Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani aslında burada kullanıcılara da görev düşüyor, kutulu alan koleksiyonerlere lafım yok da, herkes dijital aldığı oyunları ayrı mail hesaplarına almakta özen gösterse daha verimli bir takas piyasası oluşturabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kymooda kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun hocam hosgeldin :) Benim önerim oyun secimlerin cok güzel bir de mutlaka Splatoon 2 öneririm. Bana ve birçok arkadaşa göre şu anda Switchteki en iyi multi oyun. 280 saat oynamışım düşün

• Kimse Senran Kagura:Shinobi Refle'den bahsetmemiş. Joy-conların gerçek(!) yapılış amacını bize göstermeye çalışan çok kaliteli(!) bir hikaye örgüsüne ve harika(!) bir gameplaye sahip olacak bir oyun gibi gözüküyor. Oyunun şuan sadece Japonya çıkış tarihi ve fiyatı belli olmuş. 24 Kasım yani bu Cuma, fiyatı ise 926 Yen(güncel kura göre 32 Lira) olarak belirlenmiş. Ne yabancı mecrada ne de burada bu oyun hakkında konuşan kimse görmedim. Bir tek ben mi bu oyunun çıkmasını bekliyorum acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shellot -- 23 Kasım 2017; 0:51:45 >
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Ben kendi adıma konusacak olursam bu rakamları zor veriyorum. Ama bu hobim ugruna bazî yerlerden kısıp parayı oyunlara aktarıyorum. Bu kesinlikle tercih meselesi. Kimisi bu paraları sigaraya, iddaaya vesaire yatırır ben de oyunlara yatırıyorum. Pahalı mı tabii ki pahalı ama benim tutkuyla baglandigim tek hobim oyun oynamak. Hatta oyunlar beni tanimlayan seylerden biri. Bir de oyun alirken hep fiyat performansa bakarım bir sürü 10-15 saatlik 60 dolar oyun da alabilirim ama minimum 50 saat kendini oynatacak oyunlar alıyorum.

Kisacasi bu benim icin bir tutku oldugu icin pahali da olsa aliyorum. Oyun almasam o parayi yine baska bir hobiye yatiracagim ama ben oyunu seciyorum. Yoksa para icinde yüzdügü yok buradaki hiç kimsenin.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Konuyu okuyup arkadaşa cevap yazıcaktım bende, aklımdaki her şeyi noktası virgülüne kadar yazmışsınız sonuna kadar katılıyorum. Benim için de birebir geçerli aynı şeyler

Hocam 3 al 2 öde kampanyası vardı splatoon 2 yoktu yoksa onu alacaktım olmayınca mario kart'ı aldım :D
  • Kutulu oyun alan arkadaşlar için amazon.de de bazı oyunlar baya uygun görünüyor, ya da bana öyle geldi.

L.A. Noire - 36,49€
    Doom - 41,59€
    Skyrim - 43,79€
    Sonic Forces - 26,79€
    Fifa - 40,87€
    Splatoon 2 - 41,60€

Bunlar bazıları. Ben L.A. Noire ve Doom almayı düşünüyordum. Oynayan arkadaşlar memnun mu? Birde Doom da multiplayer var mı, var ise nasıl?
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    Indirimler güzel ama euro fırladı ve saçma sapan vergiler çıkartıyor. Splatoon 2 almak lazım 50 euroya tamamlayıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • conerland kullanıcısına yanıt
    ellerine sağlık brooooo...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    hocam bence de güzel bir yatırım olacak bu,çünkü oyun firmaları hızlı bir şekilde oyun geliştirme işine girdiler ve konsol sattıkça potansiyeli artıyor,bu iş doğru orantılı ne kadar çok konsol o kadar çok oyun ve ne kadar çok oyun o kadar çok konsol...
  • Harrow35 kullanıcısına yanıt
    hocam amazon.de ye bakın ben dün gece ordan kutulu olarak aldım,şu anda çok güzel indirimler var...
  • Eno23bjk E kullanıcısına yanıt
    hocam bence internetten oynanış videosu izleyin ve biraz oyunun ne hakkında olduğunu okuyun,oyunun evreni çok geniş ve yüzlerce saat oynanış vadediyor...
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    hocam o oyun baya ilginç bir oyun bu 3ds de de vardı sanal arkadaş oyunu sanki biraz ona benziyor gibi geldi bana,bakalım çıkınca nasıl olacak...
    aynen katılıyorum dostum,üstelik ben sigara da kullanmıyorum,bazı insanların sigaraya ayırdığı bütçenin çok daha azına oyun alıyorum kendime ve bundan çok mutlu oluyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

hocam amazon.de ye bakın ben dün gece ordan kutulu olarak aldım,şu anda çok güzel indirimler var...

Hocam amazon.com hala uyuyor, indirimler konusunda. Euro ile almak daha tuzlu olacak, biraz daha beklesek mı amazon.com'u?

• syphonfilter kullanıcısına yanıt
    bu kutulu indirimler hariç Amerika eShop ta da indirimler olmuş...

1-2-Switch: $39.99 (önceden $49.99)
    Disgaea 5 Complete: $49.99 (önceden $59.99)
    I Am Setsuna: $23.99 (önceden $39.99)
    Puyo Puyo Tetris: $24.99 (önceden $29.99)
    LEGO City: Undercover: $27.99 (önceden $39.99)
    The LEGO Ninjago Movie Video Game: $41.99 (önceden $59.99)
    Super Bomberman R: $39.99 (önceden $49.99)
    https://happyholidays.nintendo.com/cyber-deals/#nintendo-switch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 23 Kasım 2017; 8:28:46 >
  • The Legend of Zelda Breath of the Wild a 1.3.4 güncellemesi gelmiş,oyuna bir yenilik gelmemiş,oyunun daha stabil hale getirilmiş sadece...
  • Harrow35 kullanıcısına yanıt
    hocam ben akşam aldım Skyrim,vergileri falan düşünce oyun çok daha ucuza geldi,en son fiyatı sanırım 36 yada 37 euro oluyor...
  • Xenoblade Chronicles 2 için iki adet yeni TV reklamı yayınlanmış...

• Nintendo Switch te Rainway uygulaması ile Cuphead oynamışlar,şu uygulamanın detayları bir belli olsa artık gerçekten merak ediyorum...

https://twitter.com/RainwayApp/status/933116500105363456?t=2
  • 
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.