Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saykohakan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nevruz84

Tahminime göre birkaç ay içinde herşeyiyle korsan oynatmaya haxır bir şekilde satılmaya başlanır o zamana kadarda bu sistem iyice yerli yerine oturur oyun kütüphaneside birazdaha genişlemiş olur hele ki wii u portlarını duyurdular mı switch tadından yenmez olur

Bu arada switch için öngördüğünüz 1500 tl çıkış fiyatı hayaliniz kısa sürdü ters köşe oldunuz ki bu kurlarla imkansızdı zaten
    zaten o şekilde satan bir yer var sahibinden'de, 3-4 aya iyice yayılır
  • Anadolu yakasında bu cihazı kıracak bir yer var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

evet ters kose oldum, actigim konuda da soyledim bunu :)

Korsanı keske kullanmasak hocam daha once iki switch aldim birinde zelda digerinde zelda + mario oynadim. inanin artik maddiyat yetmemeye oyun alamamaya baslayinca satmistim.

Biraz erken kırıldı switch ben üzüldüm şahsen erken kırılmasına.
    bende birkaç sene önce 3ds oyunlarına para yetiştiremediğim için satmıştım konsolu,şimdi cfw li cihaz aldım çok memnunum. Dediğiniz gibi keşke korsana hiç bulaşmasak ama bu fiyatlarabenim açımdan imkansız. ps4 te olsa abartmıyorum 5 tl vermeyeceğim indie tarzı oyunlar switch de 20 dolar şaka gibi.son iki konsolumda (ps3-ps4) korsana hiç bulaşmadım çünkü gerek kardeşlikle gerekse oyunların fiyatlarındaki indirimlerle buna gerek kalmıyordu.yeni çıkan AAA bir oyun bir ay içinde %50 indirim görebiliyor ama nintendoda imkansız birşey.

• Merhaba hoş geldiniz arkadaşlarım

Switch friend kodumu hepiniz ekleyebilirsiniz

trplayer FC:SW-2776-3888-6281 / mati

• Yeni aldım ama korsana bulaşmam bu kişisel bir tercih vicdanen rahat olamam.
  • Arkadaşlar hakkaten reklam değeri olan şeyler paylaşılır cfw ile ilgili vs ama burada bunun muhabbetini yapamazsınız. Konuyu saçma salak bir duruma sokuyorsunuz sadece.
  • herkes artan kur dolayısıyla artan konsol fiyatından yakınıyor
    işte size bir fırsat elimde 380 dolar amazon abd hediye kodu var kargo dahil amazon amerikandan switch getirebilirsiniz.

Fiyat:1475TL

Not:Referanslarımı kontrol edebilirsiniz.
  • Emeğe saygım sonsuz... Gerek oyun, gerek müzik, gerek film, gerekse program olsun... Her hangi biri bir konuda ne yaprsa yapsın, ne üretirse üretsin saygım sonsuz ama bir tek şartla! Hemen hepimiz farklı oyun konsolları veya bilgisayarlar kullanıyoruz... Bir oyun ilk çıktığında ücreti 3 400 tler civarında hele birde yanında figürüdür, haritasıdır ıvır zıvır derken fiyat iyice yükseliyor... Ancak bir iki yıl içinde neredeyse çıkan oyunların tamamına yakını 100 tlnın altına iniyor... Buna serbest piyasa ekonomisi, arz talep meselasi yada türlü tanımlar yapılabilir... Ancak bir ürünü satın aldım diye ederinin 10 katı bir tutarı ödeyemem, ödemem... İster oyun, ister program, ister farklı içerikler ne olırsa olsun makul fiyatlı olması lazım... Eğer switchin bu bağlamda bir alternatifi varsa ve istikrarlı bir şekilde çalısıyorsa bundan faydalanmak isteyen faydalanır faydalanmak istemeyense faydalanmaz... Herkesin ahlaki değerleri farklıdır kimine göre korsan caiz değilse yada başkalarının bir şekilde hakkına girmekse; kimilerine göre de en fazla 100 tl edecek oyuna 400 tl istemek de caiz olmayacaktır ve satın alan kimseyi düpedüz kazıklamak ve haddinden fazla tahsilat yapmış olmak olacaktır... Amacım polemik yaratmak yada mevcut polemiklere bir yenisini eklemek değil herhangibir tarafım da yok... Ancak kendi adıma bu platformda bu tür konular yerine açılan konunun içeriğine dair paylaşımlar olsa çok daha doğru olur... Faydalı paylaşımlarda bulunan herkese teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar kimsenin kavgası kimseyi ilgilendirmiyor burada zamanında da urahara adlı arkadaşla da tartıştık sonra ortak bir payda bulduk. bu ortak payda bu forumun kirlenmemesi ve bilgilerin herkese iyi bi şekilde ulaşmasıydı. bi önceki mesajımda yazıdğım şeyi tekrar yazıyorum lütfen ona göre davranın hepiniz.

Arkadaşlar hakkaten reklam değeri olan şeyler paylaşılır cfw ile ilgili vs ama burada bunun muhabbetini yapamazsınız. Konuyu saçma salak bir duruma sokuyorsunuz sadece.

bu mesajım ne korsancılara ne de aleti normal kullananlara. burası güzel bir forum. haber değeri olan herşeyi paylaşın ama lütfen bunun dışına çıkmayın, en azından forum kurallarını çiğnemeyin. kişisel tartışmaları da özelden yapın. nintendo switch topluluğu olarak korsanıyla da yasalıyla da hepimiz eğlenmek kafa dağıtmak için geliyoruz bu konuya. bunun dışına çıkmayın lütfen.
  • Konsolu yeni aldığımı geçen belirtmiştim bir kaç sorum olacak.

Eshop almanya yaptım dil almanca oldu ingilizce yapabiliyormuyuz.
    Kutulu oyunları nereden almamı önerirsiniz.
    Türkçe oyun var mı var ise hangi bölgede olduğumun bir önemi var mı.
    Taşınıbilir sarj aletleriyle sarj etsem bir sorun olur mu.

Teşekkürler.
  • King-Yoney kullanıcısına yanıt
    hesabın ülkesini ingilizce tabanlı bi yere çevirirseniz dil ingilizce olur. alacagınızı alıp almanyadan istediginiz zaman değiştirebiliyorsunuz.

shop4tr gercekten hızlı ve ucuz kutulu oyunlarda şuan için.

türkçe oyunlar için hangi bölgede olduğunuz farketmiyor diye biliyorum.

taşınabilir şarj için daha tecrübeli arkadaşlar bişeyler diyebilir belki ben mecbur kalmadıkça 3. parti bir şarj cihazı kullanmadım hiç.
  • teşekkür ederim
  • Ben zeldayı digital sadece ana oyunu 5-6 ay önce sanırım 248tl gibi bir fiyata almıştım şuan baktım 305 tl digital kurlara baktım dolar 5 küsür olmuş. nintendo tr ye geldi gelmesine ama yanlış bir zaman seçildi gibi 2.500 olması gayet normal vergisi cartı curtu böyle işte beyler şaşırmayın yurt dışından ne geliyorsa ötv artı üzerine ötv lik fiyatından vergi 2.500 normal yani amazon tercih edilir ona bişey diyememde oyun fiyatları konusunda ne olacak..? 305 tl diyorum şaka gibi dlc mlc hiçbişey yok sadece digital oyun. Nintendo hadi önceleri pahalı bir oyuncaktı bütceler sarsılıyordu ama bu kadarda degil koleksiyon yapmak artık bir hayal oldu. ha bide online platform muhabbeti geliyor unutmadan aylık alıcaklar sanırım yani 1 adet swicht alınacak birde smash alıyosun yetmiyor online platforma üyelik alıyosun bide sonra oturupda smash oynayacaksın :) komedi başka bişey degil.
  • Arkadaşlar merhaba dün Resident Evil Revelations almıştım da iki kere oyundan çıkıp switch menüsünden oyunu açarken switch'im dondu. İnternrtte baktim bu sorunu yaşayanlar olmuş. Sizin hiç daha önce Switvh'iniz dondu mu?

• King-Yoney kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ilk 3 soruya yanıt vermiş zaten. Bende sonuncuya yanıt vereyim.

Switch’i powerbank ile şarj etmenin hiçbir sakıncası yok. Pek çok kişi cihazı satın alırken bir tanede powerbank satın alıyor. Hatta anker sırf bu yüzden switch’e özel bir powerbank bile üretti. Yanlış anlama olmasın ama, bu powerbank’in tek farkı üzerinde switch logosu olması, sen herhangi bir powerbank satın alabilirsin yani.

Satın alırken dikkat etmen gereken iki şey var. İlki powerbank’in çıkış gücü. Genellikle powerbank’ler telefonlar için üretildiğinden çıkış güçleri 1A-1.5A arasında değişir. Bu da switch için çok düşük bir çıkış gücü demek. Yani cihaz powerbank’e bağlıyken oyun oynarsan yavaş yavaş da olsa şarjın azalmaya devam edecektir. Benim tavsiyem 2.4A çıkış gücündeki bir powerbank satın alman. Zaten bildiğim kadarıyla switch maksimum 2.6A çıkış gücünü destekliyor.

Dikkat etmen gereken ikinci şey ise tabi ki kapasite. Ne kadar kapasiteye ihtiyacın olduğuna sen karar vereceksin. Bu noktada kıstas olarak 20.000mAh kapasitesindeki bir powerbank’in switch’i yaklaşık olarak 2.5 kez şarj edebildiğini düşünüp hesabını yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rofrexpo

Arkadaş ilk 3 soruya yanıt vermiş zaten. Bende sonuncuya yanıt vereyim.

Switch’i powerbank ile şarj etmenin hiçbir sakıncası yok. Pek çok kişi cihazı satın alırken bir tanede powerbank satın alıyor. Hatta anker sırf bu yüzden switch’e özel bir powerbank bile üretti. Yanlış anlama olmasın ama, bu powerbank’in tek farkı üzerinde switch logosu olması, sen herhangi bir powerbank satın alabilirsin yani.

Satın alırken dikkat etmen gereken iki şey var. İlki powerbank’in çıkış gücü. Genellikle powerbank’ler telefonlar için üretildiğinden çıkış güçleri 1A-1.5A arasında değişir. Bu da switch için çok düşük bir çıkış gücü demek. Yani cihaz powerbank’e bağlıyken oyun oynarsan yavaş yavaş da olsa şarjın azalmaya devam edecektir. Benim tavsiyem 2.4A çıkış gücündeki bir powerbank satın alman. Zaten bildiğim kadarıyla switch maksimum 2.6A çıkış gücünü destekliyor.

Dikkat etmen gereken ikinci şey ise tabi ki kapasite. Ne kadar kapasiteye ihtiyacın olduğuna sen karar vereceksin. Bu noktada kıstas olarak 20.000mAh kapasitesindeki bir powerbank’in switch’i yaklaşık olarak 2.5 kez şarj edebildiğini düşünüp hesabını yap.
    aslında tek fark Nintendo logosu değil. bu powerbank ve bazı başka ankerlerde power delivery denen bir özellik var. bu sayede yüksek voltaj vs verebiliyor, prizden şarj edermiş gibi oluyor.

• Arkadaslar size bisey duyurmak istiyorum form ve konu icerisinde paylasilamayan yasakli oldugu dusunulen nindendo swicth icin gelistirilen guncel yazilimlarin konularin ve dosyalarin arkadaslar arasinda paylasimini yaptigimiz bir whatsupp hatti kurduk bilgi alisverisi acisindan ve konu icerindeki degerli arkadaslarin kafalarini sisirmemek icin gelmek isteyen arkadaslara acigiz ozel msj ile bizlere katilmak isteyen arkadaslarin basvurularini aliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: daho

Arkadaslar size bisey duyurmak istiyorum form ve konu icerisinde paylasilamayan yasakli oldugu dusunulen nindendo swicth icin gelistirilen guncel yazilimlarin konularin ve dosyalarin arkadaslar arasinda paylasimini yaptigimiz bir whatsupp hatti kurduk bilgi alisverisi acisindan ve konu icerindeki degerli arkadaslarin kafalarini sisirmemek icin gelmek isteyen arkadaslara acigiz ozel msj ile bizlere katilmak isteyen arkadaslarin basvurularini aliyoruz.
    Basvuru icin ikametgah foto kimlik fotokopisimi lazim?

• Pokémon Let's Go, Pikachu! & Let's Go, Eevee! dan yeni oynanış videosu gelmiş...

1979 Revolution Black Friday fragmanı...

Monster Hunter Generations Ultimate Nintendo Switch oynanış videosu...

Not A Hero Switch fragmanı...

Salt and Sanctuary Switch çıkış fragmanı...

Grip Combat Racing Kasım da çıkıyormuş...

Octopath Traveler 1 milyon satış adedini geçmiş...

https://twitter.com/NintendoEurope/status/1025275122863800326?s=09

Yoku's Island Express in demosu yayınlanmış...

Dragonball Fighter Z betası 10 Ağustos tan itibaren başlıyormuş...

https://twitter.com/nintendo/status/1025267168735162368?s=21

• Mediamarkt online da Nintendo ürünleri belirmiş. zelda gerçekten de 419 lira (geçen bir arkadaş foto paylaşmıştı). hepi topu 5-6 oyun var.

vay be :)

• 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.