Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben az önce sipariş verdim, 253 TL şu anda Pokemon, şimdiye kadar alan kimse de bir sıkıntı çıkmadı umarım benim oyun da sorunsuz gelir...

Monster Hunter bence ekip olarak oynayınca daha zevkli bir oyun,tek başına olunca o kadar sarmayabilir çünkü bazı yaratıklar ekiple kesmek üzere tasarlanmış oyunda...

Almayı düşünürseniz Discord kanalımızda alacak bazı arkadaşlar var,onlarla birlikte ekip olarak takılabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Online servis Eylül ikinci yarısında başlayacakmış...

https://twitter.com/NintendoAmerica/status/1027721260556578817

Switch te VR menüsü bulunmuş...

https://twitter.com/random666_kys/status/1027156369877749760

Ubisoft Steep yapımını durdurmuş...

https://twitter.com/Steep_Game/status/1027527193528856576?s=09

Game Maker Studio 2 Eylül de çıkıyormuş...

https://nintendoeverything.com/gamemaker-studio-2s-full-commercial-switch-launch-expected-in-september-over-1000-devs-showing-interest/

Minit çıkış fragmanı...

2400 tl lik konsola çıkan oyuna bak (minit)

• Oyunlara lafım yokta bizim paraya göre düşününce şaka gibi :D
  • Bu bayram bir yere gitmeyi düşünmüyorum bir hafta oyuna doyacağım.

Sizce kenarda bekleyen oyunlardan hangisine başlasam?

1. Xenoblade 2
    2. Ys VIII: Lacrimosa of DANA
    3. Octopath Traveler
    4. Zelda (hali hazırda 30 saat oynadım ama yoğunlaşıp bitirebilirim)

Öte yandan Skyrim alıp ona da başlayabilirim yorumlara göre hala kendisini oynamadım :)
  • tidus kullanıcısına yanıt
    valla çok zor bir soru sormuşsunuz,hepsi baya uzun saatlerinizi alacak oyunlar, ben şu anda Octopath Traveler oynuyorum ve hikayesi baya sardı beni...
  • Evet zaten o yüzden sordum :) hepsi uzun oyunlar birine girip bir haftayı geçirmem gerekecek büyük ihtimalle :)

Aslına bakarsanız ingilizcem çok iyi değil ama derin muhabbetler dönmedikçe anlıyorum :)
    I am Setsuna o yüzden çok sardı mesela beni. Zelda da ok

Octopath Traveler hikaye anlaşılır basit midir
    Octopath de hikaye gittikçe derinleşiyor fakat İngilizcesi de çok basit seviyede değil hatta Çin de İngilizce sınavına gireceklere bu oyunu oynayıp İngilizcenizi geliştirin diyorlarmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Octopath de hikaye gittikçe derinleşiyor fakat İngilizcesi de çok basit seviyede değil hatta Çin de İngilizce sınavına gireceklere bu oyunu oynayıp İngilizcenizi geliştirin diyorlarmış...
    :))))

O zaman sözlük kullanmam gerekecek bazı yerlerde :)

Şu Setsuna yı bitireyim YS VIII Lacrimosa Of Dana başlarım sanırım.
    evet elinizin altında bir sözlük bulunursa iyi olur...

YS VIII biraz daha kısa sürebilir ama nerden baksanız yine ortalama 70 saat oynanış süresi çıkabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bu bayram bir yere gitmeyi düşünmüyorum bir hafta oyuna doyacağım.

Sizce kenarda bekleyen oyunlardan hangisine başlasam?

1. Xenoblade 2
    2. Ys VIII: Lacrimosa of DANA
    3. Octopath Traveler
    4. Zelda (hali hazırda 30 saat oynadım ama yoğunlaşıp bitirebilirim)

Öte yandan Skyrim alıp ona da başlayabilirim yorumlara göre hala kendisini oynamadım :)
    Xenoblade çok iyi olmuş ama 8-9 saat gömmen lazım ilk başta. Tutorial süresi çok uzun.
  • Bu arada The Longest Five Minutes Nintendo Switch Game siparişi verdim shop4tr den.

Bayrama denk geleceği için biraz uzun sürebilir gelmesi. Temin durumuna göre pre order oyunlara sipariş geçerim. Sizi de bilgilendireceğim.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
  • Bomberman online da takılıyor bende Ps4 bf1 aldığım ping 50 r6 55 60 sanırım server kaynaklı
    3ds de mh generations oynadıysanız aynısı fakat daha fazla canavar içeriyor generations ultimate versiyonu. grafikler biraz iyileştirilip 1080p ye çekilmiş hali. Grind yapmayı seviyorsanız ve boss savaşlarını kaçırılmaz bir oyun.
  • Amazondan Code Princess EX siparişim geldi. Keşke tüm oyunların kutu içeriği bu şekilde olsa

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ederim zamanim oldukca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom Eternal Nintendo Switch'e geliyormuş arkadaşlar. Bu guzel haberi ben vereyim dedim.

• Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Normal doomdan farkı nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Oooo güzel haber...

Oynanış videosu da benden gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 10 Ağustos 2018; 22:38:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Amazondan Code Princess EX siparişim geldi. Keşke tüm oyunların kutu içeriği bu şekilde olsa

Cd ne icin?

• Merhaba arkadaşlar, hayırlı forumlar. 9 ay içinde Nintendo Switch için para biriktirip alma planım var fakat malum dolar kuru bu fikrimi alt üst ediyor. Şuan Amazon.com'de bile indirim kuponları ve vergi iadesiyle 1980tl olan konsol TÜrkiye'de 2400tl. 9 ay sonra doların artacağı öngörüldüğü için ne yapacağıma karar veremedim. Sizce acele mi etmeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.