Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14661467146814691470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iade kabul eden kurumsal bir sirket degil maalesef :( ucuza alinca garanti vermiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    aynen dediginiz gibi hocam iade kabul etmiyorlar :( CD MEDIA tamir hizmeti vermeyecek diye duymustum ?? Off ya yenisini mi alsam amazondan :))

• _thewire_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam bence bi Nintendo Avrupa ile tek geçin önce ona göre yenisini almayı düşünün...

• _thewire_ _ kullanıcısına yanıt
    14 gun icinde butun elektronik urunleri iade etme hakkiniz var

• Darion kullanıcısına yanıt
    hunter007 kullanıcısına yanıt
    1 yil etti sanirim onun icin geri iade almiyorlar

Nintendo avrupa ile temasa gececem son care olarak

• CD Media Levent Eroğlu'ndan şöyle bir tweet gelmiş...

https://twitter.com/leventertoglu/status/1021496872047988736?s=19

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: _thewire_

aynen dediginiz gibi hocam iade kabul etmiyorlar :( CD MEDIA tamir hizmeti vermeyecek diye duymustum ?? Off ya yenisini mi alsam amazondan :))
    Adamlar trye giremedi hocam, tamiri bosver

Her ay giriyor deniyor ama dolar yukseldikce bekleyenlere ekonomik olarak giriyor.

Amazon daha mantikli

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Yanlız Eylül de tüm Dünya da aktif olmayacak sistem, buna yeni dikkat ettim, sadece bir kaç ülke var listede...

ben bu söylediğinden şüphelendim

ülkeyi TR seçersen e-shop'a bile giremiyorsun

eğer TR online servisi desteği yok diye TR IP çıkışlarına kapatırlarsa sıkıntı yaşanır

VPN vs ile oynamak gerekebilir ki free VPN işe yaramaz çok lag yapar, ücretli VPN almak gerekir vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey olacağını sanmıyorum,benim tek aklıma gelen bu listedeki ülkeler haricindeki yerlerde başlarda online üyelik ücretsiz olmaya devam edecek ve zamanla genişleyecek,yani hesabımızı o ülkelerden birisi yapmadığımız sürece bir süre daha ücretsiz kullanabileceğiz...
  • quote:

öyle bir şey olacağını sanmıyorum,benim tek aklıma gelen bu listedeki ülkeler haricindeki yerlerde başlarda online üyelik ücretsiz olmaya devam edecek ve zamanla genişleyecek,yani hesabımızı o ülkelerden birisi yapmadığımız sürece bir süre daha ücretsiz kullanabileceğiz...

bence bu çok büyük açık olacaktır ve herkes bu yöntemi keşfeder

bakma avrupalılar bizden daha pinti :D

bu nedenle üyelik hizmeti veremedikleri yerlerin IP çıkışlarını kapamaları daha muhtemel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    o kadar katı bir önlem olacağını sanmıyorum dostum, aynı güney afrika'nın daha ucuz olduğunu farkettiklerinde nasıl eShop değiştirmeyi kapatmadılarsa buna da daha farklı bir çözüm bulurlar,sonuçta tamamen kapatırlarsa yine Nintendo para kaybeder...
  • Dragon Ball FighterZ ye Ağustos ayında açık Beta denemesi gelecekmiş...
    http://www.nintendolife.com/news/2018/07/dragon_ball_fighterz_will_have_1v1_and_2v2_game_modes_on_switch_open_beta_test_coming_too

CD Media haftaya lansmanı yapmaya hazırlanıyormuş...
    https://shiftdelete.net/nintendo-turkiye-icin-geri-sayim-basladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 24 Temmuz 2018; 11:38:51 >

Bir kaç aydır sürekli yakında temalı paylaşım yapıyorlar ama gelen giden yok henüz. Dolar kuru sıkıntı yaratıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 24 Temmuz 2018; 12:43:26 >
    Gamecube,Wii,Wii U?

• her ne kadar gümrük ve kültür bakanlığı izinleri deseler de bence de döviz kurunun bu şekilde sürekli değişiyor olması esas beklemelerine sebep olan neden.bu şekilde sıfırdan piyasaya girip rekabet edebilmek baya zor...
    Dediğiniz gibi tamamen, katılıyorum. Nintendo sürekli aynı hatayı yapıyor. Daha doğrusu distribütörler aynı hatayı yapıyor. Döviz kurunun en düşük olduğu ve tüketimin en yüksek olduğu zamanı kaçırdılar. O dönemde çok rahat bir şekilde 400-700 tl arası DS-3DS konsolları satabilirlerdi. İyi bir reklam ile piyasada yer edinirlerdi.

Şuan iki bin lira bandına yakın ya da üzerinde satmak zorunda kalacaklar. Oyunlar deseniz 250 tl ya da yukarı bir fiyatla olacak. Nintendo konsolları yine belli bir hayran kitlesinde kalacak gibi. Umarım iyi bir fiyata ve pazar payına sahip olur.
  • quote:

her ne kadar gümrük ve kültür bakanlığı izinleri deseler de bence de döviz kurunun bu şekilde sürekli değişiyor olması esas beklemelerine sebep olan neden.bu şekilde sıfırdan piyasaya girip rekabet edebilmek baya zor...
    aylardır gümrükten geçirmeden bekletiyorlardi o zaman herhalde. antrepo ücretlerini de bizlere kitlemez umarım :)

• özellikle ilk Switch çıktığında burada olsalardı işler çok çok farklı olurdu,1500 bandında çok rahat satarlardı Switch leri o zaman ve çok da rahat giderdi,bu saatten sonra umarım yüksek beklentileri yoktur çünkü Nintendo hayranı olan pek çok kişi konsolları aldı bile... @pritz21

valla zaten yeterince bize kitlenen var,artık antrepo ücretlerini de kitlemesinler bi zahmet... @radiognome
  • Kirby ye yeni karakterler geliyor...

Fortnite 5.10 güncelleme notları...

https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/patch-notes/v5-10

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Gamecube,Wii,Wii U?
    Çöp desek yeridir valla. Nintendo fahiş fiyat ve vereceğinden yüksek bedel alması insanın zoruna gidiyor

Swicht denedim güzeldi konsol. El konsolu olarak.

Şu aralar vitam ile mutluyum. Pokemon çıkınca. Kırık swicht kovalarım

• 
Sayfa: önceki 14661467146814691470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.