Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-3ds-cosmos-black-87248124
    ben de bundan aldım
    listeye eklerse sevinirim yetkili arkadaş.bu arada oyunları nereden alıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkonick

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-3ds-beyaz-oyun-konsolu-super-mario-3d-87158952

Bende burdan aldım arkadaşlar aldığıma değer mi ?

kesinlikle çok para. 250 liraya satılıyordu bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-3ds-beyaz-oyun-konsolu-super-mario-3d-87158952

Hocam gg'dan okadar aradım ama bundle olarak en ucuzu bunu bula bildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 350 fazla her yönüyle .Aynı satıcıda oyunsuz 199 alıp + oyunu 30-50 arası forumdan vs bulurdunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

quote:

Hocam gg'dan okadar aradım ama bundle olarak en ucuzu bunu bula bildim.

hocam sakın alma. dönem dönem 250 liraya rstore tarafından indirime giriyor. ben bile 3 ay önce almama rağmen 270 e almıştım. aman diyeyim kazık yeme boşa.

• Daha ucuzunu bekleme gibi durumum yok hocam. Yinede tavsiyeni dikkate alıcam teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozikaza -- 16 Haziran 2013; 20:59:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rstore de mario pack bitti heralde bence konsolla oyunu ayrı alabilirsin
  • Hocam ben de bu satıcıdan alacağım. Ancak ben işteyken evime ulaşacağı için ailem teslim alacak.

Sizinki sorunsuz değil mi?
  • şu an daha elime ulaşmadı.bugun ya da yarın gelir (ters zamanda almıştım- cmt. gecesi-)
    ama bir sorun olacağını zannetmem sonuçta sıfır kutu jelatinli falan gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archspire

şu an daha elime ulaşmadı.bugun ya da yarın gelir (ters zamanda almıştım- cmt. gecesi-)
    ama bir sorun olacağını zannetmem sonuçta sıfır kutu jelatinli falan gelir
    Teşekkürler cevabın için.

Tabi ki sıfır olarak jelatinli ve açılmamış olarak gelecektir ama..

..Bir keresinde Bursa'da oturan bir dolandırıcıya Sahibinden.com'da Nokia E63 - PSP 3004 takasında dolandırılmıştım. O gün bugündür kolay güvenemiyorum internet alışverişlerine.

R4 kartı nasıl yapacaksın hocam? Hangisini seçeceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwingduckwithblaster -- 17 Haziran 2013; 15:21:12 >
  • gg de var bitane r4 gold pro 20tl fazla satıyo ama başkada yok ucuz istiyorsan yurt dışından getirteceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar237

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

quote:

arkadaşlar ilk jenerasyon pokemonların olduğu bir oyun arıyorum. gba değilde ds olması lazım maalesef dstwo kartım yok. r4 üzerinden oynayacağım oyunu o yüzden ds olması şart. ben uzun aramalar sonucu pokemon fire gold adlı hack rom'u buldum fakat daha beta'da olduğu için buglar olabilir eğer pokemon fire red remake'ini bulursanız lütfen yayınlayın. içim gidiyor eski nesile yeni nesil hiçmi hiç zevk vermiyor.

pokemon soul silver :)

soul silver ve heath gold 4. nesil pokemonları içeriyor.

senin istediğin animenin Türkiye'de yayınlanmış bölümlerini izleyip o pokemonları oyunda görmek istiyorsan ben pokemon white, platinium, pokemon ruby ve soul silver oynadım hepsi orjinal olarakta elimde bulunuyor. En çok tanıdığım animeden hatırladığım pokemonlar soul silver ve ondan sonra platiniumda idi.

evet var ama azınlıkta. ben red/blue remake istiyorum. e shopta satılıyorsa alacağım var mı ?

red-blue'da kanto bölgesinin pokedex'i geçerli. yani ilk 151 pokemon'u kapsayan oyunlar. aynı şekilde bu oyunların yeniden yapımı firered ve leafgreen de öyle. bu oyunları ya bilgisayardan emülatörle oynayacaksın ya da gameboy ve gameboy advance alıcaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

Geçen mesajlarınızdan birinde nasıl alıyorsunuz bu kadar pahalıyken demiştiniz, şimdiden benden fazla oyuna sahip olmuşsunuz. Hayırlı olsun.

Bu arada Zelda'nın muazzam bir oynanış süresi var. Gizli odaları falan bulayım derseniz bu süre daha da uzuyor. Elinizde oyunları aynı anda yürütebilir, aylarca oyun sıkıntısı çekmezsiniz.

aynen ha ben de adamı kendim gibi gariban bir öğrenci sandım cevap verdim üzülme falan diye
  • Merhaba arkadaşlar. Foruma katılma sebebim 3DS klubü. Adımı eklerseniz sevinirim.
  • bölge sınırlaması DS oyunları içinde var mı?
  • Hüznü Şenlendiririm kullanıcısına yanıt
    Eğer R4 kart'a atacaksanız yok diğer durumda var diye biliyorum.
  • güncelleme gelmiş

Save Data Backup Feature: 
    Users can now back up save data for downloadable versions of Nintendo 3DS software and most Virtual Console games
    Improved system stability and usability:
    Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience.
    The following, which were included within previous system updates, are not included with system menu versions 6.0.0-0U through 6.0.0-4U:
    New features for the Nintendo 3DS Camera
    Content for StreetPass Mii Plaza
    System Transfer between two Nintendo 3DS systems
    The following, which were included within previous system updates, are not included with system menu versions 6.0.0-0U through 6.0.0-1U:
    Addition of Internet Browser
    Addition of Nintendo eShop
    System Transfer from a Nintendo DSi or Nintendo DSi XL system
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

Eğer R4 kart'a atacaksanız yok diğer durumda var diye biliyorum.

piyasada pek pal ds oyunu kalmamış ebayden alıyım diyecektimde sınırlama varsa o iş yatar.
  • Beni de ekleeyyyyyinn !!!!!!1 yarın geliyor sabırsızlanıyorum !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cargamoni

Beni de ekleeyyyyyinn !!!!!!1 yarın geliyor sabırsızlanıyorum !!!

pek bir haltı yok sadece zelda için tutuyorum elimde

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.