Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Edge'den BotW a bir adet 10!

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1347513

Bu oyun için hiç şaşırmadım dostum
  • doganreis kullanıcısına yanıt
    İsterseniz sizi de ilk sayfamızda ki alacak kişiler listesine ekleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hocam zaten Nintendo nun en önemli özelliklerinden birisi diğerlerinden çok farklı oyunlar yapması, şu anda sizin de dediğiniz gibi piyasadaki çoğu oyun birbirine benziyor ve mesela bu yüzden beni çabuk sıkıyor, Nintendo bu konuda ilaç gibi gelecek piyasaya, inşallah dediğiniz gibi üçüncü parti de gelir, çeşit olması her zaman iyidir, gerçi ben kendi adıma en çok nba 2k isterdim o da geliyor

Zelda bunu başaracak gibi duruyor incelemelerden gelen harika tepkiler konsolu çok daha fazla sattırıp 3. parti desteğini bu sayesinde dolu dolu arkasına alacak gibi duruyor , ne kadar çok satış okadar 3. parti demek

Aynen öyle hocam sonuçta oyunlarını çıkartacak firmalar maliyet yapacak ve kimse zarar edeceği bir işe girişmez.Nintendo'nun bunu bu sefer genel anlamda başaracağını düşünüyorum ben çünkü Wii U zamanı gibi hareket etmiyorlar,baya ders almışlar ve bu sefer işi çok sıkı tutuyorlar.Üstelik konsolun hem tv hem de el konsolu olması çok daha fazla kişiyi çekecektir...

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    günde 16 saat mı işi gücü her şeyi bırakıp Zelda oynamamız lazım onun için dostum boşver bitmesin benim hiç acelem yok,o kadar bekledim bu oyunu,sindire sindire suyunu çıkara çıkara oynarım
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Yok yav ben bir haftada bitirecegimden degil, hani bir hafta dediyse öküz gibi oynama yani maksimum saat uzerinden hesaplamistir, fikir edinme acisindan dusundum ki boyle manyaklar da vardir elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Var var olmaz mı,reddit te kaç kişi eve kapanıp hiç bir yere çıkmayacağım yazmış
    Doğrudur hocam konunun tamamını okumadım.

İnşallah öyle olur da yıllar sonra tekrar bir taşınabilir konsolda istediğim oyun deneyimini yaşarım, hatta beklediğim oyunlar olmasa da şeytan dürtüyor alasım var ama bakalım

Evet haritanın karşılaştırmalarına bakmistim devasa bir harita yapmışlar. Zelda ekibinin daha önce böyle devasa bir açık dünya tecrübesi olmadığı için 300 kişilik bir ekip kurulmuştu hatta yanlış hatırlamıyorsam.

Anouma aynı zamanda en çok skyrimdeki keşif olaylarından etkilendiğini ve BotW de haritayı kesfedilecek pekcok şeyle doldurduklarindan bahsetmişti. Her ne kadar yakın zamanda alıp oynayamayacak olsamda Zelda fanı olarak oyunu çok yakından takip ediyorum. Kaçırdığım haberleri de bu konudan takip ediyordum uzun süredir :D Sizden de oyunu oynadıktan sonra bir inceleme bekliyorum bu arada :)

• Hocam o şeytan dürtmeye bir kez başladıysa artık bir iki sevdiğiniz oyuna kalmış sizi de aramızda görmemiz bence

• Adam goki A kullanıcısına yanıt
    Bir de önceki Zelda oyunlarında haritalar parça parça yapılıp bir araya getiriliyormuş ama bu sefer tüm ekip haritayı tek parça olarak yapıp ondan sonra içini doldurmuş

Bir inceleme videosu kesinlikle çekeceğim hocam hatta Switch ile ilgili de aklımda bir kaç video var, şu konsol elime bir ulaşsın daha da hareketlendirmeyi düşünüyorum konuyu

• quote:

evet kendi alanı 32 gb fakat başta microSD ileri de gelecek güncelleme ile de harici hard disk desteği verecek,2TB'a kadar...

Kaç oyun alacak peki 32 gb, bir bilgi var mı?
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Zelda 13, mario kart 7 gb

• Ön sipariş veren arkadaşlar ₺ bazında toplamda kaç para ödedi söyleyebilir mi ? Vergisi, kargosu dahil. Bir de nereden sipariş verdiklerini yazabilir mi ?

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Sistem kendisine 7gb ayıracakmış, kalan oyunların da bazılarını yeniden paylaştım bakabilirsiniz...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 25 Şubat 2017; 14:43:20 >
  • Hocam ben vergi ve kargo dahil 326 euro verdim, kur o zamandan beri düştüğü için fiyatı düşüyor, daha gönderim olmadığı için de ödemesini daha almadı, burada pek çok kişi Amazon farklı ülkelerden aldı...

• quote:

Nintendo Switch ilk etapta Bluetooth kulaklıkları desteklemeyecekmiş...

Bu çok kötü olur. Mutlaka giderilmesi gereken bir sorun bence. Acaba sebebi ne ki?

• Bende ilk gunden on siparis verdim benide ekleyebilirsiniz listeye. Konsol gelince ekleriz birbirimizi.

• Erdinç B. E kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir detay vermemişler, sanırım konsol çıkınca detaylı bir açıklama gelir bunun için...

• fenercag kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ekliyorum şimdi, hayırlı olsun

• quote:

Hocam ben vergi ve kargo dahil 326 euro verdim, kur o zamandan beri düştüğü için fiyatı düşüyor, daha gönderim olmadığı için de ödemesini daha almadı, burada pek çok kişi Amazon farklı ülkelerden aldı...

Teşekkürler hocam. Ben de new 3ds XL ile switch arasında kaldım. Aslında ikisini de istiyorum fakat daha önce yurtdışından alışveriş yapmadığım için ikilemde kalıyorum. Gittigidiyorda 3 bin liraya kadar fiyat veren var. Milleti yolmaya çalışıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.