Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de hangi ülkeden alışveriş etmemizi önerirsiniz? İngilizce dilde sorun olmayan vb...
  • US eShop'ta nasıl ödeme yapıyoruz? Kartlarımı kabul etmiyor, Amazon gift card alımını Amerika'ya sabitledi oradanda alamaz olduk. Öneri?
  • MeanMachine M kullanıcısına yanıt
    bazı oyunları japonya dan almadığınız sürece,%90 oyunların hepsinde Japonca var hocam,alırken kontrol edip almalısınız...
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    hocam ara ara bu sorun oluyormuş,daha önce kartlarını sorunsuz kullanan bazı kişiler bile sonradan sıkıntı yaşıyor bazen...

bi bankanızı arayıp sorun,onlardan kaynaklı bi engelleme olmasın...
  • Doraemon Story of Seasons oyunu yılın son çeyreğinde avrupa ve diğer bölgelere gelecek deniyor.

• Dün Hellblade: Senua’s Sacrifice Switch için çıktı,PC ile karşılaştırma yapmışlar,bence ortaya güzel bir oyun çıkmış...

• bu oyun çok güzel olacak...
  • Selam arkadaşlar. Yaklaşık 1 haftadır switch almayı düşünüyorum ancak kafama takılan bir kaç soru var. Malum kurdan dolayı resmi kanallarda switch fiyatı 2700 2800, ancak sahibinden sitesinde 2000 2100 civari tr garantisi olmayan cihaz bulunuyor. Sizce 700 800 lira fazla vermeye değer mi? Oyunların fiyatınıda göz aldığımda çok da sıcak bakamıyorum malesef. Biraz tavsiyelerinize ihtiyacım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smudger kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Ben de bugün denk geldim bu cihaza. Sence nasıl cihaz memnunmusun tasarımından ?

• quote:

Orijinalden alıntı: batuush00

Selam arkadaşlar. Yaklaşık 1 haftadır switch almayı düşünüyorum ancak kafama takılan bir kaç soru var. Malum kurdan dolayı resmi kanallarda switch fiyatı 2700 2800, ancak sahibinden sitesinde 2000 2100 civari tr garantisi olmayan cihaz bulunuyor. Sizce 700 800 lira fazla vermeye değer mi? Oyunların fiyatınıda göz aldığımda çok da sıcak bakamıyorum malesef. Biraz tavsiyelerinize ihtiyacım var
    Dostum 2000 çok fazla sırf cihaz için. 1700-1800e çok rahat bulursun kılıflı, aksesuarlı. Acele etme ikinci el ilanlarını takip et. Cihaz birkaç kronik sıkıntısı olması dışında sağlam bir cihaz diğer nintendo ürünleri gibi. Alırken 10-15 dakika kullanıp kontrol edersen hiçbir sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spike87

Dostum 2000 çok fazla sırf cihaz için. 1700-1800e çok rahat bulursun kılıflı, aksesuarlı. Acele etme ikinci el ilanlarını takip et. Cihaz birkaç kronik sıkıntısı olması dışında sağlam bir cihaz diğer nintendo ürünleri gibi. Alırken 10-15 dakika kullanıp kontrol edersen hiçbir sıkıntı olmaz.

Alıntıları Göster
    İzmirdeyim şuanda ve sahibinden sitesinde satan yok :/ elden alma şansım çok çok az. 2. Ele hep mesafeli yaklaşıyorum

• Ben ithalatçı garantili yanında 2 kutulu oyunla ( zelda ve mario) 2800 e aldım. 1 ay oldu bir sorun yok. Elektronik şans işi ithalatçına güveniyorsan al geç. Japonyadan alan arkadaşlar var. Gümrük ile 1900 e getirtiyorsun. Tabi garantisi yok. Letgoya bakabilirsin 2. El için.

• arkadaşlar merhabalar, biraz konuyu okudum da sanki ps bölümünün 10 yıl önceki hali gibi çok hoş ortamı var.
    bende ps4 pro, gtx 1080'li pc, ipad vs var yani oyun için her şey var sayılır fakat ben bir pokemon hastasıydım. küçüken pokemon red, blue, silver, gold, crystal hepsini silip süpürmüştüm. şimdi yeni bir pokemon oyunu çıkıyormuş sword diye sanırım. trailer'ı izledim ve ağlayacaktım az kaldı, çok güzel duruyordu
    hiç aklımda yokken switch almak istedim, biraz araştırdım japonya'dan ucuza geliyormuş. yeni switch çıkabilir demişsiniz ama küçük konsolda gtx 1080 16gb ram takviyeli yenisi bile çıksa umrumda olmaz çünkü bana pokemon oynatacak bi konsol yeter. şimdi sorum şu; ben yurtdışından pokemon lets go paketli switch mi alsam ucuza gelir yoksa yurtdışından sadece switch alıp pokemon lets go'yu buradan yada mağazadan alsam mı ucuza gelir ? sadece zelda, mario ve pokemon oynayacağım, acaba hiç almasam mı diyorum sadece şu oyunlar için alacaksam. ama pokemonun yeni oyunu çok fena 30 yaşında adamım ağlayacktım az kaldı görünce

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Hocam saydığınız oyunların hepsi bu konsolun en güzel oyunlarından, bence sadece onlar için bile bu konsol alınır...

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    3 ay önce sadece Mario Ve Pokemon için aldım çok memnunum
  • arkadaşlar selamlar cihazın sağ joystick tuşu aşırı hassas. nişan almak gereken oyunlarda en ufak dokunuşta çok fazla yer değişiyor ne yapmalı?

bu arada daha geçen elder scrolls almıştım indirime girmiş çok kötü oldu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuush00

Selamlar. Ben de bugün denk geldim bu cihaza. Sence nasıl cihaz memnunmusun tasarımından ?
    ben özellikle siyah switch istiyodum o açıdan hem siyah hemde küçük diablo dokunuşları özellikle dock kısmı güzel yanında çıkan kılıfta başarılı.
  • Nihayet ben de cihazı aldım ve Mario Odyssey ile başladım maceraya.

Cihaz beklediğimden çok daha güzel, gerçekten adamlar yapmış dedim kendi kendime. Normalde elde oyun oynamayı pek sevmem ama hafta sonu boyunca hem elde hem de TV'de sürekli Mario oynadım, oyun bitecek diye korkuyorum resmen. Uzun zamandır bir oyunda bu kadar keyif alıp, gülümsememiştim. Resmen geçmişe, çocukluğuma döndüm.

Ben PS4 oynarken hiç oralı olmayan, oynadığım oyunlarla ilgilenmeyen eşim bile Mario'yu sürekli oynamak istiyor şu anda, hatta 2. bölüme geçti bile.

Umarım çok daha güzel oyunlar çıkar da, konsolun uzun süreler boyunca keyfine varırız.

İkinci konsol olarak Xbox One X mi alsam, Switch mi alsam diye konu bile açmıştım burada, bilenler bilir. Ama şimdi iyi ki Switch almışım diyorum.

Son sözüm, bir oyunun verdiği keyif ve oynanabilirliği, son teknoloji grafiklerden her zaman daha önemliymiş, bunu bir kez daha anladım.

Herkese keyifli oyunlar.

• Legoloman kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam aramıza hoşgeldiniz...

emin olun nintendo kendi oyunlarının çoğundan aynı tadı alacaksınız
    zaten nintendo sizi çocukluğunuza götürmeyi başardıysa gerisi boş,mutlaka diğer özel oyunlarını da deneyin...
  • 
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.