Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben size zamaninda ne dedim aynisi cikti.

1500 diyenler nerde

• Bu fiyat nedir

2 oyun için bu para verilmez

• Sony Ps 3 ayarında bi cihaza 2400 Lira iyiymiş indirim olsun desen en baba indirimle 2000 yine fazla. Şahin K ya havale ediyorum bunları O gereğini yapar

• Trye gelmesini bekleyenler ne yaptiniz aldinizmi?

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Aldık ama ürünü değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Ben size zamaninda ne dedim aynisi cikti.

1500 diyenler nerde
    Millet 1350 ye falan Amerikadan alınca çok iyi fiyata almış ben Almanyadan 1500 e mario kırmızı modeli arkadaşa aldırınca fazla verdim kazıklandım mı acaba diyorum şu duruma bak şimdi TRdekiler benim fazla verdiğimi düşündüğüm konsola 900 lira daha fazla verecek. Bu fiyata hayatta alınmaz. Yurtdışına giden birine aldırın yada en kötü amazondan sipariş

• Bu fiyata bu konsolu satabileceklerini düşünüyorlarsa devam etsinler. Reddit konusu var fiyatlarımız güney Amerika fiyatlarıyla aynı. Ekonomi coh iyi.

• Ulan bari 1800tl filan yapsaydınız. Hiç olmazsa millet ps4 ya da xbox alırken "Aaa böyle bir konsol mu varmış? Bundan mı alsam?" diye bir tereddüt ederdi. Kusura bakmayın ama xbox ve ps4 varken kim gidipte yeni çıkmış sayılan bir oyun konsoluna bu kadar para verir?

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece 2400 TL değil ki. BoTW alayım desen 390 TL diyorlar. Oyun alması bile sakat.

• Amazon EU'daki fiyatının üzerine kdvsi ile bu fiyat olacağı belliydi. Daha öceden alanlar iki kat ucuza almış oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zelda BOTW kutulu oyununda DLC'ler yoktur değil mi ? 390 ₺ tek oyun için midir ?
  • dcorleone D kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yok, sadece ana oyun...

Bakalım bu fiyatlarla ne kadar dayanabilecekler, umarım yanlışın farkına varıp bi düzenleme yaparlar...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam kim dayanır bu fiyata? Kaç adet satacak çok merak ediyorum?

• Satacakmış öyle diyorlar

• Hocam döviz kuru yüksek evet ama bunu bahane etmelerine gerek yoktu, özellikle yeni giriyorlar bu pazara, aslında dikkat ve ilgi çekici bir kampanya ile gelip herkesi kendileri hakkında konuşturmaları gerekiyordu...

• Tahminim Nintendo daha öncesinde olduğu gibi tası tarağı toplaryıp gider gibime geliyor... işte ozaman denk getirip almak lazım... En fazla 8 ay diyorum 😇

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Aldık ama ürünü değil.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ne bilim sanki bu fiyatlarla oldu bittiye getirmişler gibi. Yani hiç araştırmıyorlar mı tr pazarını? Zaten ps4 ve xbox burda. Millet ps4 ve Xbox alırken bile bir düşünüyor; "Ulan aldık ama oyun fiyatlarını nereye gidiyor. Nasıl para yetiştirecez?" diye. Bide yeni geliyorsun bu pazara. Bundle yap. Cezbedici olsun. Millet alsın. Alamıyorsa bile para biriktireyim alayım desin. Ya da Nintendo hakkında bir şey öğrensin. Ölü yatırım.

• 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.