Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Amazon.de ye de bak bro çünkü 50 euro geçince kargo ücreti yok ve vergi iadesi var,ben oradan alıyorum hep...
  • o tarz insanlar hep de olacak maalesef,artık bende gerçekten tarafsız bakma yeteneği olmayan kişilere laf anlatmaya çalışmıyorum ve kendimi yormuyorum,dinlemeye hazır olan insanlar zaten dinledikten sonra bir deneyeyim diyor ve ondan sonra kendileri yanıldığını itiraf ediyor,gerçi bunu da sadece yanıldığını kabul edebilme erdemine sahip kişiler yapabiliyor o da ayrı mesele...
  • Black friday nintendo vurdu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam aramıza hoşgeldiniz...

amazon bu konularda çok iyi,gerçekten müşteri memnuniyeti önemli adamlar için,şimdi size bir de vergi iadesi gelir ohh miss gibi tadından yenmez...
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam hosgeldiniz aramıza.

• Oyuna ihtiyacı olan arkadaşlar ara ara bu linki kontrol edin,yavaş yavaş piyasamız hızlanıyor...

https://forum.donanimhaber.com/nintendo-switch-dijital-oyun-alim-satim-takas-ana-konu--128030417
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Ülkemize aslında sağlam bir lansmanla girse işler çok değişir ama maalesef Nortec'den beri ses seda yok. Nortec zamanında pazarda çok sessiz kalmıştı bu işe girecek başka firmalarda aynı yolu izlerse sonu Nortec'le aynı olur.

Lansmanı koyacak, reklamlar yapacak ve büyük organizasyonlar düzenleyecek bak o zaman Switch bu ülkede nasıl yayılır. Hem ev hem el konsolu olan bir cihaza bu ülkede baya rağbet gösterirler.
    Peki hocam Splatoon 2 alayım diyorum da ben daha çok single severim, Splatoon'da Single olduğu söylenmiş ancak single için alınmaz sanırım?
  • Beyler kuzenim almanyada nintendo swich alıp bana göndericek kargo ne kadar tutar tahminen

• hocam çok zor duruyor artık çünkü bir kere firmalar korkuyor tekrardan denemeye bir de nintendo da satıcıyı onaylaması lazım,bu konuda da nintendo bizim ülkemize ne kadar değer verdiği ortada...
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    bir kaç mesaj geriye bakarsanız hem dijital eShop fiyatlarını hem de kutulu amazon.de fiyatlarını görürsünüz...
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Konsollarda da oyunlarda da (amazon.com) indirim yok ne yazık ki. Amazon en azından bestbuy gibi fiyat koyar diyordum oda yok best buyda baya sağlam indirimler vardı. Sonic forces 25, lego ninjago 20 , dragonball xenoverse 2 20 fifa 30 dolara kadar düşmüştü.

• hocam splatoon da single modu var ama daha çok oyunu öğreten tür den,yani size tüm silahları kullandırıyor,güzel de bir hikayesi var ama çok derin değil,aklınız da multi oynamak yoksa çok doğru bir tercih olmayabilir...
    bu arada ben multi oynamayı sevmem normalde ama Splatoon girince çıkamıyorum,yani alırsanız mutlaka bir şans verin derim...
  • cs_adolf kullanıcısına yanıt
    hocam hangi kargo ile gönderdiğinize bağlı fakat gümrükte sıkıntı yaşayabilirsiniz,o anda orada olan gümrük memuruna ve şansınıza bağlı...
    Peki amazondan hediye olarak benim adrese gönderim yapa bilir mi?? Googleden baktım bulamadım amazon adres ve kimlik konusunda çok disiplinli benim adrese gönderim varsa öyle yaptırıcam

• cs_adolf kullanıcısına yanıt
    o konuda kesin bir bilgim yok hocam bence müşteri hizmetleriyle görüşün,eğer mümkünse onlar size yol gösterecektir...
    Bende severim gibime geliyor hocam alacağım büyük ihtimal 50 euro'ya tamamlayacak birşey arıyorum şimdi 8-10 euroluk bir şeyler Bir de acaba Amazon.com'da 35-40 dolara düşer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 23 Kasım 2017; 10:46:9 >
  • FunYouFools kullanıcısına yanıt
    Yarini bekleyin. Amazon Amerika mutlaka fiyat esitlemesi yapacak birkacina. Black Fridayden onceki gun Thanksgiving sukran gunu oldugu icin Amerikada ulusal tatil her indirimi cumaya kadar baslatmiyorlar. Amazon Almanyada basladi indirimler
  • amazon.com bilmiyorum hocam düşer mi,şimdi bir şey söyleyip sizi yanıltmak istemem, switch aksesuarlarına bakın yada amiibo,ben sepeti genelde amiibo ile tamamlıyorum...
    Amiibolara bende baktım fiyatlar uçmuş hocam .de üzerinde.
  • 
Sayfa: önceki 10481049105010511052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.