Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erkahn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen nba 2k ve fifa serisi en popüler spor oyunları şu an. Kesin etkisi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende mi .fr siparişini iptal edip .de'den alsam. Fiyat 15 euro daha pahalı ama garanti,iletişim sıkıntısı yok. FR'de ingilizce destek bile yok. Amazon.de'den alınan ürünlerde Amazon 2 yıl Türkiye'ye garanti hizmeti veriyor bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 7 Şubat 2017; 20:43:40 >
    Bu isaac'ı 3ds'e aldım yeni, gerçekten keyifli oyun. Buradaki isaac yeni bir versiyonu mu?
  • Fitgamer kullanıcısına yanıt
    Darksouls'un zorluğu ve Zelda'nın zorluğu çok farklı yalnız, bende darksouls 2'yi bitirdim. Bence gereksiz derecede zor oyun, bloodborne serisi daha keyifli olmuş. Darksouls serisinde amaç zorluk sanki.
  • Oyunun amacı o zaten zor diyebilinen bir oyun bu arada 2 serinin en kolay oyunu 1 veya 3 ü denemenizi tavsiye ederim yani demek istedigim konu zorluksa bu seri şuana kadar oynadıgım en zoru

• Hocam bunu yapacaksanız bile önce de siparişini verip sonra fr iptal edin nolur nolmaz sonra Switch siz kalmayın :) Amazon.de sitesinde türkçe de olduğu için Amazon burada Türkiye ye daha fazla önem veriyor diye biliyorum

Hocam oyun oynamak zevk işidir, sırf zor diye oynayamıyorum ben oyunu:) Ben çok zor diyorum siz 1-3 daha zor onu oynayın diyorsunuz. Bahsettiğim şey 2'sinin farklı kulvarda zor olması, dark souls daha çok refleks ve controller kullanma yeteneği ile ilgili. Ama dediğim gibi firmanın bloodborne oyunu bence ds serisinden daha keyifli.
    Şu an her iki siteden de verdim ön sipariş, bir ara iptal ederim birini. Absürt vergi almasa daha iyi olacak. Bu arada eve geçince sizi ekleyeceğim, ips arayışından vazgeçtim oynuyorum artık konsolu. Super Smash Bros geldi bugün hatta, 16-17 tane oyun oldu. Hangi birini oynayacağım bilmiyorum:)
  • Hocam dediginiz gibi zevk işi oyunu zor oldugundan ziyade karakteri kişileltirme vuruş hissiyatı ve versigi atmosferden dolayı seviyorum zor olması sadece beni zorluyo oda hoşuma gidiyo gerçi bunu burda konuşmıyalım nintendo konusu burası yeri degil burası ama keşke nintendoya da bu tür oyunlar gelse ben şahsen darksouls serisini switchde görmek isterdim ve istedigim her yerde oynamakta çok güzel olurdu ama yapıcak bişey yok

• Sakın unutmayın hocam sonra iki Switch olmasın elinizde

Ekleyin ekleyin, bakın keyfinize boşverin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 7 Şubat 2017; 21:54:14 >
    Hocam bu konuda kesin bir açıklama yok ama Dark Souls trilogy olarak Switch'e gelmesi bekleniyor, eğer gelirse efsane olacak

• Gameinforner dergisinin kapağı The Legend of Zelda Breath of the Wild...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 7 Şubat 2017; 21:52:3 >
    Hocam güzel olur ama malesef benim belki ye güvenebilicdk durumum yok çünki daha sonra memnun kalmazsam başka konsol alma şansın olmıycak kesinlik olsaydı switch düşünebilirdim ama gördügüm kadarıyla kesin bişey yok beklemek lazım umarım sizim adnıza güzel bişey olur ben kararımı verdim zaten

Daha kesin bir şey söylemek için Switch konusunda erken hocam, güzel gelişmeler oluyor ama dediğim gibi resmi açıklama gelmeden size bir şey söylemek hata olur...

O sebepten ps4 pro da karar kıldım hocam çok fazla belirsizlik var kesin bişeyler olsa belki ama çok risk var isterdim switch alıp konsolu heryerde kullanmak yada bekledigim oyunları switchde oynıyım çünki kontrolerı da çok hoşuma gitti ama malesef belirsizlikler gerçekten çok fazla risk almak istemiyorum

Şu gameinformer yazısı olmayaydı iyiydi

Valla id software ın içinden gelmişti öyle bi haber. Soulsborne serisinin aşığıyımdır benim açımdan süper olacak gelirse. Belki id, Switch e Bloodborne'da oldugu gibi exc bir souls mekanikli oyun yapar, kim bilir.

PS4 aldığınızda ilk alacağınız oyun bloodborne olsun:)
  • Onuda bitirmiştim hocam arkadaşta ama yinede alıcam tabiki dlcleri ile birlikte

Amazon ile iletişime geçmeyi düşünüyorum.

Veyahut ben de ön sipariş geçerim. Duruma göre de iptal ederim.

Teslimat tarihi 21-24 Mart çok uzun olmuş. O zamana kim öle kim kala cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 7 Şubat 2017; 22:50:22 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.