Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok teknik bir şey olmasa da söylemek istiyorum. Ya ben 2 gündür Nintendo Switch'i kullanıyorum sorun yoktu fakat son birkaç gündür nedense switch'i elime aldığım da ellerim kaşınıyor. daha önce hiç yaşayanlar oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 25 Haziran 2018; 3:9:2 >
  • Konsolu bir kaç gündür kullanıyorum yeni aldım daha. Bayonetta ve Mario Kart güzel olsa da beni pek etkilemedi. Rpg oyunları için almış olsam da yine de mario kart deneyeyim dedim. Hoşuma gitti fakat bir saatten sonra sıkıldım anladım ki gerçekten mario oyunları bana göre değil.

Neyse ki Zelda oyununa başladığım an konsolu iyi ki almışım dedim. Zelda, Xenoblade 2 gibi oyunlar beni uzun süre götürür.

Zelda oyunlarına çok aşina olmadığımdan başta adapte olmam zor oldu ama oyun mekaniğini geç olsa da çözdüm :) Kendi konusunda baktım çok aktif değil bu kadar güzel bir oyun nasıl çok fazla yorum almamış şaşırdım. Umarım Switch Türkiye ye geldikten sonra kullanıcı sayısı da artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 25 Haziran 2018; 9:3:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Konsolu bir kaç gündür kullanıyorum yeni aldım daha. Bayonetta ve Mario Kart güzel olsa da beni pek etkilemedi. Rpg oyunları için almış olsam da yine de mario kart deneyeyim dedim. Hoşuma gitti fakat bir saatten sonra sıkıldım anladım ki gerçekten mario oyunları bana göre değil.

Neyse ki Zelda oyununa başladığım an konsolu iyi ki almışım dedim. Zelda, Xenoblade 2 gibi oyunlar beni uzun süre götürür.

Zelda oyunlarına çok aşina olmadığımdan başta adapte olmam zor oldu ama oyun mekaniğini geç olsa da çözdüm :) Kendi konusunda baktım çok aktif değil bu kadar güzel bir oyun nasıl çok fazla yorum almamış şaşırdım. Umarım Switch Türkiye ye geldikten sonra kullanıcı sayısı da artar.
    Mario kart beni de sarmamıştı ama Mario Oddysey'i oynamadan mario bana göre demeyin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Konsolu bir kaç gündür kullanıyorum yeni aldım daha. Bayonetta ve Mario Kart güzel olsa da beni pek etkilemedi. Rpg oyunları için almış olsam da yine de mario kart deneyeyim dedim. Hoşuma gitti fakat bir saatten sonra sıkıldım anladım ki gerçekten mario oyunları bana göre değil.

Mario kart beni de sarmamıştı ama Mario Oddysey'i oynamadan mario bana göre demeyin :)

• Beyler Puyo Puyo Tetris nasıldır ? var mı oynayan ? metascore v.s. gayet iyi yorumlar var.
  • quote:

switch in "must have" oyunlarından Mario Kart hariç hiçbiri yok bende :) onu da oğlumla oynarım diye almıştım. yaşı gereği çok ilgilenmedi. arada bakıyoruz.

zelda, xenoblade falan iyidir elbette de +100 saat verecek vaktim olsa World of Warcraft oynarım diyorum kendi kendime. indie oyunlara sardım, kaldığım yerden devam etmesi kolay vs.

• World of warcraft omrumden 5 yil goturdu hocam inanilmaz vakit aliyor :) artik hic disari cikmamaya baslayinca oyunu biraktim. Doviz kuru dolayisiyla aylik odemesi de cok artik. Baslamamaniz en iyisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 25 Haziran 2018; 11:18:28 >
  • Mario kartı yedirmemKardeşlerimle suyunu çıkardık oyunun ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 25 Haziran 2018; 13:23:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cfw li 3ds konsoluma bütün güncel oyunları yükledim oyunlara para vermedim maddi yönden iyi oldu ama bu seferde oyun bolluğundan dolayı hiçbir oyuna gereken alakayı gösteremiyorum çok çabuk sıkılıyorum hiç böyle olacağı aklıma gelmemişti
  • Hayatta cogu sey bu sekilde cabuk veya kolay elde edince sıkılıyorsunuz :) sinirli imkanla orjinal oyun alinca onun poseti vs bile heyecan veriyor. Bende de maymun istahlilik var aslinda ama elimden geldigince bir oyun bitmeden digerine gecmemeye calisiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 25 Haziran 2018; 15:43:2 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: nevruz84

cfw li 3ds konsoluma bütün güncel oyunları yükledim oyunlara para vermedim maddi yönden iyi oldu ama bu seferde oyun bolluğundan dolayı hiçbir oyuna gereken alakayı gösteremiyorum çok çabuk sıkılıyorum hiç böyle olacağı aklıma gelmemişti
    ben de cok oynuyormuş gibi humblebundle dan alıp durdum ucuz diye. 250 tane falan oyun var Steam de. PS4 te de benzerini yaptım. ama baktım sadece bir oyun oynuyorum, artık hiçbir şey almıyorum oraya.

switch te de bir oyunu bitirmeden diğerine geçmeme ya da satın almama işi şimdilik.iyi gidiyor her ne kadar 20 25 kadar oyun da olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Temocan

Hayırlı olsun hocam
    Teşekkür ederim.
  • radiognome R kullanıcısına yanıt
    Bizlere birkaç indie oyun önerir misiniz ? Özellikle çok bilinenler dışında stardew valley vb. ?
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Rpg oyunları için Switch şu an pek iyi durumda değil. Persona 5, Divinity 2, Kingdom Hearts 3 gibi oyunlar çıksa müthiş olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: dcorleone

Bizlere birkaç indie oyun önerir misiniz ? Özellikle çok bilinenler dışında stardew valley vb. ?
    yani indie oynuyorum dediysem ustası da değilim ama :)

Bloodstained i cok sevdim, yeni bitirdim.

Bleed 2 (be Bleed) kisa kolay keyifli oyunlar.

Guns, Gore and Cannoli yi sevsim. coop da var.

Hollow Knight yeni çıktı, çok beğenildi ama zormuş, herkese göre degil.

Birkaç güne yine zorca Dream Alone çıkacak, güzelmiş.

Xeodrifter tavsiye ediliyor.

Steamworld Dig falan biliyorsunuzdur.

Celeste...

aklıma gelenler bunlar.

• Crash Bandicoot Nintendo Switch çıkış fragmanı yayınlanmış...

Octopath Traveler den yeni video paylaşılmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 25 Haziran 2018; 22:1:2 >

• Vaz geçtim konu anlatımı yapamam fakat merak ettiğiniz soruları takıldığınız yerleri özelden cevaplarım bana sadece cfw nasıl yaparım diye sormayın araştırın ilk takıldığınız yeri sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 25 Haziran 2018; 22:20:37 >
  • Arkadaşlar 8-10 oyunlu(4-5 i Kutulu) , ekstra kollu veya joycon'lu switch için 2200 TL civarı fiyat pahalı mı? Yoksa 1500 TL civarına switch+1 oyun almak daha mı mantıklı? Yoksa hiç bu toplara girilmeyip Amazon'dan 1800'e alıp vergi iadesini mi umut etmeli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Arkadaşlar 8-10 oyunlu(4-5 i Kutulu) , ekstra kollu veya joycon'lu switch için 2200 TL civarı fiyat pahalı mı? Yoksa 1500 TL civarına switch+1 oyun almak daha mı mantıklı? Yoksa hiç bu toplara girilmeyip Amazon'dan 1800'e alıp vergi iadesini mi umut etmeli?
    2200 luk olan ikinci el sanırım. temizse ve oyunlar istediğiniz oyunlarsa alınır.

yoksa 1500 u alın geçin derim

• 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.