Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.356
Cevap
454
Favori
1.647.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar yıllardır forumu takip ederim fakat switch benim üye olma sebebim oldu.
    konuyu genel olarak okudum, amazon com dan almaya karar verdim fakat satıcısı amazon olan satış bulamıyorum yada bişeyleri gözden kaçırıyorum bu konuda bana link atma şansı olan arkadaş varsa çok memnun olurum arkadaşlar ayrıca konuya emeği geçen arkadaşlarada teşekkür ederim gerçekten faydalandım kolay gelsin iyi forumlar.
  • 06seyirci 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon.com da arama kısmına Nintendo Switch yazarsanız direk çıkıyor, donanımhaber link politikasından dolayı ben artık Amazon linki paylaşmıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MotoGP 18 oyunu PS4, PC, XONE ile birlikte SWITCH için de geliyor. Multiplatform konsolumuz hayırlı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hocam Amazon.com da arama kısmına Nintendo Switch yazarsanız direk çıkıyor, donanımhaber link politikasından dolayı ben artık Amazon linki paylaşmıyorum...

Cevap için teşekkür ederim hocam amazonda switch i buluyorum fakat merak ettiğim çıkan ürünün amazon tarafından mı satılıyo yoksa başka satıcıdan satılıyorda amazonmu kargoluyor... güvenli alışveriş için konuda biryerlerde sanki özellikle önerilmişti satıcısı amazon olan satışdan alın felan diye...tekrar teşekkür ederim.
    1 hafta kadar önce baktığımda en ucuz amazon japonyaydı. vergi kargo vs hariç 1150 lira gibi bir ücrete geliyordu. bir kontrol edin tekrar isterseniz
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Yeni oyunlar yavaş yavaş dahil etmeye başladı Switch i...

Hocam ilk ilana tıklayın orada açılınca görürsünüz orada Ships from and sold by Amazon yazar...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Düzeltme costumler şuanda oyunda var açılışta Pop up gözüküyor. Galiba ballon güncellemesi ile ilave edilen birşey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dock a takmak için ethernet dönüştürücü alan deneyen var mı? Şöyle bir şey buldum ama 2.0usb yeterli performans da verir mi bilemedim
  • likonalite L kullanıcısına yanıt
    O zaman yanlış olmuş, pardon...

• Ben yorum yazdıktan sonra özel mesaj ile cfwyi soranlar oldu. Meraklılarına müjde resmi duyuru geldi Atmosphere cfw bu yaz çıkışını gerçekleştirecek. Emunand olacağı için nintendonun bizden sakladığı bütün emulatörlere erişebileceğiz. Nes snes ps1 psp gba aklınıza ne geliyorsa emulator canavarı olacakken aynı zamanda ofw geçişi yapıp orjinal oyun satın alım online oynama imkanımızda olacak. Yani tamamen özgürüz. İstediğiniz youtube gibi sitelere erişim uygulama geliştirme yükleme serbest. Nintendonun kısıtlamalarına cevap niteliğinde.

5.0.0 versiyon altı herkes cfwye erkenden erişebilecek. Üzeri biraz daha bekler muhtemelen.

Tek engel mariko yani nintendonun yeni revizyon switchi. Söylentiler dönüyor ya switch pro mu ne bu daha güçlü diye. Homebrew camiasının cevabı basit: bugüne kadar üretilen bütün switchler kırılacak. Çünkü açığın en büyüğü donanımda. BootROM expoit bulunmakta. Nintendo yeni donanımla bunu kapayacak. Gücü aynı olur belki biraz daha az ısınır vs. Kısacası switchi alan aldı. 2 ay sonra yeni üretimler başlayınca uzun yıllar cfwye elveda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 30 Mart 2018; 13:19:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Ben yorum yazdıktan sonra özel mesaj ile cfwyi soranlar oldu. Meraklılarına müjde resmi duyuru geldi Atmosphere cfw bu yaz çıkışını gerçekleştirecek. Emunand olacağı için nintendonun bizden sakladığı bütün emulatörlere erişebileceğiz. Nes snes ps1 psp gba aklınıza ne geliyorsa emulator canavarı olacakken aynı zamanda ofw geçişi yapıp orjinal oyun satın alım online oynama imkanımızda olacak. Yani tamamen özgürüz. İstediğiniz youtube gibi sitelere erişim uygulama geliştirme yükleme serbest. Nintendonun kısıtlamalarına cevap niteliğinde.

5.0.0 versiyon altı herkes cfwye erkenden erişebilecek. Üzeri biraz daha bekler muhtemelen.

Tek engel mariko yani nintendonun yeni revizyon switchi. Söylentiler dönüyor ya switch pro mu ne bu daha güçlü diye. Homebrew camiasının cevabı basit: bugüne kadar üretilen bütün switchler kırılacak. Çünkü açığın en büyüğü donanımda. Bootroom expoit bulunmakta. Nintendo yeni donanımla bunu kapayacak. Gücü aynı olur belki biraz daha az ısınır vs. Kısacası switchi alan aldı. 2 ay sonra yeni üretimler başlayınca uzun yıllar cfwye elveda

Demek bu yüzden hiç sormadan güncelledi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fire Emblem Warriors a 1.5 güncellemesi geldi...
    https://nintendowire.com/news/2018/03/28/fire-emblem-warriors-awakening-dlc-version-1-5-0-update-now-live/

• Not Tonight duyuru fragmanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Hocam ilk ilana tıklayın orada açılınca görürsünüz orada Ships from and sold by Amazon yazar...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Cevap için teşekkür ederim hocam tamda anlamadığım kısmı sayenizde çözdüm şimdi ilk fırsatta sipariş verilecek:)

Japonya gözümü korkuttu usa tercih edeceğim muhtemelen ama cevap için teşekkür ederim.

Hocam genelde bu kısmı karıştırabiliyor herkes..

Şimdiden aramıza hoşgeldiniz...

• Xenoblade Chronicles 2 ye yarın yeni bir güncelleme geliyormuş, bu güncelleme ile DLC ye gelecek olan diğer hikaye paketleri de gelecekmiş...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    amazon.com'dan gift olarak istesek fiyat görünmüyormuş. Öyle mi yapsam arkadaşlar belki gümrükten daha kolay geçer.
  • Yok abi kargoyu da sildiremedim. Almıyorum ya.

• bir splatoon takımı kursak ya :)
    kaç kişi oynuyor?

varsa oynayan: SW-1944-6874-5587
  • 
Sayfa: önceki 13361337133813391340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.