Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Project car 2 oyunu konsola gelmiyor yapımcı açıkladı. İlk oyun wii u için çıkacaktı ama konsol yeterince güçlü değil diye iptal edildi. Devam oyunuda daha çıkmamış konsola donanım yeterli olmadığı için çıkamıyor. Demek istediğim buydu konsol yeterince güçlü olsa birçok hardcore oyun kendiliğinden konsola gelecek.

300 dolara sadece kontrolcüsü geliştirilmiş ve tv ye hdmi bağlantısı olan basit bir tablet olacak o zaman ex oyunlarını saymazsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Güçsüz olması çok canımı sıksada en sonunda dayanamyıp amazon de den sipariş ettim türkiyeye gönderilemiyor yazıyordu , dün sipariş ettim 16 mart da kargolanıcak yazıyor acaba oldumu yani göndericeklermi

Beyler tüm masraflar dahil sadece konsol kaç TL ye geliyor cihaz?

390 euro yazıyor henüz para çekilmedi kaç para çeker bilmiyorum çekince yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Project car 2 oyunu konsola gelmiyor yapımcı açıkladı. İlk oyun wii u için çıkacaktı ama konsol yeterince güçlü değil diye iptal edildi. Devam oyunuda daha çıkmamış konsola donanım yeterli olmadığı için çıkamıyor. Demek istediğim buydu konsol yeterince güçlü olsa birçok hardcore oyun kendiliğinden konsola gelecek.

300 dolara sadece kontrolcüsü geliştirilmiş ve tv ye hdmi bağlantısı olan basit bir tablet olacak o zaman ex oyunlarını saymazsak.

50 m satarsa tüm 3. Parti oyunları gelir ama satmadan kimse uğraşmak istemiyor farklı bi sistemle.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

The Legend of Zelda Breath of the Wild 3 boyutlu bir Zindan modeli...

Yeni zeldada zindanlar olmayacağı konusunda söylentiler var sizin bilginiz varmı yeni oyun hakkında hikayedende bahsedermisiniz kulağınıza geldiği kadarıyla

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    hocam o konuda emin misiniz çünkü bu oyunda tapınaklar,zindanlar ve boss lar olacak,bu konuda daha önce açıklamalar yapılmıştı hatta bende burada sayılarını yazmıştım ama şimdi bulamadım.hatta son günlerde bu oyun konusunda en detaylı incelemeyi yapan game informer dergisi oynadıkları zaman bir zindan dan başlamışlardı.detaylı olarak okumak isterseniz burda baya bilgi mevcut:

http://www.usgamer.net/articles/lots-of-new-zelda-breath-of-the-wild-infohow-shrines-differ-from-dungeons-and-more

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Evet az önce okudum sanırım bu sizinli en son güncel bilgi çıkan dedikodular yüzünden direk zindanda başlatmışlar oyunu ben bunu duyalı bir ay gibi bi süre oldu , ve sadece dedikodu değeri taşıyordu

Ben pek yazılı kaynak olmadan duyduklarıma inanmıyorum hocam, çok fazla şey yazılıp çiziliyor, o yüzden mümkün olduğunca paylaştığım her bilgi de foto veya kaynak da paylaşmaya çalışıyorum...

Yeni oyunun hikayesi ne olacak hocam bunla ilgili bilginiz varmı

• Breath of the Wild şimdiye kadarki en geniş ve kapsamlı Zelda oyunu olacak. Sadece harita büyütmüyorlar aynı zamanda haritayı dolduracak içerikleri de büyütüyorlar. Gameinformer BOTW adresinde detaylı bilgiler mevcut.
    gameinformer.com/zeldabotw
    Ocarina of Time dan sonra ki zamanda geçecek ve Hyrule işgal altında olacak, hatırladığım kadarıyla hikaye ana olarak bu, fazla da bilgi vermiyor Nintendo

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Ben Snes zamanından beri hiç bir Zelda oyununu bu kadar heyecanlı beklememiştim, bu oyun efsane olacak...

• Dubai den bir reklam afişi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 11 Şubat 2017; 22:24:25 >
  • Nintendo Switch in diğer taşınabilir Nintendo konsollarına göre ekran oranı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 11 Şubat 2017; 22:25:12 >
    Bana kalırsa ekranının daha büyük ve 1080p olmasını tercih ederdim.

Şuanki hali tek kişi için yeterli olsa da iki kişi split-screen oynarken sıkıntı yaratacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 11 Şubat 2017; 23:2:26 >
    Bu özelliğin ne gibi bir getirisi olacak?

Zaten LAN kablosunu bağlamak için ekstra adaptör satıyorlar.
  • Nintendo nun amacı ne anlamıyorum. Bu duyurdukları oyunlar wii u içinde çıkabilirdi.

Ekranın daha büyük olması daha iyi olurdu ama bence bunu taşınabilirlik konusunda sıkıntı olur diye daha büyük yapmadılar...

Lan her zaman daha stabil bağlantı sağlar ondan olabilir...

• Bence Nintendo taze bir oyuncu ile yeniden pazara girmek istedi çünkü wii u wii nin yarattığı mirası sürdüremedi, Wii nin bıraktığı hazır pazarı kullanamadı, bu yüzden wii u da ısrar etmek bi noktadan sonra anlamsız oldu...

Her halükarda çantaya girecek. Böyle olmuşken daha büyük ekran koyup iç hacimden kazanılan yerlere daha fazla batarya konulabilirdi. Şarj için de ayriyeten power bank zımbırtıları taşınmazdı.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.