Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam isterseniz burdan sorun hem merak eden başkaları da varsa onların da bilgisi olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valkyria Chronicles 1 Nintendo Switch e geliyormuş...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    hocam oynanış olarak bi fark varmı mesela ps3 deki nba ile ps4 deki arasında bariz fark vardı ve ps4 de daha iyiydi

benim için grafik önemli değil oynanış vs. Aynı olsun yeterli 30 fps olması falan pek önemli değil yani

Edit: ben okumadan yazdım direk sizde var sandım pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 15 Nisan 2018; 20:38:37 >
  • Karar verdim konsolu yarın alıyorum.Hangi rengi almak gerek sizce?Internetteki sorunlu switch videoları hep neon konsollar oluyor.Bunun dışında tavsiyeleriniz var mı? Ek olarak alınması gereken ek aksesuar vs var mı?

• Hocam ben Nba 2K dan cevap vereyim...

NBA2K yı 15 ten beri düzenli olarak oynuyorum, ilk olarak Xbox 360 da oynadım, sonra Xbox One, Playstation 4 ve şimdi 18 i Switch te oynuyorum, grafik birebir aynısı değil fakat son gelen güncellemelerle Switch sürümü de baya iddialı...

Oynanış olarak yıllık değişen bazı şeyler haricinde Switch sürümünde bir farklılık yok, ben ilk çıktığında aldım ve hala oynamaya devam ediyorum...

• Hataların aslında pek renklerle alakası yok hocam, tamamen şans işi, gerçi son allam kimseden herhangi bir şikayet gelmedi...

Rengi bence tamamen zevkinize kalmış, zaten sıkılırsanız daha sonra joy-con renkleri değişiyor, mesela benim konsolu örnek olarak paylaşayım, ben bir tarafını beyaz yaptım...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Kendiniz söküp mu degistirdiniz? Bu arada SD card alsam şu anda ancak 64gb alabilirim bekleyip 128 mi alsam? Siz aldıysanız kaçtan aldınız hocam?

• Evet hocam kendim değiştirdim, biraz komplike bi işlem fakat YouTube da adım adım gösteren bolca video var...

Hocam alacağınız oyunlara bağlı, bende 128 var ama daha yarısı bile dolmadı, almışken bi alayım bi daha uğraşmayayım diye 128 lik aldım...

• @hunter007

Bro benim yeni FC : SW-6285-6161-4819

Müsaitte güncelleyebilir misin anasayfayı : )
  • Fifa için konuşmak gerekirse 8 saat gibi oynadım. Ps4 ve Xbox ile kiyaslarsaniz bir dünya eksik yani var. Oyun alınır mı alınır kariyer modu ve portable olduğu için en fazla 25-30 Euro hak eder.

Benim için önemli birşey Bundesliga ve Premier Lig atmosferi oyun açılışı reklam panoları tv ads vs switch bunlar yoktu.

Fifa 19 belki diğer konsol özelliklerini eklerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    evet fifayı es geçicem sanırım umarım 2019'da daha iyi çıkış yapar

• FAKAZLI kullanıcısına yanıt
    Tamamdır bro hallederim...

• Gec de olsa ben de bir adet almaya karar verdim. Tabii tr resmi satis olmadigi icin n11 ve amazon arasinda tercih yapmam gerekiyor. Birkac sayfa onceye giderek mesajlari okumaya calistim ve 1-2 kez amazondaki gumruk depozitosu iade olma durumunu okudum. Yuzlerce amazon siparisim oldu ve nadiren full iade almistim (2016 black friday ps4 gumruk iadesi en buyuguydu). Cogu kez kismi iadeler de olmustu. 20 depozito alip 5 geri odeme gibi. Ancak bu full iade durumu sanirim tesaduflere bagli degil mi?

Bunu sormamin sebebi guncel kurlarla amazon fiyati n11 cek indirimi ile 100 lira kadar bir avantaja denk geliyor. Yani amazondan almanin cok da avantaji yok gibi, tabii ki gumruk iadesi olmaz ise.

Sonucta ne onerirsiniz? Bugun n11 siparis yarin oyna mi? Belki 250-300 lira gumruk iadesi ile amazon dene ve bir 10 gun sabret mi?
  • RhinoCO kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ve benim gibi çoğu kişi Amazon öneriyor. Bunun bir sebebi gümrük iadesi olabilme ihtimali evet fakat asıl sebebi garanti durumu. Allah korusun cihazın başına bir şey gelirse Amazon size her zaman bir şekilde yardımcı olur fakat N11 den aldığınız satıcı büyük ihtimal satış bittikten sonra bir daha sizinle muhatap olmayacaktır çünkü sizin de dediğiniz gibi Türkiye de resmi garanti ve servis yok. Benim fikrim Amazon dan almak, ki ben öyle yaptım...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hataların aslında pek renklerle alakası yok hocam, tamamen şans işi, gerçi son allam kimseden herhangi bir şikayet gelmedi...

Rengi bence tamamen zevkinize kalmış, zaten sıkılırsanız daha sonra joy-con renkleri değişiyor, mesela benim konsolu örnek olarak paylaşayım, ben bir tarafını beyaz yaptım...

Bu tarz custom joyconlar çok güzel duruyor. Nasıl yapıldığını incelemiştim, joycona zarar verme ihtimali yüzünden vazgeçtim. Allahtan buralarda bunların satışı yokta alamıyoruz yoksa batardık Nintendo yakında farklı renklerde ve dizaynlarda joyconlar çıkarmaya başlar, o zaman ne yapıcaz bakalım!

• Rofrexpo kullanıcısına yanıt
    Evet joy-con a zarar verme ihtimali var fakat adım adım ve acele etmeden hareket ederseniz oluyor... bir de sol joy-con sağ joy-con a göre daha az donanım barındırdığı için daha kolay değişiyor, ben başta ikisini de değiştirecektim sonra böyle hoşuma gidince bir süre böyle kalsın diye bıraktım, sıkılınca sağ tarafı da değiştireceğim...

Buralarda satışı yok fakat Aliexpress ve Amazon sağolsun kapımıza kadar geliyor hocam, ben aliexpress ten aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Grip keyifli duruyor. Switche ciddi bir araba yarışı duyurulacak mı acaba?
    Switchin araba yarışları için çok önemli bir dezavantajı var; trigger tuşlarının kademeli olmaması! Pro controller'da da aynı durum geçerli, yani aragaz yapma şansın yok. Pek çok "ciddi" oyunda aragaz yapmazsan aracı yerinden bile kaldıramadan spin atarsın. Özellikle ralli oyunlarında gazı kolay kolay kökleyemezsin, sürekli aragazda gidersin. Ya da pek çok yarış oyununda keskin bir viraja yaklaşırken frene basıp yavaşladıktan sonra daha düşük ama sabit bir hızda girmen gerekir viraja. İşte bu nedenlerle diğer platformlara çıkan yarış oyunlarını switchte görmemiz zor. Gelirse de switche özel modifikasyonlarla ve dinamiklerle gelmesi gerekecek.

Peki switche ne gelir? Sürekli gazı köklediğimiz arcade oyunlar (mario kart vb), gerçekdışı yarışlar (fast rmx vb) gibi oyunlar gelir. Şimdi diyeceksiniz ki v-rally 4 geliyor, o nasıl oluyor peki? Valla bende sizin gibi merakla bekliyorum nasıl olacağını. En son Dirt 4'u oldukça uzun süre oynamış bir ralli oyunu hayranı olarak aragazsız bir ralli oyunu hayal bile edemiyorum. Sanırım yukarıda belirttiğim gibi switche özel bir modifikasyon yapılmıştır. Ama bir ralli oyunu nasıl sürekli full gaz yaparak oynanır hiçbir fikrim yok! Çıkınca göreceğiz artık. Hatta çıkacak olan motogp 18'i de merak ediyorum ama onu modifiye etmesi daha kolay. Asıl iş v-rallyde bence...

Not: Trigger tuşlarının kademeli olmaması yarış oyunlarında nasıl dezavantajsa shooter oyunlarında da o denli avantajlı bir durum

• Siparişi geçerek neon switch ile aranıza katılmış bulunuyorum arkadaşlar
  • Hayirli olsun. Hoş geldin :)

• Hadi hayırlı olsun, umarım sorunsuz gelir konsol...

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.