Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gxlyxlxylxg Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.367
Cevap
454
Favori
1.648.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Japonların oyun Dünyasına katkılarına bir şey denemez ama sadece Playstation satış rakamından pazarın büyüklüğünü söylemek bence doğru değil, siz direk diğer konsolları yok sayıyorsunuz ki burada milyonlar satan Psp, DS ve Wii gerçekleri var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallex kullanıcısına yanıt
    Amazon ve aliexpress e bakabilirsiniz fakat fiyatları çok ucuz olmayacaktır...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    hunter007 kullanıcısına yanıt
    White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Japonya da belli ki konsol satışları pek yüksek değil bu dönemler lakin bir istisna var o da 3DS toplam da 20 küsür milyonu geçmiş görünüyor.

Wii 13 milyona yakın japonya da satmış.

Wii U 3,4 ancak satabilmiş.

İlk yılı içinde ki Switch 2,25 için iyi rakam, bu konsol bizim içinde iyi bir oyun yatırımı olacak anlaşılan. Satan konsol oyun konusunda her zaman avantajlı olmuştur.

Şu an Switch'in en zayıf gittiği yer geçenlerde baktığım kadarıyla avrupaydı. Xenoblade 2 çıkınca özellikle avrupa ve amerika satışları daha da artacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 22 Kasım 2017; 19:20:22 >

• DARUK CHAMP amiibosu merak edenler izleyebilir :)
    müthiş amiibo bu arada :)
  • Skyrim kaç dolar'a inerse alınabilir düzeye gelmiş olur?

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    Başka yerde oynamadıysan Afrika fiyatı 40$ değer. Çok uzun ömürlü bir oyundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Başka yerde oynamadıysan Afrika fiyatı 40$ değer. Çok uzun ömürlü bir oyundur.

Hiç oynamadım hocam kurulu almayı düşünüyorum, o yüzden black friday de alayım diyorum ama diğer platformlarda ki ucuzluk canımı sıkıyor. 40 dolara kadar inerse almak mantıklı olur mu sizce?

• Herkese merhabalar işte o gün bugün sonunda nintendo switch alarak aranıza dahil oldum yapmam gereken önerdiğiniz şeyler var mı tips and tricks tadında. Bugün zelda botw, mario Odyssey ve mario kart'ı satın aldım.
  • Kymooda kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle oynayın... eğer ekranı çizilmesin istiyorsanız bence bi ekran koruyucu takın bir de dışarı çıkarırken kılıf ile taşıyın, insanların çok gözü kalıyor konsolda...

• Arkadaşlar Doom u oynadım baya sardı Skyrim Nasıl acaba daha hiç oynamamışım Öneren varmı yoksa xenoblade yimi beklesem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eno23bjk -- 22 Kasım 2017; 21:50:58 >
  • Splatoon 2 şu an bir yerel satıcı da Black Friday fiyatı 49 dolar.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Amazon.com'da gözükmüyor nereyi diyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eno23bjk E kullanıcısına yanıt
    Bence xenoblade oyununu bekleyin.Skyrim i her platformda oynarsınız hem de daha ucuza ama xenoblade switch'e özel bir oyun tek platformda satın almak zorunda kalıyorsunuz

• Yok Amazondan bahsetmiyorum ben yaşadığım ülkede yeralan elektronik satıcılarındaki birinin fiyatından bahsediyorum.
  • Tavsiyelerinizi dikkate alacağım oyunu dörtgözle bekliyorum

• Beyler oyunları aranızda satış yada takas yapıyormusunuz?

3 oyun alınsa suan 700tl ediyor. nasıl bu rakamları veriyorsunuz merak ediyorum bu kurla.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Takaslaya takaslaya al-sat yapıp bir şekilde hayatta kalıyoruz. Güney Afrika eShop'ta 180 lira 60 dolarlık oyunlar. Bir oyun al bitir takasla, bu döngü var. Herkes için geçerli değil tabi bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Hazel

Takaslaya takaslaya al-sat yapıp bir şekilde hayatta kalıyoruz. Güney Afrika eShop'ta 180 lira 60 dolarlık oyunlar. Bir oyun al bitir takasla, bu döngü var. Herkes için geçerli değil tabi bu durum.

İyide öyle oynanacak oyun çok yok ki. splatoon alsan satılmaz arms olsa satılmaz online olanlar. yani 2 online 1 ofline almak lazım makinanın hakkı için.hadi offline takasladın 3 x 180 gene.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun splatoon'da level cap var tonla içerik ekleniyor taktiksel casual cs go gibi birşey adam satmaz tabi, bizzat başıma da geldi. Ama herşeyin bi sınırı var hevesini alınca ondan da sıkılıyorsun. En güzeli ne biliyo musun alacaksın abi bi rocket league heryerde gideri var bi de Mario Odyssey mario'yu bitir Mario kartla takasla sonra zeldayla takasla, onu da skyrimle götürür seni 300 saat rahat o oyun zaten, sonra en son splatoon falan bulursan öp başına koy O zamana kadar biraz sabırlı olmak lazım exc'ler çoğaldığında zaten insanlar yeni şeyler denemek isteyecektir. Zaten konsolda fazla da oyun yok. Sabır.

• 
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.