Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo bu son güncelleme ile bize söylemediği birşeyler yapmış. Zelda: Breath of the Wild yükleme sürelerini kısalmış evet kısalmış. Muhtemelen diğer oyunlarında kısalmış olabilir ama şu an için Zelda ile test yapılmış.

Bu nasıl olmuş diye sorarsanız nintendo son 8.0.0 güncellemesi ile çok detaylı okumasam da anladığım kadarıyla haber vermeden yüklemelerde aktif olan bir ''Boost mode'' koymuş. Ulan bende dün dedim bu işte bir iş var ne biçim yükleme yapıyor falan...

Loading save file: 31 seconds -> 21 seconds
    Fast travel: 19 seconds -> 11 seconds
    Entering shrine: 10 seconds -> 7 seconds

Aferin Nintendo :) Şimdi ek paketi alıp keyfini daha rahat çıkartabilirim. Son olarak GameXplain tarafından yapılmış başka bir karşılaştırma var.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 28 Nisan 2019; 2:54:34 >

• Arkadaşlar merhabalar, birkaç sorum var ; Nintendo nun kendi oyunları şuan en ucuz Japonya store da görünüyor, Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Kirby StarAllies almayı düşünüyorum P2 hesapları almak isteyen birini bulabilirsem.

1- Japon store a girip oyunlara tek tek baktım ingilizce desteği var görünüyor araştırdığım kadarıylada öyle ama yinede oyunlar sadece japon store da indirimde olunca merak ettim sorun olurmu diye.
    2- Bu oyunlar %30 indirimde banka kuru ile birlikte muhtemelen 245 tl civarına gelecek, alınır fiyatlarmı yoksa indirim sıklığı veya dönemlerini bilen arkadaşlar için daha makul rakamlar beklenmelimi bu rakamaların altına düşerler mi?
    3- P1-P2 için genel tahammül nedir hangi oranlarla paylaşılıyor %60-%40 , %55-%45 ?
  • Birde fatal frame gelse şu konsola.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead Cells hem Metroidvania hem de rogue like bi oyun, sadece Metroidvania olsa gözüm kapalı tavsiye ederdim ama rogue like türü pek bana göre değil, onun yerine bi Katana Zero ya göz atın, bu araların bomba oyunu oldu...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    tavsiye için çok teşekkürler. mesajı çok geç gördüm. bugün Celeste daha önce görsem katana alırdım.

bu arada celeste ile ilgili olarak, baya zor oyun vakit geçirtiyor

bir soru daha sorabilir miyim arkadaşlar?

şu an sahip olduğum nintendo hesabını satmam mümkün mü? 3 adet oyun var aynı hesapta. Skyrim, Wargroove ve Celeste. Kullandığım mail adresi kişisel adresim olduğundan bunu değiştirip satmak istiyorum. olabilir mi böyle bir şey, nasıl yapabiliriz?
  • Satabilirsin hocam, hatta alacak kişinin mail adresi ile değiştirirsin öyle teslim edersin. sorun olmaz zaten genelde öyle alınıp satılıyor. Ancak alacak kişinin vereceği mail adresi başka bir nintendo hesabında kullanılmamış olmalı. Satmadan önce de kullanıcıyı kendi cihazından silmen gerekiyor.
  • Celeste de çok güzel oyundur fakat dediğiniz gibi zordur,mekaniklerine alışmak biraz zaman alıyor...

evet hesabı satabilirsiniz,onun için hesap ayarlarına girip orada gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. daha sonra da hesabınızı sorunsuz şekilde satabilirsiniz...
  • merhaba hocam,

1- hiç bir sorun olmaz,sadece her alacağınız oyunu almadan önce mutlaka kontrol edin çünkü Japonya store da bazı oyunlar sadece Japonca olabiliyor...
    2- şu anki kur oranlarından dolayı daha ucuzlara geleceğini pek zannetmiyorum...
    3- p1-p2 için %60-%40 daha uygun oluyor çünkü p2 hakkı sadece oyunun alındığı hesaptan oyuna girip oynayabiliyor,sistem xbox gibi değil malesef, playstation gibi...
  • teşekekürler dostum dijital paylaşım konusuna yazdım p2 haklar için ama paylaşım konusuda çok aktif değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskrain -- 29 Nisan 2019; 11:2:49 >
  • malesef xbox veya ps konusu gibi değil,oralar çok daha hızlı fakat ihtiyacı olan sizi bulacaktır...
  • Bu aralar hayranların favorileri olan oyunlarla bir reklam yayınlamış Nintendo...

• Bu aralar akşamları smash oynuyorum. seni de arkadaş listesine eklemiştim hunter007 hocam beraber oynarız diye. fakat 10 küsur gündür oynamıyor gözüküyorsun. sanırım diğer hesaplarına giriyorsun. bir sorum oalcaktı. oyuncu bulmakta zorlanıyorum online ı aktif değil mi?

smash vb oynamak isteyen arkadaşlar switch hesabım aşağıdaki gibidir.
    Rexthar (SW-8045-7337-5537)
  • MeanMachine M kullanıcısına yanıt
    hocam bu aralar işlerimden dolayı aşırı yoğunum,o yüzden switch i açmaya pek fırsatım olmuyor,bende tek hesap var zaten.açınca onunla oynuyorum...

smash oynayan arkadaşlar için discord serverımıza gelirseniz orada sürekli oynayan arkadaşlar mevcut,onlarla haberleşip oynayabilirsiniz hatta bu ara yeni bir turnuva düzenlemeyi düşünüyorum...
  • Switch in ilk çıktığından beri piyasaya çıkması beklenen Redout sonunda Mayıs ayında geliyormuş...

• Konsolu hackli olup banlanan varmı arkadaşlar bişey soracağım

• Gearbox patronu, Borderlands oyunlarını Switch te çok görmek istediğini belirtmiş,bakalım bunun ardından da bi oyun duyurusu gelecek mi...
    https://www.nintendolife.com/news/2019/04/gearboxs_randy_pitchford_would_love_to_see_borderlands_on_switch
  • Birşey söyleyeceğim bu oyun iyi görünüyor.

Oyunu yapanın Team Ninja olması da bir artı. Bu adamlar Dead or Alive, Nioh, Ninja Gaiden gibi oyunlara imza attı. Bütçe verilince iyi işler çıkartabilecek bir stüdyo.

• Dünden beri biraz oynadım MK 11 i, Handheld modunda grafikleri çok değişik geldi. Sanki düşük sistemli PC de low da zordan oyun oynuyormuşum gibi. Yani tabi ki grafik düşük olacak ama bu düşük grafik gibi değil sanki optimizasyona çok uğraşmamışlar gibi geldi. Skyrim, doom vs de diğer platformlardan grafikleri düşüktü ama bu kadar karıncalı gibi görüntü yoktu. Video izledim internetten ama tam belli olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    bu oyun pek gürültü çıkarmadan geliyor ama bende ortaya güzel bir oyun çıkacağını düşünüyorum,adamlar işlerini bugüne kadar hep iyi yaptılar,kimsenin ihtimal vermediği bomba bir oyun çıkma ihtimali yüksek...
  • Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    En son ban yer miyiz felan diye soruyordunuz, sanırım ban yediniz.
  • 
Sayfa: önceki 15801581158215831584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.