Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aurii , Rainbow19 , Rainbow19 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
48.367
Cevap
454
Favori
1.648.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Odyssey’im gariban kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Ona da gelir bi iki teselli ödülü...

• Ben Zelda'nın ödülleri süpürmesini istemiyorum çünkü bu daha fazla açık dünyanın önünü açacak gibime geliyor ki içi bomboş salak saçma açık dünya oyunlardan ciddi bir gına geldi. Daha damıtılmış konsantre oyunların olduğu bir oyun dünyası istiyorum dahası ihtiyacımız var. Adam akıllı içinide dolduramadıkları sürece böyle düşünmeye devam edeceğim.

Neyse ki Odyssey'in satışları yavaşlamak nedir bilmiyor. Umarım Odyssey'in satışları iyice azalmış olan büyük bütçeli platform oyunlarını geri getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 17 Kasım 2017; 23:5:44 >

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu fikrinize katılmıyorum, evet piyasada pek çok içi boş açık Dünya oyunu var fakat Zelda nın ödülleri süpürmesinin bunların artmasına bir etkisi olmaz, zaten her yer açık Dünya oyunu dolu...eğer Zelda gibi yapacaklarsa ben şikayet etmem çünkü bu sefer bunu daha da geliştirmek zorunda kalırlar, eğer geliştirmezlerse zaten diğer açık Dünya oyunları gibi fazla bi etki yapamadan gelip geçerler...

Mario Odyssey satışları daha bir süre yavaşlamaz bence çünkü oyun hakkında kötü yorum nerdeyse yok, diğer platform oyunlarını etkiler mi umarım etkiler çünkü aynı tip multiplayer ağırlıklı oyunlardan gerçekten gına geldi...

Hocam ben de farklı bi açıdan bakıyorum. Nintendo BotW ile açık dunya oyle yapilmaz boyle yapilir dedi resmen. Yani Zelda çıkmadan önce zaten sığ open worldler epey cogalmisti.

Ha bu arada zaten bana gore Odyssey, BotWdan daha iyi bi oyun.

O zaman sana bu fotoyu armağan ediyorum...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Zelda gibi oyun yapmak için uzun bir zaman gerekiyor bu uzun zamanı ve bütçeyi kimse göze almıyor yani açık dünya oyunları sırf oyunun süresini uzun tutmak için yapmaya devam edecekler. Ben bu yüzden karşıyım. İçerik yoksunluklarını kocaman dünya yaptık diey kapatmak daha kolay geliyor.
    Valla cok sansliyiz ya bi yılda boyle 2 kült oyun.

• *EA pisliğinin son SW:Battlefront II rezaletinden sonra,
    *Take Two'nun oyun içi ödemeleri RDR2 dahil sonraki tüm oyunarına getireceğini açıkladıktan sonra,
    *AC:Origins'in "Time Saver" içeriğine bakıp dumur olduktan sonra,
    kimse bana Nintendo oyunları pahalı demesin. Evet Skyrim gibi LA:Noire gibi eski oyunların fiyatlarının yeni oyun fiyatından çıkmasını bende hoş görmüyorum ama Battlefront II içeriğin tümünü satınalmanın maliyeti 800 USD.. Bu nasıl bir kan emicilik? Allah'ım biz oyuncuları koru.
    İşte sırf süreyi uzatmak için yaparlarsa bi anlamı yok, Zelda gibi yapmaya veya Zelda yı geçmeye çalışırlarsa o zaman bir şeye benzer Zelda gibi oyunların artması, yoksa içerik yoksunu olan oyunlara bende sonuna kadar karşıyım...

Allah olmayıp gıpta ile bakanlara da nasip eder bir gün inşallah...

White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Umarım bu gidişatı bozulmaz da önümüzde ki exc. yapımlar da Zelda ve Mario'dan aşşağı kalmaz.
    Umarım hocam, gerçi gelecek olan oyunlar da gayet güzel gözüküyor şimdilik, 2018 de Kirby, Yoshi, Fire Emblem, Pokemon ve Metroid, sadece bunlar gelse bile efsane bi yıl olur bizim için, kim bilir daha duyurulmamış neler ilave olacak bunlara...

• Stick it to the Man Nintendo Switch ikonu...

• Mario +Rabbids Kingdom Battle Gold sürümü eShop a gelmiş, fiyatı 79.99$...

https://www.nintendo.com/games/detail/mario-rabbids-kingdom-battle-gold-edition-switch

• Battle Chief Brigade çıkış fragmanı...

• Bethesda firması her zaman Nintendo hayranı olduklarını ve destekleri için Nintendo Amerika ya teşekkür ettiklerini belirten bir tweet atmış...

https://mobile.twitter.com/BethesdaStudios/status/931556286881259520

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Umarım hocam, gerçi gelecek olan oyunlar da gayet güzel gözüküyor şimdilik, 2018 de Kirby, Yoshi, Fire Emblem, Pokemon ve Metroid, sadece bunlar gelse bile efsane bi yıl olur bizim için, kim bilir daha duyurulmamış neler ilave olacak bunlara...

Pikmin diyoruz dilimizde tüy bitti yeter artik bir pikmin 4 istiyoruz.

Endiseliyiz nasil olacak o eski remote ile rahat kontrol bu joyconla

• Switch de oyunlar wii u da olduğu gibi hardiske yüklemeden cd üzerindenmi oynanıyor yoksa ps4 de olduğu gibi harddiske yükleyip ordanmı oynanıyor?

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.