Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arms için iki yeni fragman daha yayınlandı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 14 Şubat 2017; 22:57:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Bu oyun nasil 60 dolar olur anlamiyorum

• Güçsüz olması çok canımı sıksada en sonunda dayanamyıp amazon de den sipariş ettim türkiyeye gönderilemiyor yazıyordu , dün sipariş ettim 16 mart da kargolanıcak yazıyor acaba oldumu yani göndericeklermi

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Eğer siparişi tamamlayabildiyseniz sıkıntı yoktur ve gönderilir, hayırlı olsun

• tuilde kullanıcısına yanıt
    1-2 50 dolarken bunun 60 dolar olmasına şaşmamak gerek.
    Siparişiniz alındı 16 mart da kargolanıcak diyor dünden beri olumsuz bir mail de gelmedi umarım olmuştur

Grafikleri Overwatch gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Siparişiniz alındı 16 mart da kargolanıcak diyor dünden beri olumsuz bir mail de gelmedi umarım olmuştur

öyle diyorsa sıkıntı yok o zaman hocam
  • Dijital marketi olurmu acaba ilk günlerinde

• Cihazi sadece tv den kullanmayi dusunen var mi?

Keske ekransiz olarak da satisa sunulsaydi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Güçsüz olması çok canımı sıksada en sonunda dayanamyıp amazon de den sipariş ettim türkiyeye gönderilemiyor yazıyordu , dün sipariş ettim 16 mart da kargolanıcak yazıyor acaba oldumu yani göndericeklermi

Zaten donanımda süper olsaydı kesin demeyeyim ama yeni bir satış rekoru gelebilirdi konsol dünyasında. Hardcore konsolcuları bile yanına kesin çekerdi. Donanımla kardan zarar etti gibi düşünebiliriz. Bu konsol her türlü satar. Sadece donanım süper olsa 3. Parti oyun desteği çok kuvvetli olsa satış rakamları 2 katına çıkabilirdi. Düşünce olarak süper ötesi konsol. Ben hiçbir şekilde tvye bağlamayacak olsamda yaşadığım evde tv yok çünkü hiçbir zaman nintento konsol almamış olsamda alacağım konsolu. Sadece nintento hayatının fırsatını tepti donanım ile onuda tamamen nintentoya atamayız. Nvidia çakalının her bileşeni pahalı. Sony ve Ms bile tercih edemiyor nvidiayı. Mobildede bu tarz konsol için nvidiadan başka çözüm yok gibi amd de bu konsola uygun çözüm yok. Pascal belki volta mimari bile olurdu ama para meselesi nvidia çok kallavi paralar talep ederdi sanırım. Pascal olmazsa tek nedeni fiyatıdır ona eminim.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Zeldayı 900 p 30 fps duyunca baya saydırmıştım ama nintendo oyunlarını seviyorum , fiyat performans olarak çok kötü olsada oyunlarıyla ve taşınabilir olmasıyla bana yine kendini aldırtmayı başardı , birde joconların özellikleri gerçekten idda edildiği gibiyse verdiğimiz paraya üzülmeyiz sanırım

• Pokemon Sun/Moon'dan sonra çıkacak üçüncü kardeş Pokemon oyunu Switch ile birlikte aynı zamanda New Nintendo 3DS'e de çıkacaktır. Nintendo taşınabilir pazardan Pokemon'u esirgemez.

Hatta New Nintendo 3DS'ten sonra yeni bir taşınabilir konsol çıkarma planları var. Nintendo'nun haritasını merak ediyorum.
    Olacağı açıklanmıştı, hatta ilk gün çıkacak oyunlar dan bazıları sadece dijital olarak çıkacakmış...

• Ben evdeyken tv de seyahatlerdeyken veya tv müsait olmadığında tablet modunda oynamayı düşünüyorum...

Ben verdiğimiz paraya üzüleceğimizi hiç sanmıyorum çünkü Nintendo bu sefer işi gerçekten sıkı tutuyor, Wii U Dan sonra bence iyi ders almışlar ve bu sefer temkinli hareket ediyorlar.

joy-con ların gerçekten o kadar iyi olup olmadığını bende çok merak ediyorum ama izlediğim video lardan kullanan insanların çok memnun kaldığını gördüm...

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Nintendo Pokemon Sun and Moon ile 3ds pazarında çok iyi bir satış başarısı yakaladı ve bundan kolay kolay vazgeçmez, kaldı ki 3ds e desteğin devam edeceğini üstüne basa basa vurguladılar...

• Arkadaşlar Nintendo Switch yanında nelere sipariş verdiniz bakalım? Ben The Legend of Zelda Breath of the Wild ve Pro Controller da aldım...

• Şöyle bir bundle olsaydı ne derdiniz???
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 10 Şubat 2017; 22:7:9 >
  • Dock a takılı halde, sadece Lan kablosu ile, harici bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan Splatoon 2 multiplayer olarak oynanabilirmiş...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 11 Şubat 2017; 8:32:27 >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.