Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski tarz oyunları bende özlüyorum,sürekli aynı açık Dünya konsepti oyunları oynamak artık beni de eskisi kadar çekmiyor,bazen düşünüyorum acaba yaşlandık mı diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

eski tarz oyunları bende özlüyorum,sürekli aynı açık Dünya konsepti oyunları oynamak artık beni de eskisi kadar çekmiyor,bazen düşünüyorum acaba yaşlandık mı diye...
    Bende Açık Dünya konsepti çok seviyorum hocam ama böyle içi boş Dünya değil. Çevrende yaşayan bir çevre varmış gibi bu yüzden özellikle mmorpg leri çok seviyorum.

Tabii ki eski tarz oyunlara da özlem var Code Princess EX oyununu sırf bu yüzden sipariş ettim o görüntüleri görünce ama çok sevemedim ayrı konu :)

Bu arada shop4tr fiyatları biraz düşürmüş, tabii ki eskisine oranla yüksek maalesef ama en azından bi 50-70 tl arası ucuzladı.

• quote:

eski tarz oyunları bende özlüyorum,sürekli aynı açık Dünya konsepti oyunları oynamak artık beni de eskisi kadar çekmiyor,bazen düşünüyorum acaba yaşlandık mı diye...
    Yaş ile alakası şu bence.. Bizim gibi çalışan insanlar gün boyunca yoruldukları için akşam eve geldiklerinde kafa yormayacak, fazla hesap kitap gerektirmeyecek oyunlar istiyorlar. Eski tip oyunlarda genellikle fazla düşünmeyi gerektirecek derinlik yok, refleks üzerine ve saf eğlence için üretilmiş oyunlar. Tetrisi, shoot em up oyunları, hatta orijinal mario'yu düşünün, hepsinde al eline kontrolcüyü ve kafa yormadan oyna anlayışı var. Sanırım bu sebepten bende hep derinliği az oyunları tercih ettiğimi farkettim. Çünkü açıp oynarken eşim çağırdığında cihazı pat diye kapatıp 5 dakika sonra geri döndüğümde "nerede kalmıştım burada ne oluyordu şimdi yaaa" demediğim oyunları oynuyorum sıklıkla. Zaten switch bence bu tarz oyunlar için biçilmiş kaftan. Çünkü eğer ps4'ün tuşuna basmışsan belirli bir süre o cihazın başından kalkmayacağını düşünüyorsundur zaten. Ama switch'in tuşuna 2 dakikalık bir oyun için bile basar oyununa başlarsın. O yüzden zaten celeste, dead cells gibi platform oyunları diğer konsollara oranla switchte bu kadar popüler ve yüksek puan alıyorlar. Çünkü tamda bu cihaz için üretilmişler. Bilmem anlatabildim mi...

• tidus kullanıcısına yanıt
    hocam eğer açık Dünya da görevler sürekli kendini tekrarlıyorsa,farklı bir görev yoksa veya gereksiz uzunsa bayıyor beni...

mmo ları bundan ayrı tutuyorum,onlarda sizden harici de oynayan insanlar olduğu için Dünya da tek düze bir oynanış veya düzen olmuyor...

shop4tr zaten bu ara saçmalamaya başladı,anlık olarak değişiyor sürekli,artık bi fiyatları sabitleseler de hepimiz rahatlasak...
  • Rofrexpo kullanıcısına yanıt
    Switch in bu konularda biçilmiş kaftan olduğuna size katılıyorum,basın tuşa takılın sonra basın öyle beklesin,dışarı çıkarken alın yanınıza gittiğiniz yerde devam edin...

eski oyunlarda bir konuda sizden farklı düşünüyorum,aklıma ilk gelenlerden Zelda ve Tomb Raider oyunlarında hiç bir işaret veya gideceğiniz yeri gösteren ok falan olmazdı,tamamen ya gelişmeleri takip etmek gerekiyordu yada bulmacaları çözüp devam etmek gerekiyordu,şimdiki oyunlarda her şeyi gösteriyor veya anlatıyor,bu da bende heyecanının kaybolmasına neden oluyor...

fakat eski oyunların daha çok refleks ve saf eğlence için yapıldığı konusunda size katılıyorum,şimdiki oyunlarda en önemlisi grafik oldu çoğu firma ve oyuncu için,bundan dolayı oynanabilirlik ve oyun içi detaylar ikinci plana atıldı...
  • Bugün youtube da bir oyun gördüm çok hoşuma gitti.

Bloodstained: Curse of the moon
    biliyorsunuz bende kutulu oyun hastalığı var ama kendisi dijital olarak aldığım ilk oyun olabilir :)
    Sanırım kutulusu yok
  • beyler switch imin banlanıp banlanmadığını nasıl anlarım..? yardımcı olursanız sevinirim.😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    çok güzel oyundur hocam,bende hızlıca bir göz atmıştım ve ilk fırsatta almayı düşünüyorum...
  • gokhan5005 kullanıcısına yanıt
    online bir oyuna girmeyi denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bugün youtube da bir oyun gördüm çok hoşuma gitti.

Bloodstained: Curse of the moon
    biliyorsunuz bende kutulu oyun hastalığı var ama kendisi dijital olarak aldığım ilk oyun olabilir :)
    Sanırım kutulusu yok
    3ds de oynadım güzel oyun shovel knight tarzı
  • Bir haftadır Harvest Moon arıyorum hiçbir yerde bulamadım Gizala haricinde. zamanında 140 tl den almadım benim hatam şu an 339 dan satmaya çalışıyorlar.

Stardew Valley aldım boyutu da ufakmış. Onunla idare edeceğim :/
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    cfw yaptım makinaya,online oynamayı denedim hata verdi.sanırım ban yedim.ekstra olarak bir yerde bildirim falan oluyor mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bir haftadır Harvest Moon arıyorum hiçbir yerde bulamadım Gizala haricinde. zamanında 140 tl den almadım benim hatam şu an 339 dan satmaya çalışıyorlar.

Stardew Valley aldım boyutu da ufakmış. Onunla idare edeceğim :/
    axiom Verge oynamadiysaniz tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam onu bulmanız biraz zor,burada pek alan olmadı sanırım o oyunu,onu sonunda sıfır olarak almak zorunda kalabilirsiniz...

Stardew Valley Meksika store dan alsaydınız,orada en son 5 dolardı...
    bildiğim kadarıyla şu tarz bi uyarı alıyorlar,siz de bir şey var mı?

• quote:

hocam onu bulmanız biraz zor,burada pek alan olmadı sanırım o oyunu,onu sonunda sıfır olarak almak zorunda kalabilirsiniz...

Stardew Valley Meksika store dan alsaydınız,orada en son 5 dolardı...
    Hocam bu hesap değişim olaylarını iyi bilmiyorum. Benim ki ingiltere kayıtlı 10,99 sterlin gibi bir rakama geldi yani oldukça fazla 5 dolara göre :)

Sağlık olsun Stardew Valley de switch de ilk gördüğümde bu cihaza yönelmeme neden olan oyunlardan biriydi daha sonra Harvest Moon görünce onu taktım kafaya.
    Yine bir gün alacağım Harvest Moon elbet benim olacak fıstık:D
    evt o uyarıyo alıyorum,banlandım sanırım.hesap mı banlanmıştır sizce,yoksa makina mı..?

çok zor değil hocam değiştirmek, accounts.nintendo.com adresine girip oradan ülke değiştiriyorsunuz sadece...

Stardew Valley inanılmaz bi oyun,insan oynamaya başlayınca zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor,çok fazla şarj da yemediği için kendinizi baya kaptırıyorsunuz oyuna...
    evet yüksek ihtimal banlandınız hocam fakat hesap mı makine mi bilmiyorum,bence konsola bi hesap daha kurup ondan deneyin,tahminimce konsol ban yemiştir çünkü diğer türlü sürekli yeni hesap açar cfw kullanan insanlar...
    tesşşür ederim cevap için iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.