından eğer Amazon dan alırsanız onların verdiği garanti olur,diğer türlü cihazınızı alan kişi ile geri gönderip baktırmanız gerekir... @RUSHAK

bu söylentiyi sürekli çıkartıp duruyorlar,bakalım sonunda kime denk gelecek... @guguk
    Teşekkürler hocam. Bende xbox one x ve ps4 pro var oğlum illa ps vita istedi bende almışken bari switch alayım dedim ama fiyatlar bayağı yüksek dolardan dolayı peki kırılabilen versionu bulabilirmiyiz sıfır olarak acaba. 2. Eller de sıfıra yakın satıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.