Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Switch in istediği okuma hızına bir bakın sonra da gönderdiğiniz kartların verilerine, o şekilde karar verebilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Aslında puana bakınca gayet iyi bir oyun fakat Mario ve Zelda ortalamayı yükseltiyor ondan bize düşük geliyor, yoksa puana bakıp karar verecek insanlar için gayet alınabilir bir oyun...

• Fortnite için de haberler artmaya başlamış...

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam Kirby güzel veya kötü bir oyun olabilir, kimilerinin beklentisini karşılayabilir, kimileri verdiği (ya da vereceği) paraya üzülebilir. Anlaşılması gereken şu ki, bu görecelidir. En nihayetinde size göre süper, bana göre berbat olabilir. Siz 60 dolara hemen alabilirsiniz, ben 20 dolar bile vermeyebilirim.

Benzer şekilde oyun kritikleri de subjektiftir. İnceleyici bir kuruluş sizin beğendiğiniz bir oyuna yüksek puan verirken, diğer beğendiğiniz oyuna düşük puan verebilir. Herkesin beklentileri farklı. Bu yüzden metascore denilen puan birçok eleştirmenin ortalama puanını baz alır.

İşin elle tutulur noktasına gelince, birçok kişinin subjektif yorumu demonun oyuncuları tatmin etmediği yönünde, bunun için de sebepler sıralıyorlar. Demoyu datamine ederek çıkan kodlara göre yorum yapmak bence çok faydalı değil. Full sürüm insanları tatmin etmeyi başarabilecek mi? Göreceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• reach61 kullanıcısına yanıt
    Benim gördüğüm klasik bir Kirby oyunu görüntüsünde ne eksik ne fazla. Önce ki oyunlarda çok farklı özel uçan kaçan işler değildi ki. Demo da onlardan farklı değil.

Oyunun ne olup ne olmadığını ancak oyun çıkınca görecebileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 6 Mart 2018; 21:52:36 >
  • Aranızda Switch'i kulak içi kulaklıkla kullanıp belli sekmelerde elektriksel sesler duyup bundan rahatsız olan arkadaşlar varsa yukardaki bir arkadaşın tavsiyesiyle şu ürünü aldım ve tüm elektriksel sesi yok etti baya memnun kaldım. Bedava kargo ile 11 günde İzmir'e ulaştı.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Cevap için teşekkür ederim.

Sandisk in switch için özel ürettiği hafıza kartların da "okuma hızı 104MB/s, yazma hızı da 90MB/s seviyelerinde" olacağına dair bir haber okudum.https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/SanDiskten-Nintendo-Switch-icin-ozel-microSD-kartlar.htm

Samsung un bu modelin de U3 olması ve "100 MB/sn’ye kadar okuma ve 90 MB/sn'ye kadar yazma" bilgisi mevcut.
    Kullanıcı yorumlarında bu değerlere tam ulaşamıyor diyenler olmuş.. Bu değerlere ulaşamama bütün hafıza kartlarında yaşanılan bir şey midir ?
    https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I?magaza=Hepsiburada

Aşağı yukarı yakın değerlere sahip iki hafıza kartı diyebiliriz.Şimdi önemli olan 64 gb yeter mi
    128 gb olanlar şu anda biraz pahalı gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthood -- 6 Mart 2018; 23:50:7 >

• nighthood kullanıcısına yanıt
    Switch için özel çıkarttıkları gereksiz pahalı bence. yeter mi yetmez mi konusu için şu siteyi yer imlerine atın çok yardımcı olurhttp://www.nintendolife.com/forums/nintendo-switch/nintendo_switch_game_file_sizes?start=20

Bu arada ben de arıyorum sd kart en ucuz amazon görünüyor ama türkiyede indirim falan olursa öyle almak daha iyi olur benim için tabii.

• Arkadaşlar doom oyununda hızlı koşma joycanda hangi tuş oluyor

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Doom da hızlı koşma olmaz benim bildiğim ama? Muhtemelen yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: apaty123

Doom da hızlı koşma olmaz benim bildiğim ama? Muhtemelen yoktur.

Hoş geldin arkadaşım doom 2. Bölümde karşı tarafa atlamam lazım ama yavaş yürüdüğü için zıplayamıyorum

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk hocam, hatırlayan biri sana daha iyi yardımcı olacaktır bi şey de demeyeyim 2016 yı oynamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: apaty123

Hoşbulduk hocam, hatırlayan biri sana daha iyi yardımcı olacaktır bi şey de demeyeyim 2016 yı oynamadım

Anladım Teşekkürler arkadaşım

• nighthood kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartları teknik olarak çok hakim olduğum bir konu değil fakat maddi gücünüz yetiyorsa bence almışken 128 alın, daha uzun süre kafanız rahat olur...

• Marcus Sellars yine bir tweet atmış, bakalım doğru çıkacak mı???

https://twitter.com/Marcus_Sellars/status/971091812441100288?s=20

• lorenzen L kullanıcısına yanıt
    komisyonunuz çok yüksek. amazondan direk alabilir arkadaşlar sizin ne avantajınız var? garantisi de olmayacak bu şekilde alırlarsa. her yönden kötü bir fiyat. kolay gelsin yinede

• Rocket League in yeni DLC si gelmiş...
    https://twitter.com/NintendoAmerica/status/971176934523723778

Direct Feed in attığı tweet e göre bu sene Switch e bir CoD oyunu gelecekmiş...
    https://twitter.com/DirectFeedGames/status/971104481063657472

Battlw Chasers Nintendo onayından geçmiş,yakında piyasaya çıkış tarihi açıklanır...
    https://twitter.com/JoeMadx/status/971082263638265856

Framed 1 ve 2 koleksiyon olarak Nintendo Switch e geliyormuş...
    https://twitter.com/LoveShackers/status/971052284560855040

Sırada gelecek olan NeoGeo oyunları açıklanmış...
    Real Bout Fatal Fury
    Aero Fighters 3
    World Heroes 2 Jet
    Sengoku 3
    Samurai Shodown III
    Ghost Pilots
    Gururin
    Stakes Winner
    Real Bout Fatal Fury Specia

• Bombslinger çıkış tarihi açıklanmış...

Framed Collection bu bahar Nintendo Switch e geliyormuş...

Legrand Legacy Nintendo Switch e geliyormuş...

Steredenn: Binary Stars 8 Mart ta Nintendo Switch e geliyormuş...

• daho kullanıcısına yanıt
    Linkin elindeki aletle oyundaki her tür objenin, yaratığın vs fotoğrafını çekip kaydını oluşturuyorsun. Daha sonra işe yarıyor bu kayıtlar. Yani yeni birşey gördüysen hemen al eline makineyi. Hatta elindeki silah kalkan vs ne varsa yere atıp fotoğrafını çek, sonra uğraşmazsın. Yüzlerce şeyin fotoğrafını çekeceksin, o yüzden neyi çekip neyi çekmediğini unutacaksın. Bu yüzden küçük bir not; daha önce kaydettiğin bir şeyin fotoğrafını çekerken odaklama yaptığın karenin rengi farklı oluyor (maviydi sanırım), buna dikkat edip boşu boşuna fotoğraf çekme. Yanlış hatırlamıyorsam (-) tuşu ile haritayı açıp sağa ilerlersen kaydını aldığın şeyleri görebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rofrexpo

Linkin elindeki aletle oyundaki her tür objenin, yaratığın vs fotoğrafını çekip kaydını oluşturuyorsun. Daha sonra işe yarıyor bu kayıtlar. Yani yeni birşey gördüysen hemen al eline makineyi. Hatta elindeki silah kalkan vs ne varsa yere atıp fotoğrafını çek, sonra uğraşmazsın. Yüzlerce şeyin fotoğrafını çekeceksin, o yüzden neyi çekip neyi çekmediğini unutacaksın. Bu yüzden küçük bir not; daha önce kaydettiğin bir şeyin fotoğrafını çekerken odaklama yaptığın karenin rengi farklı oluyor (maviydi sanırım), buna dikkat edip boşu boşuna fotoğraf çekme. Yanlış hatırlamıyorsam (-) tuşu ile haritayı açıp sağa ilerlersen kaydını aldığın şeyleri görebilirsin.

teşekkür ederim çok yararlı bir bilgi paylaşımı

• 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.