Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.364
Cevap
454
Favori
1.647.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15791580158115821583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu probleme resmi nintende'nun cevabı ve çözüm şöyle;

Dockdan switchi ve bütün kabloları çıkarın ve sırasıyla;
    1-Güç adaptörü kablosunu docka takın
    2-Hdmı kablosunu switche takın ve tvden hangi hdmı ye takılıysa onu seçin
    3-En son Switchi docka takın ve çalıştırın çalışması lazım.

Sorunun sebebi güç adaptöründen önce hdmı takılırsa hdmı yazılımı çöküyor ve hata veriyor.Tam bu sıralamayla yapıp denemenizi tavsiye ederim.
  • Canberkberker kullanıcısına yanıt
    hocam farklı bir hdmi kablosu da denediniz mi? bir de güç kablosu tam takılı mı diye bir kontrol eder misiniz...
  • Adaptör nintendonunsa ve hdmi kablo kaliteli ise sorun olmaz ben de aylarca bu sorunu yaşamıştım hdmi kabloyu değiştirince düzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    Hepsini yaptım ama sorun şu ki adaptörüm orj değilmiş sanırım şimdi arkadaş getiriyor kendininkini bakalım sonuca göre haber edeceğim
  • Doom portu ne kadar başarılıysa MK portu bir okadar kötü olmuş. Keşke 60 fps yerine 30 fps tercih edilseydi de grafikler bu kadar çamur olmasaydı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation5 P kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim sizde birebir mi istiyosunuz el kadar cihazdan kırpmalar olcak o kadar dövüş oyunlarında önemli olan mekaniğin oturması.onuda başarmışlar bence gayet güzel beğenmeyen oynamaz okadar basit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pesx kullanıcısına yanıt
    Yaşım 38 bu işlere comodore64 ile basladım amiga nintendo atari sega sony pc allah ne verdiyse oynadım. Bana mi anlatiyosun cihazin zayif olduğunu? Hadi ya gerçekten mi? Yazdığımı iyi oku ben birebir aynisini mi olmaliydi demisim ya sabir. nintendo firma ceosu sanki bide rest cekmis. sana mi sorucaz la?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 25 Nisan 2019; 0:54:38 >
  • Mortal Kombat 11 Xbox One X - Playstation 4 Pro - Nintendo Switch - PC Grafik Karşılaştırma Videosu ;
    https://www.youtube.com/watch?v=kl4wcoltRVw
  • Persona persona dediler bu balon oyunu ortaya çıkardılar

https://kotaku.com/persona-5-s-isnt-a-switch-port-its-persona-5-scramble-1834296331

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ben olsam Switch için bu oyunu almam küfür gibi.

Ana oyunu çıkarma basit adam dövmeli trışka yan oyunu getir. Hiç kusura bakmasınlar Smash Bros için şu an getirdikleri karakter gereksiz, anlamsız oldu bu olayla beraber. Keşke bu işe yine Sakurai karar verseydi.

Neyse biraz ağzımız tatlansın. Nintendo şu an indirebildiğiniz ve iki gün boyunca oynayabileceğiniz bir MARİO TENNİS ACES demosu yayınladı ama oynanmaya yarın açılıyor. Tabi olmazsa olmazı online üyeliği olmayan için yine 7 gün bedava veriyor. Detaylar için...

https://www.nintendo.com/games/detail/mario-tennis-aces-special-online-demo-switch/
    https://www.siliconera.com/2019/04/25/mario-tennis-aces-demo-event-begins-on-april-26-2019/

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Nisan 2019; 0:37:20 >

• Özellikle Handheld durumundaki vasatlığı merak edenler bakabilir:

60 Fps için Handheld modda bayağı bir taviz verilmiş.
  • bu yıl çıkacak olan oyunlar...

• Eğer o listede bulunan Luigi's Mansion 3, Zelda- Link's Awakening ve Animal Crossing'i de bu yıl çıkarmaya başarırlarsa çok güzel olur.

Japonya içinde çıkışını gerçekleştirecek olan You-Kai Watch 4'ün açılış jeneriği yayınlandı. Normalde bu serinin oyunları batıya geç geliyor ama bu sefer umudum oyunun daha erken gelebileceği üzerine. Birde oyun yenilenmiş dövüş sistemi ile beraber güzelde çıkarsa demeyin keyfimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Nisan 2019; 11:31:11 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    ben bu iki listeden en çok zelda links awakening,astral chain,luigi s mansion ve god eater 3ü bekliyorum,bakalım hangileri çıkacak,hepsi çıksa baya dolu bir yıl geçmiş olur...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Bende sırasıyla en çok şunları bekliyorum diğer çıkacakları ise tarzım olmasa da kalitelerine göre değerlendireceğim. Baya maddi açıdan zorlayacak bir durum ama zaten konsolu exc. oyunlar için aldım ondan mutluyum bu bolluktan...

-Luigi's Mansion 3
    -Zelda- Link's Awakening
    -Astral Chain
    -Animal Crossing
    -You-Kai Watch 4
    -Daemon X Machina
    ben animal crossing i çok heyecanla beklemiyorum, daemon x machina da testteki gibi olursa uzak dururum zaten, bakalım bunlar haricinde daha E3 te ne duyurular gelecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

ben animal crossing i çok heyecanla beklemiyorum, daemon x machina da testteki gibi olursa uzak dururum zaten, bakalım bunlar haricinde daha E3 te ne duyurular gelecek...
    Animal Crossing Wii sürümünü oynadım gayet hoştu hani rezalet bir oyun gelmezse kesinlikle es geçmeyeceğim.

Daemon X Machina test demosu geçen yıl E3 sürümü yani güncel değildi o yüzden daha umutluyum. Yani bize gösterdikleri şeyler hali hazırda eski ilk prototip. insanlardan gelen geri dönüşleri de söyledikleri gibi dikkate alırlarsa tamamdır. O yüzden sona yazdım onu potansiyeli var ama patlayadabilir. Tamamiyle ekibin yeteneğine ve bitmiş oyunda ne sunacaklarına bağlı.

E3 mutlaka duyuru olur hatta artık Retro sürpriz yapabilir. :)
    umarım daemon x machina ekibi dediğiniz gibi söylenenlere kulak verir çünkü başka türlü bence işleri zor.

valla artık E3 te retro mu olur başka bir firma mı olur ama hype ı yine arttıracak bir şeyler lazım, online için snes olabilir, star fox oyunu olabilir,shin megami tensei olur,metroid 4 veya trilogy olabilir hatta ve hatta yeni bir donkey kong oyunu bile olabilir,seçenek çok...
  • Konsolu bir açtım zibilyon tane uzun oyun güncellemesi yaptı birkaç oyuna (VR özelliği gelenler falan) uzun uzun ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum ne oluyor hayırdır bilen var mı ?

Mario Tennis Aces demosu 937 MB ama şu an sanki 56k modem gibi davranıyor. Belki listede başka oyunlara da güncelleme yapıyordur ya da nintendo kaynaklı bir olay var ama bir terslik var gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Nisan 2019; 14:39:37 >
  • oyun olarak ne önerirsini şu sıralar.. dead cells düşünüyorum ama emin olamadım. oynayan var mı, nasıl oyun?
  • 
Sayfa: önceki 15791580158115821583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.