Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Urahara0

Bu mesaj silindi.
    Oyun rezil falan değil sadece genel olarak fazlasıyla kolay. Bunun dışında görsel, işitsel ve mekanik olarak güzel. Öncekilerden daha çok çocuklu ailelere daha uygun kaçan multplayer bir oyun yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 27 Nisan 2018; 17:20:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakikaten sıkıldık yok mu bu forumun bir moderatörü ne zaman 2 satır okuyalım diye foruma girsek sizin tartışmanızı okuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Sen baya gizli hayranımmışsın sagol:) Açıkçası oyunu ilk gördugumde hosuma gitmişti. O özellikleri alıp farklı oynanış vaadi cezbetti. Ama demodan sonra oyun karmaşık geldi ve almaktan vazgectim. Bekledigim oynanisi bulamadım. Yeter li mi? :)

• Allah rızası için özelden devam edin bize ne ya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Haklısın dogru diyorsun. Kusura bakma.

• Nintendo E3 te 2018 de çıkacak oyunlara odaklanacakmış...
    http://metro.co.uk/2018/04/27/nintendo-will-talk-2018-games-e3-7502501/amp/

Wizard of Spell den yeni fragman paylaşılmış...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Bi önceki e3te de oyle demislerdi ama Metroid gostermislerdi. Ben 1-2 surpriz bekliyorum 2018 sonrası icin oyun gosterirler bence birkaç. Ama fazla uzatmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Sıra tabanlı oyunlar çok güzeldir aslında. Mesela Final Fantasy X eski kalsa da hala güzel oyun oynanabilir. Günümüzde sıra taban işini en iyi yapan Divinity 2 ve Persona 5, ikisi de efsane oyunlar.

Alıntıları Göster
    FF X-X2'yi bu kadar özel kılan nedir bir türlü anlamıyorum, bu tip sayısız RPG oyun var ve X-X2 çok fazla çocuksu/hayal mahsulü değil mi ?
  • http://www.merlininkazani.com/stardew-valley-yayincisi-eastward-adli-yeni-bir-oyunu-duyurdu-haber-100940

Bu arada ffx ve x-2 çocuksu değil, tam tersine epik bir oyundur. En iyi Ff'lerden biridir.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Çocuksu bir yanı yok aksine gayet sağlam bir hikayesi ve oynanış var. 2001 yılında çıktığını düşünürsek hala güzel görünüyor kendini oynatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Çocuksu bir yanı yok aksine gayet sağlam bir hikayesi ve oynanış var. 2001 yılında çıktığını düşünürsek hala güzel görünüyor kendini oynatıyor.
    4-5 kez başladım hep maksimum 15 dakika oynayıp bir daha açasım gelmedi. Geçen hafta Gundam oyunlarına sardım animeden uyarlama belki kimileri daha çocuksu diyecektir ama oyunu elim ağrıyınca bırakabiliyorum.
  • FFX beni en çok etkileyen jrpgdir. Özellikle finali seneler sonra hala o epik sahneler aklımda. X-2 için aynısını söyleyemeyeceğim çok fazla oynamadım olurda X-3 söylentileri bir gün gerçekleşirse onu da bitireceğim

Switche bu gibi oyunların gelmesi lazım zira pc için de çıkışını yapmıştı

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Ya gösterdikleri tüm oyunlar hakkaten 2018 de gelecekse, belki bi ipucu vermiştir adamlar...

Düşünsene hem Metroid hem Pokemon bu sene geliyormuş, yanında Fire Emblem ve Smash, off seneye bak...

Pokemon ile ilgili kucuk bir ipucu dahi yok mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

4-5 kez başladım hep maksimum 15 dakika oynayıp bir daha açasım gelmedi. Geçen hafta Gundam oyunlarına sardım animeden uyarlama belki kimileri daha çocuksu diyecektir ama oyunu elim ağrıyınca bırakabiliyorum.

Alıntıları Göster
    Bende Gundam oyunlarını pek sevemiyorum. Animelerinin hepsi olmasada genel olarak büyük kısmı kaliteli hikayeler anlatır. Oyunlarına bu derece bir özen göstermedikleri daha çok arenalarda birbiriyle dövüşen Gundamların oyunlarını yaptıklarından pek hoşlaşamıyorum. Yoksa Gundam özellikle de UC Evreni çocuksu değildir ama oyun dünyasında hakkıyla yapılmış böyle hikayesi destansı oynanışı olan Zone of the Enders 2 gibi bir Gundam oyunu da yok. Daha çok markanın ismini kullanmaya odaklı orta karar işler yapıyorlar. Hayır isteseler alasını yaparlar ellerindeki oyun stüdyolarıyla.

FF serisini ise hiç sevemedim haritada ilerlerken görünmeyen düşmanlarla rastgele kapışmalar hiç hoşlaştığım bir oynanış değildi Grandia 2 dışında bir JRpg’den de pek keyif aldığımı söyleyemem bu nedenle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 28 Nisan 2018; 9:31:49 >

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece duyumlar ve varsayımlar var şimdilik fakat ben bu sene sonuna doğru bekliyorum...

O zaman efsane olur da metroid e tba diyolardı. Keske bir sürpriz olsa tabi. Ben Smash ve Pokemon’a tamamım bu sene için.

• Adamlar 30 milyon satacaz bu sene sonuna kadar diyorlar ki çıktığından beri daha 18 milyon sattı yani buyuk ihtumalle pokemon gelecek diye düşünüyorum anca onun topluluğu bu kadar sattirir. Tabii yeni switch modeli de çıkacaksa bu yüksek satışlar gerçekleşmeden çıkması lazım. Yeni cpu geleceğine inanmaya başladım 5.0.0 update inde yeni cpu ya dair girdiler görmüşler.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Yok dostum takılıyorum zaten, bu sene gelmez Metroid, onu da seneye bomba olarak bırakırlar, tabiki gönül ister ki gelsin ama bende hiç sanmıyorum...

• apaty123 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende en çok bundan dolayı bu sene Pokemon un çıkacağını düşünüyorum, diğer türlü o kadar büyük bi satış hedefi koymazlardı, bunu kesin olarak başarmasını sağlayacak tek kitle de Pokemon...

• 
Sayfa: önceki 13781379138013811382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.