Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.362
Cevap
454
Favori
1.647.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14861487148814891490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne demek size de iyi forumlar...

bu arada eğer yeni hesap ile denerseniz sonuçlarını paylaşmanızı rica ederim,bizde bilgi sahibi olalım...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    ayri bir hesapla(usa) denedim ayni hata mesajini aldim.diger sitelere de baktim . dediginiz gibi sanirim. makina banlaniyor. hesapla alakasi olmuyor. şuan internetsiz cfw li olarak oyun oynayabiliyorum ama online oyun, eshop olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    Cfw yapmadan önce Nintendo ID'nizin bir yedeğini almanız öneriliyor gördüğüm kadarıyla. Eğer böyle bir şey yaptıysanız daha önce satın aldığınız oyunlara erişiminiz olabilir. Benzer şekilde oyunlara ve konsolun kendisine gelen güncellemeleri de alabiliyor olduğunuzu okumuştum. Ben henüz yapmadım Cfw ancak reddit'te gezinirken okuduğum bilgiler bunlar.
    o zaman geçmiş olsun hocam,dediğimiz gibi konsolunuz ban yemiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

çok zor değil hocam değiştirmek, accounts.nintendo.com adresine girip oradan ülke değiştiriyorsunuz sadece...

Stardew Valley inanılmaz bi oyun,insan oynamaya başlayınca zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor,çok fazla şarj da yemediği için kendinizi baya kaptırıyorsunuz oyuna...
    Bu hesap degistirdikten sonra indirdigim oyunlari oynayacagim zaman satin aldigim hesaba gecmem gerekiyor mu?

Bloodstained de aldim 9 sterlin altindaydi. Bundan sonra oyle yapayim.

• tidus kullanıcısına yanıt
    hayır hocam istediğiniz hesapta kalabilirsiniz...
  • Emaar square media markta konsolu denedim biraz çok hoşuma gitti,konsolda zelda takılıydı. Tonla ps4,xbox oyunu varken rafta sadece splaton 2 yi gördüm ona en altta köşedeydi büyüteçle bakarak buldum usulca kutusuna bakıp geri koydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bu hesap degistirdikten sonra indirdigim oyunlari oynayacagim zaman satin aldigim hesaba gecmem gerekiyor mu?

Bloodstained de aldim 9 sterlin altindaydi. Bundan sonra oyle yapayim.

Alıntıları Göster
    Bloodstained çok güzel. :) handheld e de çok güzel gidiyor. iki haftadır alete elini surmuyorum. cave story ye başlayacağım kaldı öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

o zaman geçmiş olsun hocam,dediğimiz gibi konsolunuz ban yemiş...
    cwf yapanlar ban yemiyor diye atip tutuyorlardi, ne oldu da banlanmis arkadas?
  • erkahn kullanıcısına yanıt
    Oyunlar kendi backup yaptığınız dosyalarsa ban yemezsiniz. Özellikle Amerikalılar oyun ucuz olduğundan ama yanlarında taşımak istemediklerinden kendi backuplarını depoluyorlar ya da aldığı oyun dosyasını atıp oyunu satıyorlar. Oyun sahte mi, orjinal mi nintendo tarafından kestirmesi zor oluyor.
    Ama internetteki dosyalarla online olursanız ID’ler tek ve belli, direkt ban sebebi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hesap da banlaniyor cihaz da banlaniyor hocam.

Hatta banlanmis bir cihaza baska bir nintendo id hesabi tanimlarsaniz o hesap da banlaniyor.

En son yabanci forumlarda bir sey daha okumustum. Banli bir hesabi bansiz baska bir cihaza tanimlayinca o cihaz da banlanmis bazi kisilerin.

Kisacasi cihaziniz banlaninca ne o cihaza baska bir hesap tanimlayin ne de banli hesabi baska bir temiz cihaza tanimlayin. Ikisi de yeni banlara sebep olur.

• Bunun icin cok basit ve ban ihtimalini epeyce dusuren bir cozum uyguluyorum ben. Paylasayim burdan kisaca birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

cwf yapanlar ban yemiyor diye atip tutuyorlardi, ne oldu da banlanmis arkadas?

Alıntıları Göster
    Kim ban yemiyor dedi ?

İrternet açık cfw yaparsan. Yine ban yiyorsun. Nintendo kendi yazılım. Dan başka yazılım. Seziyor hemen. :)

Log kayıtları olmasa zaten ban atamazlar. Şimdi olmazsa bile ilerde o log kayıtları silen program çıkarsa ban yine olmaz

11.8 3ds nintendo. Log kayıtları getirdi insanlar ilk defa ban yedi

Nintendo swicht korsan olayına çalışmış lakin nvida yaktı onu gpu açık donanimsal yani intel gibi. Microcode bile yayinlasa. Onu çözerler gpu key dosyaları adamda sonuçta.

Ha. Korsan orijinal tartışması insana kalmış. Kendi vicdana kalmış

Ekonomi bu halde iken. Bu cihazı almak lüx. Yok param diyen az ötede oynasın. Nasıl cihazı aldın. O zaman ?

• Arkadaşlar bu Stardew Valley oyununda tek balık tutamayan ben miyim

Hangi tuşlarla tutacağım anlamadım bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 18 Ağustos 2018; 9:28:2 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam o balık tutma da özel bi zaman vardı, o an gelince tuşa basıp balık yakalanıyordu...

• TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    tamamdir hocam tessukkur ederkm cevap icin. guncellemede yapilamayacak sanirim makinaya.

Yok guncellemeler engellenmiyor hocam.

Banlanan cihazlarda sadece online oyun ve eshop kullanımı engelleniyor.

Oyunlarinizin yada sistemin guncellemeleri her zaman yapilabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Kim ban yemiyor dedi ?

İrternet açık cfw yaparsan. Yine ban yiyorsun. Nintendo kendi yazılım. Dan başka yazılım. Seziyor hemen. :)

Log kayıtları olmasa zaten ban atamazlar. Şimdi olmazsa bile ilerde o log kayıtları silen program çıkarsa ban yine olmaz

11.8 3ds nintendo. Log kayıtları getirdi insanlar ilk defa ban yedi

Nintendo swicht korsan olayına çalışmış lakin nvida yaktı onu gpu açık donanimsal yani intel gibi. Microcode bile yayinlasa. Onu çözerler gpu key dosyaları adamda sonuçta.

Ha. Korsan orijinal tartışması insana kalmış. Kendi vicdana kalmış

Ekonomi bu halde iken. Bu cihazı almak lüx. Yok param diyen az ötede oynasın. Nasıl cihazı aldın. O zaman ?

Alıntıları Göster
    Oyle dusunmemek lazim, zamaninda herkes pc icin oyun indirmistir.
    kimin gucu yetiyordu orjinal oyuna?
    simdi dolar kuru malum
    parasi olmayan oyun oynamasin demek yanlis

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Oyle dusunmemek lazim, zamaninda herkes pc icin oyun indirmistir.
    kimin gucu yetiyordu orjinal oyuna?
    simdi dolar kuru malum
    parasi olmayan oyun oynamasin demek yanlis

Alıntıları Göster
    Ortaya yem attık hemen geldin

Burada lafım. Bazı arkadaşlara

Şunu da söylerim 2800 verip de öğrenciyim abi param yok diyen adamı anlamıyorum

Baştan söyle ben çatır çatır korsan oynayacağım. De. Ne bilim yazılım geliştirme yapıyorum de anlarım

Ha bu arada bende orijinal hiç bir cihaz yok

Görüşlere saygılı olmak lazım. Herkesin istekleri arzuları farklı. Benim gayem 2 bin tl aldığım maaşın 4 te 1 vermemek.

• Ben bu korsana bu kadar karsi olup uzerine bir dunya arguman kasanlari anlamiyorum. En buyuk silahlari da "emek hirsizligi".
    Ulan fiyati pahali diye korsan oynayan adam sanki korsan engellenince gidip oyunu satin mi aliyor? Oyle bir sey yok. Satin almak yerine oynamamayi tercih ediyor. Ee ne oldu simdi oyun yapimcisi ya da nintendo para mi kazandi bu adamdan? Sonuc olarak bu adam korsan oynasa da, korsan oynamayip oyunu satin almasa da yapimcilara hicbir faydasi yok. Adamlarda oyun fiyati maasin %5'i iken burada %25'i ise adamin sucu ne? O mu tercih etti bu ulkede bu sartlarda dogmayi? Oyun 50 TL olsa anlayacam haklisiniz. Su anki kurla ve bu imkanlarla korsan oynayan adama tuh kaka demek cok sacma
  • 
Sayfa: önceki 14861487148814891490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.