Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Misafirlerin çocukları görmesin diye switche bulduğum yer :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç saklamadim gelen misafir ile oynarız bazen küçük büyük fark etmeden. Bence paylaşmak çok güzeldir sizde deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    eğer yanlarında ben yoksam veya yaşları yeterince büyük değilse bende konsolu ortalıkta bırakmıyorum...
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşmak güzeldirle çok alakalı değil durum. Switch hassas bir cihaz şimdinin çocukları da pek kıymet bilmez (her gün 30 tanesiyle saatler geçirdiğimden biliyorum) joystiğe tırnak geçirir joyconu babasına fırlatır :) gerek yok yani ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı hocam :)

• Çocuklar tamam da cidden bazen öyle şımartıyorlar ki çocuklarını insanlar. Hani istesende veremiyorsun konsol, joystick falan. Darma duman ederler iki saniyede aklın durur. Ailesi telefon alıyor bilmem kaç bin tl'lik onun altından girip üstünden çıkıyorlar.

Özellikle bizim ülkemizde gözle görülür bir kesim çocuk yetiştirmekten gram anlamıyor. Ben küçüklüğümde süt şişesini düşürdüm diye ne üzülmüştüm şimdi ki telefonu kaybetse, kırsa 10 dakka sonra umurunda olmaz. Ha mala gelsin cana gelmesinde çocuk bunun için ailesinin çalıştığını, ponca insanın ağız kokusunu, kaprisini vs. çektiğini fark etmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 5 Nisan 2018; 11:36:7 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    hocam çocukları özgür bırakmayı fazla abartıyorlar,her şeye tamam diyorlar ondan sonra da çocuklar kıymet bilmiyor, halbuki mutlaka her şeyin kıymeti öğretilmeli...
    hocam benim için elektronik cihazlarım,özellikle de oyun konsollarım kıymetlidir,o yüzden böyle yapıyorum...
  • Darion kullanıcısına yanıt
    Çiftçilik yaparken çiftçilik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Sol joy’con’da ghosting denilen sorun başladı. Kendi kendine hareket ediyor. Daha 6 aylık cihazda neden oldu anlamadım. Amazon’a yazdım ilk başta Nintendo ile konuşmanız lazım dediler. Nintendo’ya mail attım, Türkiye ile işimiz olmaz tarzında bir cevap yazdılar. Tekrar Amazon’a döndüm, hesabınıza veya kredi kartınıza 30 dolar yükleyelim dediler. Nintendo kendi malının arkasında durmazken Amazon yine büyük firma olduğunu gösterdi helal olsun. Bu problemi tamir etmemin bir yolu var mıdır, başına gelen oldu mu?

Bu konuyu geçen gün itibari ile çözmüş bulunmaktayım bende sol joyconda sorun vardı kendiliginden hareket ediyordu yaptıklarımı yazayım önce swicthten joyconları cıkarın peçeteye yada pamuga saf alkol döküyoruz sonra sıkıntılı joyconun hareket eden joistick bölümünü dip tarafından güzelce siliyoruz silerken joistigi aşagı ve yukarı yaparak dip taraflarını güzelce silin zaten ufak bir plastik kısım var arada göreceksiniz o kalksın sorun degil düzeliyor dikkat edilmesi gereken sileceginiz pamuk yada peçete çok ıslak olmasın alkol içine kaçmasın daha sonra sildigimiz bölgelere hava tabancası vasıtasıyla güzelce hava tutuyoruz hem kuruyor hem kaçan bişey varsa çıkıyor işlem bittikten sonra swicth e takıyoruz ve joypetleri sıfırlıyoruz tekrar çıkarıyoruz ve swicth e restart atıyoruz ve bu kadar bende işe yaradı denemenizi tavsiye ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Darion

yanlış oyun seçmiş her kimse, farming simulator var mis gibi

• Spyro Reignited Trilogy önce Playstation 4 olmak üzere tüm konsollara geliyormuş...
    https://twitter.com/pixelpar/status/981823433444077568

Firewatch Nintendo Switch e geliyormuş...
    http://www.firewatchgame.com/switch/
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Spyro çok iyi oldu.
  • Wolfenstein 2 oynanış videosu...

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Spyro ya çok sevinen olmuş, bu oyunun bu kadar sevildiğini bilmiyordum...

• Shaq Fu A Legend Reborn 5 Haziran da çıkıyormuş, bakalım söz verdikleri gibi Nba Playgrounds alanlara ücretsiz olacak mı???

• Astro, Nintendo ile kulaklık anlaşması yapmış...

https://www.digitaltrends.com/gaming/astro-nintendo-partner-switch-headsets/

• Dark Souls Remastered oynanış videosu...

• Switchim icin şu ürünleri aldım. Başka tavsiye edebileceğiniz ya da almamız gereken bi sey var mı ? Pro controller hakkında ne düşünüyorsunuz? Bazı aparatlarla ps4 kolu eksiksiz baglanabiliyor o aparatlardan mı alayım? Yoksa gerek yok mu?

https://www.bigben-interactive.co.uk/bigben-products/gaming-accessories/eva-carry-case

Clear Back Bag Protective Cover Case for Nintendo Switch NS NX Cases Cover for Nintend Switch Ultra Thin PC Transparent Bag

http://s.aliexpress.com/6zM7NVf2?fromSns=Copy to Clipboard

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.