Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yalnız fire emblem herkeze hitap etmeyebilir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

mario kart al. 10 yıl yeter

ha evet birde mario kart.
  • nintendo 3ds den memnun musunuz memnun değilseniz neden memnun olmadığınızı yazar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

50-145 TL arasında her bir oyun

dostum hangi kullanıcıdan aldın?
  • yigitkurular Y kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 4. gün oluyor. Daha cihazı 1 saat bile kullanmadım. Açıkçası Mario başta olmak üzere DS oyunlarını oynamak için almıştım. Şu an bana pek hitap ettiğini söyleyemem. Sebebi ise Xbox 360, PSP ve PS Vita kullanıyor olmam ve daha R4 kartı almamış olmam olabilir.

Ancak N3DS'i almak istiyorsanız forumda bir çok kişinin yaptığı gibi 200 TL'lik olanı alabilirsiniz. 200 TL test etmek ve risk almak için uygun bir fiyat.. Ayrıca cihaz, çift ekranı (teki dokunmatik), dokunmatik kalemi, 3D teknolojisi, arka ve ön kamerası ve daha bir çok özelliği ile fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Ancak PSP gibi herkese hitap edecek bir cihaz değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitkurular

nintendo 3ds önerirmisiniz önerirseniz hangi oyunları tercih edersiniz

Bende alali 1 hafta oluyor, xbox360 ve ps3 var bende 2nide hic acmiyorum, mario 3d land ve nintendo shoptan inme super mario land3 var.r4 kartta var ama 500tane oyuna sahip olunca acikcasi oyniyamiyorum. 2 mario oyunu ile hasir nesirim. Bende tavsiye ediyorum ama arkadasin dedigi gibi psp gibi herkese hitap.etmez, ben nintendo oyunlarini cok.seviyorum,.gameboy, gba, gameboy micro, gamecube zamaninda elimden gecti. Eger nintendo gecmisin.yoksa belki sıkılırsın. 3d hic kapatmadan aç bir sekilde.mario 3d oynuyorum gerisini sen dùsün ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim sayenizde kararımı verdim doğum günümde belki alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

Ben alalı 4. gün oluyor. Daha cihazı 1 saat bile kullanmadım. Açıkçası Mario başta olmak üzere DS oyunlarını oynamak için almıştım. Şu an bana pek hitap ettiğini söyleyemem. Sebebi ise Xbox 360, PSP ve PS Vita kullanıyor olmam ve daha R4 kartı almamış olmam olabilir.

Ancak N3DS'i almak istiyorsanız forumda bir çok kişinin yaptığı gibi 200 TL'lik olanı alabilirsiniz. 200 TL test etmek ve risk almak için uygun bir fiyat.. Ayrıca cihaz, çift ekranı (teki dokunmatik), dokunmatik kalemi, 3D teknolojisi, arka ve ön kamerası ve daha bir çok özelliği ile fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Ancak PSP gibi herkese hitap edecek bir cihaz değil..

+999

• Cihazi bu yaz tatilde falan kullanir sonra satarim gibi dusunuyorum.Elimde Wii ve Psp de var.Hepsini satip Ps4 e hazirlik yapabilirim.

• Arkadaşlar merhaba. Gittigidiyordan 199 liraya almış olduğum 3DS bugün elime ulaştı :) Artık ben de aranızdayım bundan sonra inşallah. Fakat konsol hakkında pek bi bilgim yok ve merak içerisindeyim, beni su konularda aydinlatirsaniz sevinirim.

1. Hep duydum, nedir bu R4 kart ve benzerleri. Kısa ve öz biçimde anlatırsaniz veya link paylasirsaniz sevinirim.

2. Bu R4 kartı kullandığım için herhangi bir kısıtlama gelir mi, boyle bir ihtimal var mi? (Ban veya brick) Çünkü Pokemon oyunu da internet üzerinden oynamak istiyorum.

3. Eğer riski varsa hem R4 kart kullanıp hem orjinal oyun oynasam bu risk azalmış olur mu. 

4. Brick gibi bir durumda bunun geri dönüşü var mı.

Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: miozet

Arkadaşlar merhaba. Gittigidiyordan 199 liraya almış olduğum 3DS bugün elime ulaştı :) Artık ben de aranızdayım bundan sonra inşallah. Fakat konsol hakkında pek bi bilgim yok ve merak içerisindeyim, beni su konularda aydinlatirsaniz sevinirim.

1. Hep duydum, nedir bu R4 kart ve benzerleri. Kısa ve öz biçimde anlatırsaniz veya link paylasirsaniz sevinirim.

2. Bu R4 kartı kullandığım için herhangi bir kısıtlama gelir mi, boyle bir ihtimal var mi? (Ban veya brick) Çünkü Pokemon oyunu da internet üzerinden oynamak istiyorum.

3. Eğer riski varsa hem R4 kart kullanıp hem orjinal oyun oynasam bu risk azalmış olur mu. 

Dostum aramıza hoşgeldin. R4 kartı şöyle tanımlıyım: normal oyun kartuşu gibi bir kartuş, bu kartuşun içinde bi hafıza kartı var. İnternetten DS oyunları indirip bu kartın içine atıyoruz. Kartı kartuşa takıyoruz kartuşu da 3DSimize veya DSimize takıyoruz. Korsan oynamış oluyoruz ama 3DS'in orjinalliği falan bozulmuyor. Bende şu an R4 kart ve bir orjinal oyun var. R4 kartımda 30 küsür oyun var istediğim zaman r4 kartımı takıp ordan oyun oynuyorum. İstediğim zaman orjinal oyunumu takıyorum. R4 kartta sadece Nintendo DS oyunları oynayabilirsin 3DS oyunları oynayamazsın. Eğer almak istersen sana benim de aldığım yerden bi link atıcam. Gayet güvenilir ve çalışıyor. Ayrıca R4 Kart almadan bi bak buraya ->http://forum.donanimhaber.com/m_72492779/key_3DS+icin+R4+Karti+Almadan+Once+Burayi+Okuyun/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: panwax

quote:

Arkadaşlar merhaba. Gittigidiyordan 199 liraya almış olduğum 3DS bugün elime ulaştı :) Artık ben de aranızdayım bundan sonra inşallah. Fakat konsol hakkında pek bi bilgim yok ve merak içerisindeyim, beni su konularda aydinlatirsaniz sevinirim.

Dostum aramıza hoşgeldin. R4 kartı şöyle tanımlıyım: normal oyun kartuşu gibi bir kartuş, bu kartuşun içinde bi hafıza kartı var. İnternetten DS oyunları indirip bu kartın içine atıyoruz. Kartı kartuşa takıyoruz kartuşu da 3DSimize veya DSimize takıyoruz. Korsan oynamış oluyoruz ama 3DS'in orjinalliği falan bozulmuyor. Bende şu an R4 kart ve bir orjinal oyun var. R4 kartımda 30 küsür oyun var istediğim zaman r4 kartımı takıp ordan oyun oynuyorum. İstediğim zaman orjinal oyunumu takıyorum. R4 kartta sadece Nintendo DS oyunları oynayabilirsin 3DS oyunları oynayamazsın. Eğer almak istersen sana benim de aldığım yerden bi link atıcam. Gayet güvenilir ve çalışıyor. Ayrıca R4 Kart almadan bi bak buraya ->http://forum.donanimhaber.com/m_72492779/key_3DS+icin+R4+Karti+Almadan+Once+Burayi+Okuyun/tm.htm

Cevabın için çok teşekkür ederim. Benim de aklımdan öyle yapmak geçiyordu. Cevabindan anladığım kadarıyla R4 kart i tanıması için once ekstra bi işlem gerekmiyor di mi. Bir de bazı yorumlara baktığım zaman brick olmuş cihazlar var diyor, sanırım yanlış güncelleme ile. Ikinci bir ds ile geri alınabiliyormus bu durum. Bu konuda da aydınlatirsan memnun olurum :) linke de müsait vaktimde bakicam. Bu kadar pinpirikli davranmamamin sebebi ise daha önce Xbox360 imda banlanmis olmam :) 3ds de bunu yaşamak istemiyorum :) tekrar dan teşekkür ederim.

• slm bu cihaz için mario oyunları varmı acaba tşkler.
  • quote:

quote:

quote:

Cevabın için çok teşekkür ederim. Benim de aklımdan öyle yapmak geçiyordu. Cevabindan anladığım kadarıyla R4 kart i tanıması için once ekstra bi işlem gerekmiyor di mi. Bir de bazı yorumlara baktığım zaman brick olmuş cihazlar var diyor, sanırım yanlış güncelleme ile. Ikinci bir ds ile geri alınabiliyormus bu durum. Bu konuda da aydınlatirsan memnun olurum :) linke de müsait vaktimde bakicam. Bu kadar pinpirikli davranmamamin sebebi ise daha önce Xbox360 imda banlanmis olmam :) 3ds de bunu yaşamak istemiyorum :) tekrar dan teşekkür ederim.

Eğer R4 kartın ile 3DS cihazın arasında sıkıntı yaşamak istemiyorsan 3DSini güncellemeden önce R4 kartını güncellemen gerekiyor. R4 kartın mevcut 3DS güncellemesinden eskiyse R4 kartın çalışmaz. O yüzden yeni güncelleme çıktığı an R4 kartının güncellemesini bekle, ondan sonra 3DS ini güncelle. Ayrıca belli başlı r4 markaları var onları tercih et. Duyulmamış r4 kartlar bi süre sonra kullanılmaz hale getiriliyor 3DS güncellemeleriyle. Sorun olursa pm at. Anlamadıysan her türlü açıklamayı yaparım tekrar

• Arkadaslar guncelleme yukleyen arkadaslar r4 kart hala calisiyo mu ben de yapacam da yapmiyom

• Beyler 3ds için kart alıcam, şu anda sadece DSTWO card çalışıyormuş, o da diğerlerinin 4 kati fiyatında. Sizce o kartı almalımıyım yoksa beklemelimiyim? Ya da r4i 2013 birini alıp güncelleme yapmadan kullanmalımıyım?
  • nerden biliyorsun çalışmadığını diğerlerinin?
  • quote:

nerden biliyorsun çalışmadığını diğerlerinin?

http://forum.donanimhaber.com/m_72492779/tm.htm

Bu sayfadan okudum hocam, diğerleri çalışıyorsa bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex

slm bu cihaz için mario oyunları varmı acaba tşkler.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.