Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: freeze-bee, fatihsar, Kennnn Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
33.610
Cevap
190
Favori
807.360
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Giriş
    15297 Mesaj

umarım daemon x machina ekibi dediğiniz gibi söylenenlere kulak verir çünkü başka türlü bence işleri zor.

valla artık E3 te retro mu olur başka bir firma mı olur ama hype ı yine arttıracak bir şeyler lazım, online için snes olabilir, star fox oyunu olabilir,shin megami tensei olur,metroid 4 veya trilogy olabilir hatta ve hatta yeni bir donkey kong oyunu bile olabilir,seçenek çok...
    |
    |
    Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
  • Yarbay
    2701 Mesaj
    Konsolu bir açtım zibilyon tane uzun oyun güncellemesi yaptı birkaç oyuna (VR özelliği gelenler falan) uzun uzun ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum ne oluyor hayırdır bilen var mı ?

Mario Tennis Aces demosu 937 MB ama şu an sanki 56k modem gibi davranıyor. Belki listede başka oyunlara da güncelleme yapıyordur ya da nintendo kaynaklı bir olay var ama bir terslik var gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Nisan 2019; 14:39:37 >
    |
    |
    Nintendo bu son güncelleme ile bize söylemediği birşeyler yapmış. Zelda: Breath of the Wild yükleme sürelerini kısalmış evet kısalmış. Muhtemelen diğer oyunlarında kısalmış olabilir ama şu an için Zelda ile test yapılmış.

Bu nasıl olmuş diye sorarsanız nintendo son 8.0.0 güncellemesi ile çok detaylı okumasam da anladığım kadarıyla haber vermeden yüklemelerde aktif olan bir ''Boost mode'' koymuş. Ulan bende dün dedim bu işte bir iş var ne biçim yükleme yapıyor falan...

Loading save file: 31 seconds -> 21 seconds
    Fast travel: 19 seconds -> 11 seconds
    Entering shrine: 10 seconds -> 7 seconds

Aferin Nintendo :) Şimdi ek paketi alıp keyfini daha rahat çıkartabilirim. Son olarak GameXplain tarafından yapılmış başka bir karşılaştırma var.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 28 Nisan 2019; 2:54:34 >
    |
    |

• Yarbay
    2551 Mesaj
    Arkadaşlar merhabalar, birkaç sorum var ; Nintendo nun kendi oyunları şuan en ucuz Japonya store da görünüyor, Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Kirby StarAllies almayı düşünüyorum P2 hesapları almak isteyen birini bulabilirsem.

1- Japon store a girip oyunlara tek tek baktım ingilizce desteği var görünüyor araştırdığım kadarıylada öyle ama yinede oyunlar sadece japon store da indirimde olunca merak ettim sorun olurmu diye.
    2- Bu oyunlar %30 indirimde banka kuru ile birlikte muhtemelen 245 tl civarına gelecek, alınır fiyatlarmı yoksa indirim sıklığı veya dönemlerini bilen arkadaşlar için daha makul rakamlar beklenmelimi bu rakamaların altına düşerler mi?
    3- P1-P2 için genel tahammül nedir hangi oranlarla paylaşılıyor %60-%40 , %55-%45 ?

MacBook Air 13" (Early 2015)

Xbox One

PS4

Nintendo Switch
  • Yarbay
    8065 Mesaj
    Birde fatal frame gelse şu konsola.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Psn : EkinTR

Xbox Live : EkinTR

• Yarbay
    15297 Mesaj

Dead Cells hem Metroidvania hem de rogue like bi oyun, sadece Metroidvania olsa gözüm kapalı tavsiye ederdim ama rogue like türü pek bana göre değil, onun yerine bi Katana Zero ya göz atın, bu araların bomba oyunu oldu...

|
    |
    spookytr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    722 Mesaj

tavsiye için çok teşekkürler. mesajı çok geç gördüm. bugün Celeste daha önce görsem katana alırdım.

bu arada celeste ile ilgili olarak, baya zor oyun vakit geçirtiyor

bir soru daha sorabilir miyim arkadaşlar?

şu an sahip olduğum nintendo hesabını satmam mümkün mü? 3 adet oyun var aynı hesapta. Skyrim, Wargroove ve Celeste. Kullandığım mail adresi kişisel adresim olduğundan bunu değiştirip satmak istiyorum. olabilir mi böyle bir şey, nasıl yapabiliriz?
    |
    |
    hunter007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Satabilirsin hocam, hatta alacak kişinin mail adresi ile değiştirirsin öyle teslim edersin. sorun olmaz zaten genelde öyle alınıp satılıyor. Ancak alacak kişinin vereceği mail adresi başka bir nintendo hesabında kullanılmamış olmalı. Satmadan önce de kullanıcıyı kendi cihazından silmen gerekiyor.
    |
    |

Celeste de çok güzel oyundur fakat dediğiniz gibi zordur,mekaniklerine alışmak biraz zaman alıyor...

evet hesabı satabilirsiniz,onun için hesap ayarlarına girip orada gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. daha sonra da hesabınızı sorunsuz şekilde satabilirsiniz...
    |
    |

• Yarbay
    15297 Mesaj

merhaba hocam,

1- hiç bir sorun olmaz,sadece her alacağınız oyunu almadan önce mutlaka kontrol edin çünkü Japonya store da bazı oyunlar sadece Japonca olabiliyor...
    2- şu anki kur oranlarından dolayı daha ucuzlara geleceğini pek zannetmiyorum...
    3- p1-p2 için %60-%40 daha uygun oluyor çünkü p2 hakkı sadece oyunun alındığı hesaptan oyuna girip oynayabiliyor,sistem xbox gibi değil malesef, playstation gibi...
    |
    |
    alyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2551 Mesaj

teşekekürler dostum dijital paylaşım konusuna yazdım p2 haklar için ama paylaşım konusuda çok aktif değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alyy -- 29 Nisan 2019; 11:2:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hunter007

MacBook Air 13" (Early 2015)

Xbox One

PS4

Nintendo Switch
  • Yarbay
    15297 Mesaj

malesef xbox veya ps konusu gibi değil,oralar çok daha hızlı fakat ihtiyacı olan sizi bulacaktır...
    |
    |
    alyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15297 Mesaj
    Bu aralar hayranların favorileri olan oyunlarla bir reklam yayınlamış Nintendo...

|
    |

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
    Bu aralar akşamları smash oynuyorum. seni de arkadaş listesine eklemiştim hunter007 hocam beraber oynarız diye. fakat 10 küsur gündür oynamıyor gözüküyorsun. sanırım diğer hesaplarına giriyorsun. bir sorum oalcaktı. oyuncu bulmakta zorlanıyorum online ı aktif değil mi?

smash vb oynamak isteyen arkadaşlar switch hesabım aşağıdaki gibidir.
    Rexthar (SW-8045-7337-5537)

hocam bu aralar işlerimden dolayı aşırı yoğunum,o yüzden switch i açmaya pek fırsatım olmuyor,bende tek hesap var zaten.açınca onunla oynuyorum...

smash oynayan arkadaşlar için discord serverımıza gelirseniz orada sürekli oynayan arkadaşlar mevcut,onlarla haberleşip oynayabilirsiniz hatta bu ara yeni bir turnuva düzenlemeyi düşünüyorum...
    |
    |
    MeanMachine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15297 Mesaj
    Switch in ilk çıktığından beri piyasaya çıkması beklenen Redout sonunda Mayıs ayında geliyormuş...

|
    |

• Binbaşı
    1129 Mesaj
    Konsolu hackli olup banlanan varmı arkadaşlar bişey soracağım

https://www.nintendolife.com/news/2019/04/gearboxs_randy_pitchford_would_love_to_see_borderlands_on_switch
    |
    |

• Yarbay
    2701 Mesaj
    Birşey söyleyeceğim bu oyun iyi görünüyor.

Oyunu yapanın Team Ninja olması da bir artı. Bu adamlar Dead or Alive, Nioh, Ninja Gaiden gibi oyunlara imza attı. Bütçe verilince iyi işler çıkartabilecek bir stüdyo.

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.