Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: horizont1905 , Ayflame0 , Ayflame0 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.360
Cevap
454
Favori
1.647.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boşverin hocam gittigidiyor tarzı siteleri, gerçekten paranıza yazık, yurt dışından almanın tek sıkıntısı beklemek, fiyatı her türlü çok daha ucuza geliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeldanın yan görevlerle birlikte kaç saat süreceği hakkınca bir bilgi geldimi acaba
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha gelmedi fakat 100 saatin üstünde olduğunu düşünüyoruz...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Para denkleştirebilirsem öyle yapıcam ben de. Teşekkürler cevaplar için 1200- 1300 ₺ arasında fiyat çıkıyor. Tabi vergi dahil mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Yok hocam daha gelmedi fakat 100 saatin üstünde olduğunu düşünüyoruz...

Diğer zeldaları görsel açıdan bir türlü içime sindirmediğim için oynıyamamıştım , mesela piksel piksel olan ama özünde çok güzel oyunlarıda oynıyamıyorum belkide 95 2000 yılları arasında piksel piksel oyunları oynamaktan bir bıtkınlık oluşmuş gençliğimizde :D en son örneği undertale idi oyun aslında harika ama görsel olarak hep bir tatminsizlik hissi yaratıyordu herkesin ölüp bittiği oyunu zar zor bitirdim sonu çok etkiliyiciydi tabi o ayrı , neyseki şimdi zelda görsel olarakta benim gibi olanlarada kendini oynatabilicek ve farklılığını bize yaşatabilicek bu açıdanda yeni zelda çok kıymetli
  • Benim size söylediğim fiyata herşey dahil, vergi, kargo falan...

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Zelda gerçekten her açıdan düşünülmüş ve geniş kitleleri kendisine çekecek bir oyun oldu...

• zelda oyunu hd rumble desteklemeyecek. Peki klasik rumble da mı olmayacak.
    j-con lar tamamen titreşimsiz mi olacak oyun sonuna kadar?
  • GÜMÜŞKURTT G kullanıcısına yanıt
    Klasik Rumble olur diye tahmin ediyorum ama açıkcası bir şey okumadım bununla ilgili...

• The Legend of Zelda Breath of the Wild haritasında, at kullanmadan ve koşmadan, sadece ileri tuşuna basarak mesafe kuzeyden güneye 28 dakika, batıdan doğuya 33 dakika sürüyormuş...

• Konsolu almak isteyen referandumdan önce ön sipariş etsin. Dövizler yükselirse bu sefer daha çok cebinizi yakar. Dedi dersiniz
  • Switch arayüzü Türkçe olacakmış sanırım.
    https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/5tsruy/leaked_indevelopment_ui_mockups/

quote:

The Switch seems to support these languages: Danish, Dutch, English, Estonian, Japanese, Finnish, French, German, Greek, Icelandic, Irish, Italian, Korean, Norwegian, Portuguese, Spanish, Swedish, Slovakian, Slovenian, Traditional and Simplified Chinese, Turkish, Welsh,
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Evet çok doğru söyledin, referandum sonucu dövizi etkileyebilir

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Güzel haber

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Yani olsa da olur, olmasa da olur. Zaten kesin değil. Nintendo sadece destek verdiği ülkelere dil seçeneği verirse Türkçe'yi vermeyebilir.

Önemli olan Nintendo'nun Türkiye pazarına girmeyi düşünmesi tabii ki. Belki bu bir maceranın başlangıcıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 25 Şubat 2017; 21:12:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Switch arayüzü Türkçe olacakmış sanırım.
    https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/5tsruy/leaked_indevelopment_ui_mockups/

quote:

The Switch seems to support these languages: Danish, Dutch, English, Estonian, Japanese, Finnish, French, German, Greek, Icelandic, Irish, Italian, Korean, Norwegian, Portuguese, Spanish, Swedish, Slovakian, Slovenian, Traditional and Simplified Chinese, Turkish, Welsh,

Oha bu nasıl iş konsol resmi olarak yok ama arayüzde dili var! Fıkra gibi valla.

• Belki de gerçekten Nintendo nun geri dönme planlarını gösteriyordur bu Türkçe işletim sistemi...

• Nintendo Switch Mii Karakter Yaratma da Mii nizin vereceği pozu seçebiliyormuşuz...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Yeni bir harita karşılaştırma resmi paylaşılmış, biz göre Skyrim haritası 41.44 km2 iken Breath of the Wild haritası 360 km2 miş...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Şu cihazı bir şirket çıkıpta resmi olarak ürünleri ile getirmiyor ya diyecek birşey yok. Yok oyunda ilerliyoruz yok oyun federasyonu var falan filan. Gelmiş geçmiş en köklü oyun firması olan Nintendo'nun ürünleri ülkemizde resmi olarak yer almıyorsa geçiniz efendim geçiniz...

Kaliteli bir reklam ve pazarlama stratejisi ile Nintendo kesinlikle ülkemizde iyi işler çıkarır.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.