Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 oyunun demosunu oynadım, 3 boyut hiçbirinde atabile değil zaten bu cihazda elde oynarken azıcık bir değişim görüntüyü aynen bozuyor, bir süre sonra sıkılıp 3d olayını kapattım. Resident evil ve lego lord of the rings oyunları güzel metal gear solidi beğenmedim.

Bu bağlamda 3ds cihaz almak yerine Ds XL almak daha mantıklı bir seçim olurdu diye düşünüyorum. Ama aldım bunu bir kere 3d yi kapatıp oynayacağım artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiliz the hut sitesinde 6-7 pounda (17-20 tl civarı) street fighter vb. 3ds oyunlar var ama kargo tutarı yaklaşık 35 tl tutuyor. (oyun adedi 1 de olsa 6 da olsa) ortaklaşa mı alsak ne yapsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

3 oyunun demosunu oynadım, 3 boyut hiçbirinde atabile değil zaten bu cihazda elde oynarken azıcık bir değişim görüntüyü aynen bozuyor, bir süre sonra sıkılıp 3d olayını kapattım. Resident evil ve lego lord of the rings oyunları güzel metal gear solidi beğenmedim.

Bu bağlamda 3ds cihaz almak yerine Ds XL almak daha mantıklı bir seçim olurdu diye düşünüyorum. Ama aldım bunu bir kere 3d yi kapatıp oynayacağım artık.

Zevk meselesi Fakat Bende tam tersini söyliyebilirim Ben aksine ful 3d oynuyorum ve çok keyif alıyorum İndirilebilir tüm demoları indirdim

ayrıca 3d olduğunda grafikler çok fark ediyor bambaşka bir şey oluyor alet ,Şunuda belirteyim ilk başlarda göz az birşey ağrıyor ama sonra keinlikle alışıyorunuz şu an

3d ful açsamda hiç rahatsız olmuyorum ve DS ile bunu birtutmak olmaz baya bir grafik farkı var Hatta ds oyununu bu cihazda oynamambile denedim hiç tat vermiyor Kendi güzel demolarından sonra

Yinede tercih meselesi Formu takip eden arkadaşlar olumlu ve olumsuz herşeyden haberdar olsunlar diye yazdım

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: cggs1234

İngiliz the hut sitesinde 6-7 pounda (17-20 tl civarı) street fighter vb. 3ds oyunlar var ama kargo tutarı yaklaşık 35 tl tutuyor. (oyun adedi 1 de olsa 6 da olsa) ortaklaşa mı alsak ne yapsak?

50tl gibi zaten bulunabiliyor

street fighter Birde maryo alıcan tamamdır
  • hayırlı geceler arkadaslar 3ds oyun alıcam iki oyun arasında kaldım. resident evil revelations - mario kart 7 . resident evilin demosunu deneme sansım oldu fena değil. ama mario kart 7 nin demosu yoktu oynayamadım. ama incelemesine baktım öve öve bitiremiyorlar. sizin de görüşlerinizi bekliyorum tesekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fınıshed ın chına

quote:

3 oyunun demosunu oynadım, 3 boyut hiçbirinde atabile değil zaten bu cihazda elde oynarken azıcık bir değişim görüntüyü aynen bozuyor, bir süre sonra sıkılıp 3d olayını kapattım. Resident evil ve lego lord of the rings oyunları güzel metal gear solidi beğenmedim.

Zevk meselesi Fakat Bende tam tersini söyliyebilirim Ben aksine ful 3d oynuyorum ve çok keyif alıyorum İndirilebilir tüm demoları indirdim

ayrıca 3d olduğunda grafikler çok fark ediyor bambaşka bir şey oluyor alet ,Şunuda belirteyim ilk başlarda göz az birşey ağrıyor ama sonra keinlikle alışıyorunuz şu an

3d ful açsamda hiç rahatsız olmuyorum ve DS ile bunu birtutmak olmaz baya bir grafik farkı var Hatta ds oyununu bu cihazda oynamambile denedim hiç tat vermiyor Kendi güzel demolarından sonra

Yinede tercih meselesi Formu takip eden arkadaşlar olumlu ve olumsuz herşeyden haberdar olsunlar diye yazdım

Saygılar

kesinlikle kendi oyunlarının grafiği çok çok yeterli. 3d'ye alışınca bambaşka keyif veriyor. bir de şu oyunları uygun fiyata bulabilsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugomistral88

hayırlı geceler arkadaslar 3ds oyun alıcam iki oyun arasında kaldım. resident evil revelations - mario kart 7 . resident evilin demosunu deneme sansım oldu fena değil. ama mario kart 7 nin demosu yoktu oynayamadım. ama incelemesine baktım öve öve bitiremiyorlar. sizin de görüşlerinizi bekliyorum tesekkürler ...

ben aldım bu oyunu salı gunu elime ulasınca yorum yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gotte2bache

quote:

hayırlı geceler arkadaslar 3ds oyun alıcam iki oyun arasında kaldım. resident evil revelations - mario kart 7 . resident evilin demosunu deneme sansım oldu fena değil. ama mario kart 7 nin demosu yoktu oynayamadım. ama incelemesine baktım öve öve bitiremiyorlar. sizin de görüşlerinizi bekliyorum tesekkürler ...

hangisini aldınız ? tesekküler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

supercard dstwo icin arastirma yaptim

http://www.dsflashcart.com/supercard-dstwo-best-flashcard-for-ds-dsi-3ds-p-252.html

son versiyonu yukleyip yolluyorlarmis. hafiza karti olmadan 42 dolar'a geliyor. kargo ucretsiz. turkiye'ye 10 ile 15 gun arasinda geliyor. ayrica kargo numarasini 24 saat icinde veriyorlar bize.

http://www.r4shops.com/supercard-dstwo-eos-card-for-nintendo-dsi-dsi-xl-ds-lite-ds.html

35 dolar supercard ancak min 2 gblik hafiza karti almak mecburu boylece 43 dolara geliyor. kargo icin 2 secenek var bir tanesi ucretsiz digeri ise 2 dolar maliyeti var. sanirim gonderim kodu veriyor anlamadim aradaki farki.

http://nds-card.com/ProShow.asp?ProID=135

supercard 40 dolar. ancak min 6 dolarlik sdcard almak mecburi. kargo bedava ve 1 gunde kargoya veriliyor. gondermeden karti update edip yolluyorlar. biri israil'e kac gunde gelir gibisinden bir soru sormus 7 ile 35 gun arasinda gelir %100 dogru tahminde bulunamam demis site yetkilisi.

http://ebluar.com/supercard-dstwo-card.html

37.50 dolar. eger esktra 10 dolar daha verirseniz 4 veya 8 gb lik karta 50 tane oyun da yukleyip yolluyorlarmis. 4. gblik karti zaten 9.5 dolara satiyorlar 10 verin oyun yuklesinler. gerci cok da onemli degil. bedava kargo var ama 1.5 aya gelir demisler. hongkong postaasi ile 3 dolar kargo oderseniz herhalde 1 - 2 hafta icinde gelir. cinden geliyor kart.

baska yer tavsiyesinde bulunan varsa yazabilir. 10 15 dakikalik arastirma ile bunlara ulastim.

ben bu verdigim linklerin 1.sinden almaya karar verdim. adam cok samimi geldi bana. ancak paypal ile alim yok, mail attim sordum. buyuk ihtimal problem olmaz. cevap gelince yazarim.

cevap geldi. paypal ile odeme yapamiyoruz. cunku paypal flashcard satimlarina izin vermiyormus ve saticinin hesabini banliyormus. sadece site uzerinden visa kredi karti ile alisveris yapabiliyoruz.

ben buradan alacagim kesinlikle. zaten en iyi kart bu. gba oyunlarini filan da oynamak istiyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 4 Mart 2013; 1:05:35 >

• quote:

quote:

quote:

mariokart 7

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Later

quote:

Orijinalden alıntı: Fınıshed ın chına

quote:

Saygılar

kesinlikle kendi oyunlarının grafiği çok çok yeterli. 3d'ye alışınca bambaşka keyif veriyor. bir de şu oyunları uygun fiyata bulabilsek.

En büyük sıkıntımız oyun fiyatları gerçektende Birde Şu 3d konusunda ençok dikkatimi çeken şey

3d ful açtığınızda O minicik ekran sanki genişliyor gibi oluyor,Oyundaki ovjelerin ve karakterlerin genişlediği kesin , Gerçekten çok tatminkar hiç fena değil

• Benide ekleyin kulube bende geldim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

mariokart 7

anladım yorumlarınızı beklicem ..

• quote:

quote:

quote:

supercard dstwo icin arastirma yaptim

http://www.dsflashcart.com/supercard-dstwo-best-flashcard-for-ds-dsi-3ds-p-252.html

son versiyonu yukleyip yolluyorlarmis. hafiza karti olmadan 42 dolar'a geliyor. kargo ucretsiz. turkiye'ye 10 ile 15 gun arasinda geliyor. ayrica kargo numarasini 24 saat icinde veriyorlar bize.

http://www.r4shops.com/supercard-dstwo-eos-card-for-nintendo-dsi-dsi-xl-ds-lite-ds.html

35 dolar supercard ancak min 2 gblik hafiza karti almak mecburu boylece 43 dolara geliyor. kargo icin 2 secenek var bir tanesi ucretsiz digeri ise 2 dolar maliyeti var. sanirim gonderim kodu veriyor anlamadim aradaki farki.

http://nds-card.com/ProShow.asp?ProID=135

supercard 40 dolar. ancak min 6 dolarlik sdcard almak mecburi. kargo bedava ve 1 gunde kargoya veriliyor. gondermeden karti update edip yolluyorlar. biri israil'e kac gunde gelir gibisinden bir soru sormus 7 ile 35 gun arasinda gelir %100 dogru tahminde bulunamam demis site yetkilisi.

http://ebluar.com/supercard-dstwo-card.html

37.50 dolar. eger esktra 10 dolar daha verirseniz 4 veya 8 gb lik karta 50 tane oyun da yukleyip yolluyorlarmis. 4. gblik karti zaten 9.5 dolara satiyorlar 10 verin oyun yuklesinler. gerci cok da onemli degil. bedava kargo var ama 1.5 aya gelir demisler. hongkong postaasi ile 3 dolar kargo oderseniz herhalde 1 - 2 hafta icinde gelir. cinden geliyor kart.

baska yer tavsiyesinde bulunan varsa yazabilir. 10 15 dakikalik arastirma ile bunlara ulastim.

ben bu verdigim linklerin 1.sinden almaya karar verdim. adam cok samimi geldi bana. ancak paypal ile alim yok, mail attim sordum. buyuk ihtimal problem olmaz. cevap gelince yazarim.

cevap geldi. paypal ile odeme yapamiyoruz. cunku paypal flashcard satimlarina izin vermiyormus ve saticinin hesabini banliyormus. sadece site uzerinden visa kredi karti ile alisveris yapabiliyoruz.

ben buradan alacagim kesinlikle. zaten en iyi kart bu. gba oyunlarini filan da oynamak istiyorum ben.

v2watch sitesi paypal kabul ediyor. Hatta not düşmüşler alırken. "Lütfen paypal sitesine açıklama bölümüne flash kartla ilgili birşeyler yazmayın" dediler. :D

• Mario Kart DS denedim , hala online oynayan var. Bir japon ikide avrupadan tip geldi sanırım, 4 kişi kapıştık :D
  • Uzun alıntılar yapmaktan kaçının lütfen. Ne yazılmış diye girdiğimde iki saat kaydırmam gerekiyor. Mobil cihazlarda durum daha da zorlaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

v2watch sitesi paypal kabul ediyor. Hatta not düşmüşler alırken. "Lütfen paypal sitesine açıklama bölümüne flash kartla ilgili birşeyler yazmayın" dediler. :D

Bu arada haberiniz olsun accessories ( Psp, Ps3, 3ds vb. ) ürünlerini de paypal ile satmıyorlar. Boşuna kasmayın
  • arkadaslar 3ds i olan arkadaslar birbirlerini eklesinler
  • Gördüğümü ekliyorum bende

3DS FC : 4227-1300-8313
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.