Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NİNTENDO_GAME BOY_SP MUHTEŞEM OYUN MAKİNESİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> NİNTENDO_GAME BOY_SP MUHTEŞEM OYUN MAKİNESİ!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3731 Mesaj
    Referanslar: 161

Katılım Zamanı
    18 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

GAMEBOY ADVANCE SP

MUHTEŞEM OYUN MAKİNESİ ADVANCE YENİ YÜZÜ İLE KARŞINIZDA.ASLA YANINIZDAN AYIRMAYACAKSINIZ. İÇİNDEKİ ŞARJ EDİLEBİLİR PİL İLE KESİNTİSİZ OYUN OYNAYACAK PİL MASRAFINDAN KURTULACAKSINIZ. İÇİNDEKİ ELEKTRİK ADAPTÖRÜ İLE DİREKT OYNAMA İMKANIDA VAR. ÜSTELİK GECELEYİN OYNAMAK İÇİN IŞIĞIDA KENDİ İÇİNDE. KISACASI GAMEBOY ADVANCE SP'YE BAYILACAKSINIZ!!!

SP_Linki

Teknik Özellikler:NOT:

Gameboy Advance SP'nin önceki model olan Gameboy Advance ten artıları. Yenilenen ışık destekli ekranı sayesinde artık hiçbir ışık problemi yaşamadan konsolu rahatlıkla her mekan icerisinde oynayabilmeniz.Hiçbir sekilde görüntü kaybınız olmuyor . Bir diğer yeni özellik ise aletin cep telefonu gibi Litium pil kullanması ve şarj aletinin paketin içerisinden çıkması.

İşlemci tipi: ARM7TDMI
    WRAM hafıza
    2.9 inç (7,366 cm) renkli, ışıklandırmalı ekran
    65536 renk
    Tekrar şarj edilebilen Lithium Ion pil (10 saate kadar ömür)
    Geriye doğru uyumlu: İlk GameBoy™ da dahil tüm GameBoy™ oyunlarını oynatabilir

sadece 1 ay kullanıldı. Sıfırdan farksız üzerinde çizik bulursanız geri almayı sorgusuz kabul ediyorum
    Öncelikle tercihim ist. içi elden teslim etmek istenilen yere kargolarım...

Fiyat için sadece 135milyon istiyorum...

Yanında 1 adet oyunda hediyedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyt180 -- 16 Şubat 2005, 18:17:46 >

|
    |

• Yüzbaşı
    887 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    06 Mayıs 2004

Durum
    Forumda değil

merhabalar cihazın garantısı varmı
    |
    |
    casberg(p 990 sattım-i 550 aldım)-competition-cepciniz83(İpad1 32 gb aldım)sunbreed(2600 aldım)-eagle66-romantik83(9110 aldım)-dirtect(seiko saat aldım)-madd_maxx82(ps3 gt5 oyun sattım)-okayal(ps3 heavenly sword-viking-fifa 08 aldım)Necoinside(Mavi lcd aldım)hobbs(n79 sattım)y.alper(Anycool t808 aldım)ilter88(nokia 6233 aldım)atakandurden(Casio PRG-40 Saat Aldım)Secateurs(Ps3 Eye Aldım)SİBGATULLAH(HTC TYTN 2 Aldım)prest (Ps3 DJ Hero Aldım)coldfire(HTC P3300 Aldım)alia58(E90 Aldım)fatih_18_18_18(İpod 3g 64gb-İphone 4 16gb aldım)sertay_a(Vodem aldım)Endorphene(TOSHIBA SATELLITE PRO S500-118 aldım)oguzaslan666(GH Warriors Of Rock Aldım) sariduru(GH Band Hero-Gta5 Aldım)feckless(İphone 3gs 16 gb Aldım)serdar1978(Matrix Trilogy Blu-Ray aldım)u.s.b.3(SONY VAIO VPCSB4S9E Aldım)competition(Brezilya Forması Aldım)cenko1905(pop-up flash diffüser Aldım)Brnk(Casio G-7900-3DR G-Shock Aldım)StubB(Sandisk 64 Gb microsd Aldım)archieduke(İphone6 Plus64gb Gold+İpad Air 128gb wifi-cellular alındı)
  • Yarbay
    3731 Mesaj
    Referanslar: 161

Katılım Zamanı
    18 Mart 2004

Durum
    Forumda değil

garanti yok
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,176
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.