Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Switch alin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muidejaneiro

Oyunları indirebileceğimiz düzgün bir site var mı özelden paylaşabilir mi acep. Pek denk gelemedim adam gibi bir kaynağa.
    Merhabalar aynı şekilde özel mesaj alabilirmiyim cia dosyaları için

• quote:

Orijinalden alıntı: emozittin

Arkdaşlar merhaba elimde sıfır ayarında full kutulu 3ds bar nortek zamanından kalma tam koleksiyonluk bir paket isteyenler iletişime geçebilir
    Bar nortek nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chilianrose

Yapabilirsiniz ama CFW'yi kaldırmak riskli bir şey. Konsolunuz brick olabilir. Ayrıca buna hiç gerek yok. CFW varken yapamayıp CFW yokken yapabildiğiniz bir şey yok, tüm özellikler çalışıyor, aynı derecede güvenlisiniz. İstediğiniz kadar online oynayabilir, hatta kopya olarak yüklediğiniz oyunları eshoptan güncelleyebilirsiniz. Banlanma riski hiç yok

Alıntıları Göster
    merhaba ben new 3ds xl siparişi verdim şuan yolda ama oyunlar çok pahalı ve oynancak çook oyun var para dayanmaz malum
    cfw diye hekleme varmış onu yapmak istiyorum nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz internette videolar izledim çok karışık bozarım diye korkuyorum bide sky3ds kart varmış 500 lira falan o ne oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aytug25

Yüklediniz mi cfw? İstersen yardımcı olurum

Alıntıları Göster
    cfw konusunda yardım isticektim pm
  • emozittin E kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canavaro4114 C kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mario

Ne kadara aldiniz?
    1000tl
  • Sifir mi?

• Arkadaşlar yıllar sonra fırsat bulup cfw yaptım ama cia oyunlar yükleyebileceğim site tavsiyesi lazım. Özelden yazarsanız sevinirim.

• İyi günler arkadaşlar,bugün 3ds xl r4 Gold kartla beraber 650 TL'ye aldım.urune cfw işlemi yapılmış.daha önce hiç bir 3ds/2ds cihazım olmadı. Mesela ben bu cihazda online Pokemon vs oynayabilir miyim,ban yer miyim cfw yuzunden.? Bildiğiniz CIA uzantılı güvenilir oyun indirebilecegim siteler var mı?

• Old 3ds xl için yedek batarya nereden alabilirim?malum yurtdışından pil getirmek sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliiguzel

İyi günler arkadaşlar,bugün 3ds xl r4 Gold kartla beraber 650 TL'ye aldım.urune cfw işlemi yapılmış.daha önce hiç bir 3ds/2ds cihazım olmadı. Mesela ben bu cihazda online Pokemon vs oynayabilir miyim,ban yer miyim cfw yuzunden.? Bildiğiniz CIA uzantılı güvenilir oyun indirebilecegim siteler var mı?
    Ben işlemli kullanıyorum. adresi de pm ile gönderdim bakarsınız?
  • aliiguzel A kullanıcısına yanıt
    Ben uzun zamandır cfwli cihaz kullanıyorum. Online modlarda sorun yaşamadım. Pokemon trade, smash bros vs online sorunsuz.
    Şu anda herkesin bildiği zipertodan indirebilirsin çoğu cia uzantılı oyınları.

• Onceden freeshop vardi kapandimi?

• Cfw den sonra içindeki sd card yetmez oldu. Yeni bir sd card alacağım en fazla kaç GB destekliyor bilen var mı? Yada kaç GB yeterli olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

Cfw den sonra içindeki sd card yetmez oldu. Yeni bir sd card alacağım en fazla kaç GB destekliyor bilen var mı? Yada kaç GB yeterli olur?
    64 yeter 128 sinir 90 GB falan kullanıyor

• Arkadaşlar.Bende de cwf li 2ds mevcut.Online mario kart oynuyorum. diğer oyunlarda da oynanabiliyor fakat, oynayan kimse yok. cwf li de olsa online oynayabildiğimiz için friend kodları paylaşalım ve birlikte oyun oynasak arada sırada güzel olur. hatta watsap grubu da açabiliriz. marionun futbol oyunu veya street fighter veya hangi oyun online oynanıyorsa karyılıklı oynamak için paylayalım ve ekleşelim..
    friend code: 0405-2587-7875
  • Millet switch e yöneldi. Herkes orada online oynuyor. Ben genelde single oyun oynuyorum ama online oynarsam eklerim.

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.