Şimdi Ara

nintendo switch aldin ya sonra...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulkemizde Kosa kosa nintendo switch alanlara sasiriyorum..ve soyle demek istiyorum oyun bulabilecekmisin.....kac oyunla idare edeceksin.iki tik tik ya sonra sen ekrana bakacaksin ekran sana bakacak ve zararina satacaksin switch alayim mi sorusunun cevabi ancak budur...derler ya hep merak diye.bu kadar olmasa da xbox one ve ps4 icin bile durum ancak budur..dost aci soyler.kusura bakma nintendo ama boyle cihazlarla fark yaratayim derken koca bir efsaneyi batirirsan sasirma...fanatiklik bazen gercekleri gormemizi engeller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATROMITOS -- 15 Ekim 2017; 21:54:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu yazıyı yazma nedenin aslında nintendo switch alsammı acaba almasammı karasızım nası cıkıcam bu işin içinden , yaw oyun da yok salla o zaman da ama çok hoş gözülüyo yinede almicam düşüncelerini bastırmak ve bu düşünceleri dışa vurarak kendini rahatlatma sebebi olmuş. Bu solediklerin yanlızca ama yanlızca seni bağlar güzel kardeşim , bunu buraya yazman ve yandaş toplamak istemen beyhude olacaktır. Düşüncelerine saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Zelda oynamak istiyosa kişi yapması gereken birtek sey var bu konsolu olmak , yani bir konsolu almak için bir sebep lazım o da mesela zelda olsun zelda oynamak için bir alet lazım oda switch aldı oynadı sonuç tamamlandı. sende istediğin oyunu oynamak istiyosan ne olursa alabiliyosan al oyna bu kadar basit [sebep,sonuç]

Konsolu eline almadan zaman geçirmeden bu denli yapıcı veya yıkıcı yorumlar hiçbirimize birşey kazandırmaz dostum , lütfen biraz daha duyarlı olalım.
    Nintendo alan adam ne için aldığını bilen adamdır. Onun dışında fitness bilmem ne sporu için ayrı paket alan kesim de mevcuttur. Fazla düşünmemek lazım zelda gibi oyunları oynaya ca ksan nintendo tek adres. Burada önemli olan cihaz değil ne oynamak istediğin. Last of us god of war için ps almak zorunda kalmakla aynı. Forza içinse neyse...
    Öncelikle konsol ex oyunları için alınır. Bu net. Bugün bunu inkar edenler sadece Xbox oyuncuları. Neden? Çünkü ex oyunları yok. X360 zamanını hatırlayın, time exclusive çıkan Bioshock bile Sony'e atılan gol olarak nitelenmişti. Devran dönünce söylem değiştirdiler ama bizim hafızlarımız kuvvetli şükür.

Dün şarzı biene kadar koltukta Zelda oynadım, sonra taktım dock'a TV'de oynadım. 20 saat oynamışım daha üç bölge açtım. Witcher 3 sonrası hiç bu kadar keyifle oynadığım bir oyun olmamıştı. Her oynayışımda oyunda bilmediğim bir özellik keşfediyorum. Artık oyun oynamaktan sıkılır hale gelmişken imdadıma yetişti Nintendo.

Bugün, yılın oyunu Zelda:BotW'mı olur yoksa Mario'mu olur diye tartışıyor isek, bu konsol alınır arkadaşım. Benim için XoneX'den daha iyi bir konsol Switch.
  • Bu yazıyı yazma nedenin aslında nintendo switch alsammı acaba almasammı karasızım nası cıkıcam bu işin içinden , yaw oyun da yok salla o zaman da ama çok hoş gözülüyo yinede almicam düşüncelerini bastırmak ve bu düşünceleri dışa vurarak kendini rahatlatma sebebi olmuş. Bu solediklerin yanlızca ama yanlızca seni bağlar güzel kardeşim , bunu buraya yazman ve yandaş toplamak istemen beyhude olacaktır. Düşüncelerine saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Zelda oynamak istiyosa kişi yapması gereken birtek sey var bu konsolu olmak , yani bir konsolu almak için bir sebep lazım o da mesela zelda olsun zelda oynamak için bir alet lazım oda switch aldı oynadı sonuç tamamlandı. sende istediğin oyunu oynamak istiyosan ne olursa alabiliyosan al oyna bu kadar basit [sebep,sonuç]

Konsolu eline almadan zaman geçirmeden bu denli yapıcı veya yıkıcı yorumlar hiçbirimize birşey kazandırmaz dostum , lütfen biraz daha duyarlı olalım.

• Zelda oynamak icin favori aletim wii ve gamecube.

Sizin switch sattiginiza eminim ama fikirlerim boyle ve kesin.

switch alan kisilerin de eninde sonunda bu yaziya geleceklerinden ya da caresizce bu dijital oyunlara bir servet harcayacagindan da eminim.sadece nintendo nun adiyla bu peynir gemisi yurumez.yillardir bu boyle olmustur ve boyle de olacaktir.

Ben switch i test ettim bu konuda yeterince cevrem genis ve bence bu alet su anda tam bir dijital para tuzagi nintendo nun hatalarindan biri

Evet bir gun degerini bulabilir ancak wii u yu belki bir nefes farkla gecer o kadar.

Switch i kesinlikle almam para da baglamam video oyun piyasasi nin isleyisini iyi bilirim bir konsol ne zaman alinir bunu da benim yazim da sizin yazinizda burada.fikirlere saygi duyuyorsaniz benim fikrim de bu.

Alan alir zevk meselesi fakat gercek bu.surekli nintendo yu ovemeyiz yaptigi yanlislarida konusmali

Zeldayi oynadin bitti.

Ya simdi ne olacak

Konumuz bu.

Iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATROMITOS -- 16 Ekim 2017; 17:24:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• :D Hayır switch satmıyorum , sadece her oyunu ve konsolu tanıyan sıradan bir oyuncuyum.Asla bir Nintendo fanı değilim ben konsollara hayran olmam oyunlara hayran olurum konsollar bu oyunları oynamak için birer aractır. Zelda bitti sonra ne olacak sorusu başka oyun oynar switch i olan onu bitirince başka daha başka başka başka ....Ya da sıkılır satar , demek istediğim sen olaya kendi açından bakıyosun switch bir el konsolu asla ps4 veya xbox la kıyaslanmamalı .Sen bu açıdan bakıyosun bir başkası senin düşündüklerini aklına bile getirmiyo çünkü zevk alıyo..
    Sonuç olarak Switch in bir potansiyeli var iyi kullanırsa Nintendo konsol şu anki kapsamından çok daha güzel yerlere gelebilir.bunu sadece zaman gösterir , zamanla görülecek bir durum.
    benim fikrim de şu bütün konsollara sahip biri olarak ben oyun oynamak icin konsol alıyorum konsol almak için konsol almıyorum..Zelda BOW , Super Mario Odyssey için olsa bile konsol kendini çok değerli kılıyor türün sevenleri için. Switch için süper bir konsol diyemem ama oyunları bir Harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gyu -- 16 Ekim 2017; 18:27:26 >

• Anlamadım mesele konsolda oyun olmaması mı oyunların pahalıya satılması mı ? Çünkü konsola çıkmış çıkacak baya oyun var. Özellikle indie kısım baya dolu. Almayı düşünüyorum bende hoşuma giden hangi oyunu yazıp sonuna switch yazsam oyunların switche gelme ihtimali üzerinde duruluyor. Bunlardan hollow knight ın sayfası bile var.

• Zamanlama.

Iste asil mesele bu. birileri sizin bu aceleciliginizi kullaniyor switch interneti kullandigindan guvenligi onceki her nintendo konsolu gibi zayif elinizde dedigin kadar oyun olsa mukemmel bir cihaz ancak nintendo turkiyede yok ve bu sebeplede fiyatlar birilerinin istedigi gibi oyun dedigin oynanir ve biter bu sebeple de cebinizi bosaltmaya asla degmez..bekleyen kazanacaktir acele eden soyulacaktir.

• Sadece Pokemon Star çıkınca 10 milyon bundle satar.
    Ki ben de onu bekliyorum.
    Nintendo 3ds i sadece pokemon oyunlarını oynamak için aldım diyebilirim.Çok uzun bir süre sonra mario kart 7 ve 3d land alıp oynayıp sattım oyunları.
    Yani sırf pokemon için 3ds aldım ve aynı şeyi switch için de yapabilirim ve yapabiliecek milyonlar var
  • Evet bu sebeple nintendo hala hayatta.

• Oyun olarak baya bir zenginleşecek ama donanım olarak çok güçsüz bir cihaz. Bence Nintendo 2-3 sene bunun kaymağını yiyip yeni bir model çıkartacak tıpki Sony nin Ps4 Pro da yaptığı gibi.

• Nintendo nun tukurdugunu yaladigini ben hic gormedim

• Dijital satış konusu var ama haftalardır mesaj atan yok, ölü konsol Xbox forumunda bile az çok takas satış var. Ps4’e girmiyorum bile hemen her yerde takas yapan dükkanlar bar artık. Nintendo alacaksan belli başlı oyunları alıp gerisine dokunmayacaksın belli oldu.

• Nintendo alan adam ne için aldığını bilen adamdır. Onun dışında fitness bilmem ne sporu için ayrı paket alan kesim de mevcuttur. Fazla düşünmemek lazım zelda gibi oyunları oynaya ca ksan nintendo tek adres. Burada önemli olan cihaz değil ne oynamak istediğin. Last of us god of war için ps almak zorunda kalmakla aynı. Forza içinse neyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: ATROMITOS

Evet bu sebeple nintendo hala hayatta.

Bu sebeple derken? Dünya, Türkiye’den ibaret değil. Dünyada Nintendo oyunları deli gibi oynanıyor. Ayrıca oyunlarını dijital olarak eshop’tan satın alabiliyorsun.

• Tamam iste hayranlari sebebiyle hala hayatta.satis agi ne sony ne de microsoft kadar guclu degil eger olsaydi nintendo zaten rakipsiz olurdu bunu saymazsak kalan tek dez avantaji teknolojide geriden geliyor olmalari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATROMITOS -- 21 Ekim 2017; 12:31:11 >
  • Bu konsolu alanlar neyin ne olduğunun gayet farkında. Gereksiz bi konu açıp zaman harcamışsın.

• Yapılacak şey belli. İkinci elden veya Amerika'dan cihazı uygun fiyata temin etmek ve zelda, kart 8, mario odyssey gibi oyunları oynadıktan sonra cihazı fazla zarar etmeden elden çıkarmak, en güzel yol olacaktır.
    Cihazın kendisi , aparatları ve oyunları aşırı pahalı ve fiyatlarda düşmüyor. Cihaz ve çıkan oyunlar için inanılmaz bir hype yaratıldı. Bu sene bu gazla iyi giderler ama 2018 de ne olur bilemem. 2018 ve 2019 Sony için
    epey kuvvetli geçecek. Bu cihazın 2018 performansını çok merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.@.N

Yapılacak şey belli. İkinci elden veya Amerika'dan cihazı uygun fiyata temin etmek ve zelda, kart 8, mario odyssey gibi oyunları oynadıktan sonra cihazı fazla zarar etmeden elden çıkarmak, en güzel yol olacaktır.
    Cihazın kendisi , aparatları ve oyunları aşırı pahalı ve fiyatlarda düşmüyor. Cihaz ve çıkan oyunlar için inanılmaz bir hype yaratıldı. Bu sene bu gazla iyi giderler ama 2018 de ne olur bilemem. 2018 ve 2019 Sony için
    epey kuvvetli geçecek. Bu cihazın 2018 performansını çok merak ediyorum.

Evet çok hype var ama ilk yılında çok iyi oyunlar çıkardı, bu gazla gider artık çok satıyor. Aslında sorun ülkemizde oyunu bulunmadığı, ikinci el dijital satış piyasası olmadığı için çıkıyor. Uğraşmak gerekiyor.
  • Millet yorum yaparken mobil bir konsol olduğu gerçeğini dikkate almıyor nedense.
    Mobil'de fifa 2018 oynuyorsun ? Bu bile meraklısını çekmeye yeter.
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Arkadasin dedigi su sanirim. Adam ceptenbbedava oyun oynuyor. Vitanin orjinal kutulu oyunu 25 lira takas yapacagin adamlar mevcut.

Switchde ise hem Turkiyede yok bundan dolayi kutulu oyunuda yok ve son olarak takas veya ucuz oyunda yok.

1 tane oyunun fiyati dolar yuzunden 270 lira !!! Mario icin 270 lira para bayilmak yani sadece Mario icin degil Witcher 3 icin bile 270 lirs bayilmaz insan. Ustelik 270 lira bayilio kutusu bile alinmiyor dijital !!!

Simdi dusunelim bi konsol tek bir oyun icin mi alinir. Pek cok oyun icin alinur. Ama switchden adam gibi yararlanabilmek icin 1 yilda 3000 lira oyuna oara harcsman lazim. Her ay 1 oyun aldigini varsayarsak ki . Iste bu konsolun ölü olmasinin nedeni bu Türkiyede yoksa cihazin kendisi veya oyunlari degil elestirilen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 26 Ekim 2017; 20:33:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Arkadasin dedigi su sanirim. Adam ceptenbbedava oyun oynuyor. Vitanin orjinal kutulu oyunu 25 lira takas yapacagin adamlar mevcut.

Switchde ise hem Turkiyede yok bundan dolayi kutulu oyunuda yok ve son olarak takas veya ucuz oyunda yok.

1 tane oyunun fiyati dolar yuzunden 270 lira !!! Mario icin 270 lira para bayilmak yani sadece Mario icin degil Witcher 3 icin bile 270 lirs bayilmaz insan. Ustelik 270 lira bayilio kutusu bile alinmiyor dijital !!!

Simdi dusunelim bi konsol tek bir oyun icin mi alinir. Pek cok oyun icin alinur. Ama switchden adam gibi yararlanabilmek icin 1 yilda 3000 lira oyuna oara harcsman lazim. Her ay 1 oyun aldigini varsayarsak ki . Iste bu konsolun ölü olmasinin nedeni bu Türkiyede yoksa cihazin kendisi veya oyunlari degil elestirilen.

Türkiye'de herşey ölü bırak Switch ölü olsun.Türkiye'de hangi konsol veya hangi oyun milyon sattı ki ?
    resmi olarak firma Türkiye'de bulunmuyor bu sebeple fiyat çalışması da yapılamıyor haliyle ama usa hesabı açıp daha ucuza kapatıyorlar oyunları.Ayrıca en pahalı oyunu 59 USD yani ps4 oyunları ile aynı fiyat.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.