Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzz1129 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yanılmıyorsam 20m hedefliyolar bu sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    pokemon kitlesi gittikce eriyenn bir kitle yalniz hocam. bence odak noktalaari eskkileri mutlu etmek degil yenileri kazanmak olmali. yeni oyun artik gow gibi kokten bir degisime gitmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet bende öyle biliyorum, 2018 Mart dan 2019 Mart a 20 milyon, toplamda 30 milyonu geçmeyi hedefliyorlar...

• Darion kullanıcısına yanıt
    Hocam bunda size katılmıyorum, hala çok ciddi bi kitlesi var Pokemon un, bir de mümkünse GoW gibi bi değişiklik yapmasınlar, ben yeni GoW u oynamadım fakat gördüğüm ve okuduğum kadarıyla eski efsane oyun gibi değilmiş, ben daha önce sadece GoW için konsol aldığımı biliyorum ama bu yeni GoW u bende Playstation olsa bile almazdım, değişiklikler olabilir ama bence özünü kaybetmemeli...

• Bence pokemon botw gibi bir değişikliğe gitmeli. Combatlar yine sıra tabanlı olsun ama dört tane saldırı çeşidi yerine daha fazla saldırı olsun. Açık dünya, geliştirilmiş 3d ve xydeki gibi tüm pokemonların olması en istediğim özellikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hocam bunda size katılmıyorum, hala çok ciddi bi kitlesi var Pokemon un, bir de mümkünse GoW gibi bi değişiklik yapmasınlar, ben yeni GoW u oynamadım fakat gördüğüm ve okuduğum kadarıyla eski efsane oyun gibi değilmiş, ben daha önce sadece GoW için konsol aldığımı biliyorum ama bu yeni GoW u bende Playstation olsa bile almazdım, değişiklikler olabilir ama bence özünü kaybetmemeli...
    Yeni GOW oyunu güzel üzerinde upraşmışlar ama biraz abartıldığını söyleyebilirim en başarılı tarafı dövüşleri onun dışında TLoU, Uncharted 4, Dark souls gibi oyunların esinlenmesi ve Naughty Dog oyunlarının hikaye anlatımı ve ilerleyişini yani oynanış formülünü birebir kullanıyor ve bu ilerleyişten çok keyif almıyorsanız çanınızı sıkabilir. Bazıları dışında Boss dövüşleri çok aman aman değil yani eskiyi aratıyorlar. Sunumu, işçiliği iyi. Sırf oyuncuyu ara sahnelere katmak için şimdi tuşa basarsan adama vurucak hadi vur tarzındaki ergen eğlenceleri ise tam yeni nesil oyuncular için olmuş. Teknik anlamda tabiki eski oyunlarından daha iyi görünüyor ama herşeyiyle görsellik vs. İçin kısıtlanmış script bir dünya da geçiyor, dinamik hiçbirşey yok ve bazen de bunu fazlasıyla hissettiriyor. Ayrıca bir tasarımcı olarak bazı bölgelerdeki renklendirme ve görsel yapıyı zayıf buldum. Belki Ps5 gelince devam oyununda bu gibi şeyleri kökten hallederler. Ps4 varsa bulursanız alın oynayın. Uydurmasyon iş yapmamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 28 Nisan 2018; 13:29:3 >

• Hocam bu hack olaylarından sonra oyun çıkmama gibi bir durum söz konusu olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: apaty123

Adamlar 30 milyon satacaz bu sene sonuna kadar diyorlar ki çıktığından beri daha 18 milyon sattı yani buyuk ihtumalle pokemon gelecek diye düşünüyorum anca onun topluluğu bu kadar sattirir. Tabii yeni switch modeli de çıkacaksa bu yüksek satışlar gerçekleşmeden çıkması lazım. Yeni cpu geleceğine inanmaya başladım 5.0.0 update inde yeni cpu ya dair girdiler görmüşler.
    Yeni switch in ram i 8gb olacak deniliyor. Şu an nvidia tegra t210 kullanılıyor yeni işlemci t214 olacak deniliyor çok bir farkı olamayacak sanırım işlemci farkı olarak. Ama t210 20 nm olarak üretiliyor eğerki t214 10 nm olarak üretilirse pil tüketimi çok fark eder ve çok daha serin çalişir switch.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5DFA3868 -- 28 Nisan 2018; 13:32:24 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun kötü bir oyun olmamış zaten, bence eski GoW lardan farklı bir oyun olmuş, görsel bir şölen sunuyor oyun ona mesela asla lafım olmaz fakat oynanış şekli çok değişmiş ve bu yüzden beni pek çekmedi, eğer Pokemon da değişiklik olacaksa umarım böyle köklü olmaz...

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olmaz çünkü şu anda Switch oyunları çalışmıyor hala, sadece Wii ve GameCube oyunlarını çalıştırmışlar...

hocam gow efsanevi bir oyun değil tek tuş oyunuydu şuanki hali gayet tatminkar olmuş. onun dışında pokemon tarafında son oyun için özelllikle ne kadar tembel olduklarını ne kadar copy paste bir oyun yaptıklarını da gördük oynadık tecrübe ettik. oynamadıysanız bir bakın oynadıgınız zaman anlarsınız
  • Polemon’u abartmıyor musunuz çizgi filmin zamanlarında çok popülerdi artık japonlar dışında kimsenin pek taktığı yok. Bin kere işlenmiş bir konu zaten, çok çok güzel geniş bir rpg olursa oynanabilir onun dışında sırf isimden hype’den alır insanlar.

Hocam Pokemon zaten bence tüm main oyunları aynı gibi bir şey. Yani arada yeni özellikler geliyo ama bugün red&blue ile sun and moon arasında ufak göz gezdiren insan oyunun cok degismedigini anlar. Yani sadece son oyuna has bir şey degil bu. Bence seri kesinlikle bir Reboot u hakediyor ama sıra tabanlı oynanışı kaybetmeden.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hocam bence biraz kendi görüşünüzle ve tr bazlı konuşmussunuz. Pokemon Japonya dışında da gayet iyi satıyor. Potansiyelini Pokemon go ile daha iyi gördük. Buradaki oyun basınında cok yer almıyor olması Pokemon markasının değerini azaltmaz. Totelde en çok satan 2. Oyun serisi sanırım hala. İlk sırada Mario olması lazım.

GoW un olayı tamamen zevk meselesi hocam, ben eski halini çok daha fazla seviyordum, bu hali hiç çekmedi beni...

Pokemon zaten hiç bir zaman çok değişmedi sadece biraz grafik ve yeni özellikler eklendi, şu anda Ultra Moon oynuyorum ve dediğiniz doğru, ona bir itirazım yok...

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    o konuda haklısınız ama ben son oyunu özellikle dedim. çünkü sun moon ve ultra sun moon arasında son 3 saatlik bölüm hariç hiç bir fark yok. oyunun girişinden sonuna kadar ara sahneler dahil neredeyse herşey aynı. böyle bişeye nasıl adam gibi tepki gelmedi anlamak güç. oyun ucuz felan da değildi yani
  • Pokemona laf yok

Oyunlara trden bakmayin arkadaslar

Avrupa pokemonla kasipkavruluyor

Surekli bolgeler arasi turnuvalar oluyor.

Switch alma sebeb imdir.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Bana sırf ismi ve hype yüzünden bekleniyor gibi geliyor ortaya çok kaliteli bir oyun çıkacağını düşünmüyorum. Nino Kuni 1 kadar olsa bana yeter bayılarak oynarım, bekleyip görelim.

ubisoft senelerdir kendi oyunlarında bu mantaliteyi kullanmadı mı yerlere vurulmadı mı? sırf pokemon diye bi ayrım yapmak doğru değil. ben bu oyunlara her sene 40 eur veriyorum ve aynı şeyi oynamakta istemiyorum. adam akıllı bir reboot gerekli gerçek bir rpg gelsin artık pokemona yakışır şekilde. satış rakamları zaten kaybedilen kitleyi gösteriyor net şekilde
    Simdi anladım hocam ben ultraları saymamışım bile :)) x&y ve sun&moon kıyaslamıstım.

• 
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.