Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hiçbirşey anlamadım Smash Bros oynamaya açıldı mı ? Etrafta birşeyler dönüyor ama doğru düzgün bir olaya da denk gelemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Okudugum kadarı ile şuan oynayanlar cihazı kırık olanlar.
  • Smash konusundaki yanıtınız için teşekkürler.
    .........................

Beyler bayanlar geçen gün Game informer yazarının ''Windwaker'' geliyor videosu şimdi ise ilk ağızdan ''Aonuma'' ciddi bir Skyward sword HD lafı geldi. Buna aslında bir duyuru diyebiliriz

Nintendo’nun genelde remaster konusunda ciddi bir çalışma yaptığını ve oyunu oldukça güzel bir hale getirdiğini de düşününce orjinali bir Wii oyunu olan yapım için sevindirici bir gelişme.

Bana kalırsa ’’The Game Awards’’ içersinde ya da yıl bitmeden 2 oyunun Switch sürümlerini duyurucaklar.

........
    Saw someone said Skyward Sword Switch is announced by Aonuma during Zelda concert.

Edit: teased, not announced. Apparently Aonuma said something like "we hear you! You want to play Skyward Sword on Switch, right?"

Aonuma said "We know what you are thinking, Skyward Sword on Switch, right?" Then the audience were clapping like crazy. I nearly flew out.

Konuyu doğrulayan Japonca bir Twitt...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
    .........................

Orjinal Skyward Sword Wii tanıtımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 25 Kasım 2018; 22:22:32 >

• Güney afrika hesabı için kredi karti ile alışveriş kapalı mı? Oyun alamıyorum.

Edit: aldım sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 25 Kasım 2018; 23:17:20 >
  • Cyber Deals 2018 – Up to 75% off! (Nintendo eShop)

• Skyward Sword aslında tam da Switch e uygun bir oyun,bu sefer de elimizde joy-con ile oynayabiliriz. gerçi sadece skyward sword dan ziyade ben skyward sword,twilight princess ve wind waker ın olduğu bir üçlü paket umut ediyordum...
  • o zaman ben bile alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 deki gibi nintendo switch'te de pri-sec oluyor mu?
  • Evet hocam artık oluyor...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Muhteşem bir haber. Kardeşlik yaptığım ps4 arkadaşımla harika olacak. Switch alma fikri düştü ikimize de.
  • Özellikle daimi kardeşlik yapabileceğiniz birisi varsa çok daha güzel oluyor, ben de Rü brooooo Bilge ile yaptım ve şimdi her oyun yarı yarıya...

• Super Mario Party almayı düşünen var mı arkadaşlar?
    Nintendo'nun böyle bir şey yapacağı hiç aklıma gelmezdi. Şaşırdım açıkçası.

KAÇ PARA ULAN BİR SWİTCH?!?!

• 300 dolarcık

• Aslında Switch çıktığında Nintendo bu sistemi düşündüklerini söylemişti fakat bölge daha devamı gelmemişti, sonradan bu sistem pat diye çıktı...

• Football Manager 2019 Touch çıktı...

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Football-Manager-2019-Touch-1477415.html

-----

Spintires: MudRunner American Wilds Edition çıktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Kasım 2018; 2:0:49 >

Hocam bölge değiştirip oyun indirdiğimizde. Sonradan oyunu indirip farklı bölgeden oyun indirdiğimizde save dosyalarımız birbirine uyuyor mu? Örneğin Amerika bölgesindeken indirdiğimiz oyun, İngiltere bölgesinden indirdiğimize uyuyor mu?

• venomstr kullanıcısına yanıt
    uyuyor hocam,hiç bir sıkıntı olmuyor,bende hepsi karmakarışık...
  • Hocam benide konuya eklersen sevinirim.

Fc : Sw-1862-5658-2203

Ferhat

• Almayı düşündüğüm oyunlar;

Mario Party
    Mario Tenis

Kardeşlik ile almak isteyen varsa iletişime geçelim
  • 
Sayfa: önceki 15271528152915301531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.