Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _kej_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.373
Cevap
455
Favori
1.648.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam daha beklediğimiz o kadar çok seri var ki, Nintendo tahminimce hepsini zamana yaya yaya getirecek böylece hep heyecanla bekletecek bizi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Switch te CD yok hocam kartuş var, oyunlar kartuş tan oynanıyor...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Doğru kartuş tamamen aklımdan çıkmış, hardiske yüklememesi çok iyi.

• Ya bu Switch'e çok heves ediyorum da oyun işini nasıl halledebilirim o sıkıntı. Ben PS4'te kardeşlik ile kullanıyorum çok memnunum oyunu oynayıp geri satıyorum. Cebimden para çıkmıyor bile çoğu zaman. Bu Switch'te de kardeşlik gibi birşey oluyor mu? Oyunu alanlar nasıl alıyor o kutulu satılanlar çok pahalı 200-250 tl istiyorlar 2.eline bir de. Digital'ler ne kadar oluyor bir de elden çıkarma şansın oluyor mu? Valla konsola 1500 tl vermek sorun değil de 1 oyuna 250 tl veremem. Zaten nintendo oyunlarına aşina değilim zelda,mario başta olmak üzere exclusive olanların hepsini denemek isterim. Yani şu oyun işini çözebilsem bende alacağım valla. Bir de digital için hafıza kartı almak lazım sanırım. Bayağı masraflı oluyor alet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Switch region free değil miydi. Region lock olayına mı girdiler. Ne yaptılar. Sonic Forcesi amazon.de den aldım. DLC yi amerika eshoptan indireyim dedim. DLC farklı bir ikon olarak gösteriyor ve açmıyor. Eshopa atıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Hocam hem oyunlar hem de DLC ler region free değişen bir şey yok, aynı hesaptan mı aldınız? Eğer sorun devam ederse bence Nintendo ya mail atın...

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Hocam hem kutulu hem de dijital oynayıp bitirdikten sonra ikinci el konusundan satarsınız yine size daha uyguna gelir oyunlar...

• https://forum.donanimhaber.com/ea-i-boykot-ediyoruz--129941159

EA OYUNLARINI ALMAYALIM, MİKRO ÖDEMELİ OYUNLARI ALMAYALIM!

Hocam güney afrika mağazasında tüm ana oyunlar 180-185 lira. Ayrıca kutulu alırsanız neredeyse zarar etmeden satabilirsiniz nintendo piyasası değerli.

hocam bende hem ps4 hem switch var dediğiniz gibi ps4 o bakımdan cennet ama şöyle de bir durum var oyunları kutulu amazondan veya forumdan alıp bitirip ikinci el satabilirsiniz.. dijitali pek satılmıyor ama kutulu oyunlar daha hızlı ve daha yüksek fiyata satılıyor kaybınız da pek olmaz ps4 kutulu oyunları gibi değil onun hemen fiyatları düşüyor ama nintendonun kutulu oyunlarının fiyatı pek değişmiyor değer kaybetmezsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

https://forum.donanimhaber.com/ea-i-boykot-ediyoruz--129941159

EA OYUNLARINI ALMAYALIM, MİKRO ÖDEMELİ OYUNLARI ALMAYALIM!

Hiçbir zaman almıyorum ea yapımlarını, oyun dünyasın da olmaması gereken bir oluşum. Bu canavarı günümüze kadar destekleyip büyütenler oyuncular eğer uzun süreli bir boykot gelmezse daha çok sömürülürler.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. EA batarsa oradaki yapimcilar, gelistiriceler zaten baska olusumlarda oyun yapmaya devam eder ama bu oyuncuyu sömürme mantigi yerle bir olur. Bir daha hicbir firma buna cesaret edemez.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Şu anda tüm Dünya da çok iyi bir kenetlenme oldu bu sisteme karşı, aynı şekilde bizim de tepkimizi ortaya koymamız lazım, hangi konsol olduğu hiç farketmez...

• Nintendo Minute da koyu mavi joy-con lar görülmüş...

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Kesinlikle dostum. Benim tutumum etki etmez diye dusunulmemeli. Birike birike iyi bir ders olacak bu. Verdigimiz paraları yoldan toplamıyoruz sonucta.

Aynen tam su dakikada var 5:19da. Yanda neon mavi olan oldugu icin de fark belli oluyor. Sari Lacivert Switch geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 18 Kasım 2017; 14:44:21 >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Son cümle çok tehlikeli olmuş dostum, şimdi gel de alma...

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle üstelik ilk defa Dünya çapında bu kadar tepki oldu, mümkün olan her yerden desteğe devam...

• Arkadaşlar Yoshi tanıtımında denk gelmiştim ama göndermeyi unutmuşum bu görseli. Normal paraların yanında turuncu ya da daha kahverengi duran paralar olduğunu fark ettim. Bunun ne olduğunu bilen tahmin edebilen var mı ? Belli ki normal paralara göre daha zor bulunan birşey acaba ne işe yarıyor ? Acaba normal coinlerden 100 tane toplayınca orası mı artıyor ? Bu arada daha önce fark etmedim ama ekran da can barı ya da vs hiçbir gösterge ikon da yer almıyor bu hoşuma gitti.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 18 Kasım 2017; 15:21:59 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Odyssey tarzı bisey olmasin iki farkli coin?

• 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.